Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסור שרשרת חשמלי ושמן רכב 5W30, עד כמה זה גרוע?

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי היום מסור שרשרת חשמלי, לאחר הרכבה של המסור, שמתי לב שיש מיכל שמן.

עברתי על המדריך בעברית\אנגלית ולא מצאתי שום מילה על איזה שמן צריך להשים או איזה צמיגות שמן או אם סינטטי או מינרלי.

אני רציתי לבחון את המסור באותו הרגע אז שמתי כמו שכתבתי בכותרת 5W30 סינטטי.

1. עד כמה זה נוראי שמתי את השמן רכב שיש לי?

2. איזה שמן להשים?

3. יש הבדל בין החברות

4. להיצמד לשמן של יצרן המסור?

מה שהיה לוקח לי 3 דקות לחתוך ידנית, עכשיו נעשה תוך 1 דקה. שזה מדהים אותי מקלות החיתוך.

מחר אתקשר לחנות ליתר ביטחון לשאול לגבי השמן

אשמח לטיפים והמלצות ממכם לגבי תפעול הכלי.

DareDevil

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי כמה זמן אתה עובד איתו בכל פעם.
אם במשך הרבה זמן והמשור מתחמם מהחיכוך של השרשרת בלהב, שים שמן סמיך. 75-90 או משהו בסגנון.
אם אתה לא מגיע לטמפ' עבודה, שמן מנוע יעשה את העבודה.
במשורים שלי, בעבודה רציפה, שמן 20-50 נגמר אחרי כמה דק. הוא פשוט מתחמם הפך לדליל ומגיע בעודף לשרשרת.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10w40 זה מה שהמליצו בחנות

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי כמה זמן אתה עובד איתו בכל פעם.
אם במשך הרבה זמן והמשור מתחמם מהחיכוך של השרשרת בלהב, שים שמן סמיך. 75-90 או משהו בסגנון.
אם אתה לא מגיע לטמפ' עבודה, שמן מנוע יעשה את העבודה.
במשורים שלי, בעבודה רציפה, שמן 20-50 נגמר אחרי כמה דק. הוא פשוט מתחמם הפך לדליל ומגיע בעודף לשרשרת.

אני מקווה שאני לא מקלקל לך תיזה ותיקה מדי אבל מדובר בשמנים בצמיגות די דומה.
ההבדל במספרים הוא בגלל ההבדל בין משפחות שמני מנוע לשמני ממסרת.

תחסוך לעצמך כסף ותמחזר את השמן המשומש לטובת הסביבה

7274cea8c4074182a0aac6ef6a7a4673.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהטבלה לא משקרת. בפועל, שמן 80-90 נותר סמיך, ושמן 20-50 זרם כמו מים.
וזו לא תחושת בטן. קצב הריקון של מיכל השמן מסונכרן פחות או יותר עם מיכל הדלק. בערך כל 2 מילוי דלק, מילוי שמן. כך שקל לעקוב.
מסור 70 סמק.
אצלי בשגרה אני משתמש בשמן ייעודי. 120 אם אני זוכר נכון.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום 

כל שמן מנוע יכול להתאים אני משתמש בשמן מנוע של הטרקטורים שלי. יש משורים ששמן בעל צמיגות נמוכה יצא כאשר המשור לא בעבודה וסתם יצור לכלוך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה גזר הדין חברים?

להשתמש ב5W30 או להשתמש כמו שאמרו בחנות או ללכת ולקנות שמן מסורים?

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...