Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מאפיה מנהלת את שוק ג'יפ רנגלר יד2 בארץ?

Silencer23
שימו לב! השרשור הזה בן 1130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי! 

אחרי שהצחקתי אתכם קצת עם הכותרת, רציתי לשאול ברצינות, כמתעניין בקניית רכב  חדש אל מול יד2.

קיבלתי הצעה לרנגלר קצר ספורט, 2021, עם גג קשיח וכל התוספות (מדרגות, GPS, רמקולים הגה עור וכו') ב290 אלף ש"ח, ולא הייתי צריך להתחנן להנחות, זה פשוט היה "מחיר המבצע" שלהם. אני כנראה אלך על העסקה הזו אבל ריתק אותי דבר אחר:

אני מסתכל על מודעות בשוק יד2, אנשים רוצים על אותו רנגלר קצר, משומש, 2019-2020, ללא כל תוספות צד שלישי או שיפורים חוץ ממה שבא עם החבילת תוספות של החברה, 320 אלף ש"ח.

מיותר לציין שאף אחד מהם לא מכר שום ג'יפ כבר מספר חודשים וחלקם מעל שנה.... שהרי אף אדם שפוי לא ישלם יותר על רכב משומש מאשר חדש ללא הצדקה של תוספות/מנוע/גיר/מתלה וכו'.

מה שמוביל אותי ל2 מסקנות אפשריות:

1. גוף שקשור למאפיה מתקשר לכל מי שמוכר רנגלר פחות ממחיר חדש מהחברה ומאיים עליו שאם הוא לא ימכור ב50 אלף ש"ח מעל מחיר חדש מהחברה הוא יקבל מפתח לצבע בלילה.

2. עצם הנסיעה בג'יפ רנגלר מורידה את הIQ ב50-60 נקודות, וגורם למח להאמין שמגע ישבן בכסא הרנגלר מעלה את ערכו ולא מוריד.

תודה רבה על כל רמז, ומכיוון שאני הולך לקנות מן הסתם את החדש, אשמח אם בעלי רנגלר יגידו את התוספות האהובות עליהם ב2021 וכיצד הם יבאו אותם לארץ?

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של רנגלר משופר מאאאד וכמי שקצת בקיא בשוק הרנגלרים בארץ אז:

אתה קצת מגזים בתיאור.

ברנגלר 2021 יש מספר דגמים ומספר מנועים שמשנים מאד את המחיר - היבואן הסדיר משווק רק את הרנגלר במפרט האירופאי עם מנוע 2 ל' טורבו בלבד.

ביבוא מקביל/ יבואן זעיר - ניתן לקבל גם את הרנגלר במפרט אמריקאי - מנוע 3.6 ל' (לטעמי עדיף לרכב שאמור לנסוע בשטח) אן את אותו המנוע של 2 ל'.

תכלס אכן שוק הרנגלר יד 2 מטורף ורוב הרכבים במיוחד אלו המשופרים נמכרים הררררבה מעל המחירון.

ככל שהולכים אחורה בשנים הפער בין המחירון ובין המחיר שבפועל נמכרים הרכבים גדול יותר.

למרות כל אלו לא מכיר מי שהוא שמכר/ או קנה רנגלר משומש סטנדרטי ללא שיפורים כלל ומהשנתונים האחרונים במחיר גבוה יותר ממחיר רכב חדש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KOOKE! 

תודה, מהם שלושת הדברים הראשונים שאתה ממליץ לבצע ברכב סטוק שיהיה לרוב בכביש אך סופש בשטח(לא קשה מדי)  ומהיכן ייבאת/רכשת את אותם שלושת דברים?

עריכה אחרונה על ידי Silencer23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המחיר שציינת אתה כנראה מתכוון לרכוש רנגלר ברמת גימור ספורט קצר.

אם אין לך ניסיון בנהיגת שטח הדבר הראשון שהייתי רוכש" זה קורס/ הדרכה אישית בנהיגת שטח והכרת יכולות הרכב שרכשת.

אם אני לא טועה - הרנגלר ספורט מגיע עם צמיגי ברידג'סטון (70% כביש 30% שטח) - הייתי מחליף אותם לצמיגי חצי שטח/חצי כביש ראויים יותר כמו נניח BF מדגם KM2.

אחר כך נוסע עם הרכב עם הצמיגים הראויים כמות שהוא ומבין יותר לעומק מה הצרכים ומה רמת העבירות שאתה מתחבר אליה ובהתאם לכך מתחיל לשפר את הרכב לאט לאט.

בגדול השיפורים שאני הייתי שם לפי הסדר הזה (אחרי צמיגים):
נעילת דיפרנציאל אחורי נשלטת (לא אוטמטית)

פגושי ברזל ומגיני סף

קיט הגבהה

מיגון תחתית הרכב.

מקומות מומלצים לרכישה והתקנה שמתמחים ברנגלר:

מוסך השלושה בתל אביב (אבינועם או סמי)
מוסך נשר תל אביב (קובי)

"סופר ג'יפ" - יש שני סניפים חדרה ורחובות.

לו אני בנעלייך, הייתי מותח מראש את התקציב ורוכש את רמת הגימור "רוביקון" - מגיע מראש עם כל מה שצריך לשטח ולמעט הגבהה לא תצטרך להשקיע כלום ברכב. אם תתקין את הרשימה של השיפורים שרשמתי יש מצב שבסופו של דבר תעבור בעלויות את הפרש המחיר בין דגם הרוביקון לדגם הספורט.

עריכה אחרונה על ידי KOOKE
  • אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי לגרות את התיאבון לרנגלר שתי דוגמיות למה שניתן לעשות עם רנגלר משופר:

https://youtu.be/cBoVjVEx-Vo

https://youtu.be/5NUc5d00lm4

https://youtu.be/4lcsI2GePHI

• אהבתי 5
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לאיזה סירטון אתה מכוון אבל באף אחד מהם לא נגעתי בסף הדלת ולא בשום חלק מרכב אחר.

בסירטון המים במדבר תושבת (הרסיבר) של וו הגרירה הנשלף גירדה קצת את החצץ וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסרטונים - מאוד מרשים!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שהחלפת את הגלגלים, איזה מידה הרכב נועל עכשיו?
הדבר הראשון שעשיתי בכל רנגלר שהיה לי היה מעבר לצמיגי 33".
היום אני עם 42.5".

ואני מצטרף להמלצה על רוביקון, ומוודא בכל רנגלר שהרכב מגיע עם המסך הגדול (תוספת).

טל"ח

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בנצי

אני כרגע עם 35".

לצערי אצלנו בארץ לא ניתן לשנות מידת צמיג למידה שאינה רשומה באוטודאטה (הוראת הרישום של משרד הרישוי) ובכלל כמעט ואי אפשר לעשות שינויים- גם ההגבהה המותרת היא רק 50 מ"מ (כ- 2 אינצ').

בכלל משרד התחבורע (לא שגיאת כתיב..) החליט להתלבש על משפרי רכבים בכלל ועל משפרי ג'יפים בפרט, ניידות ועמדות ביקורת בכבישים וכל רכב משופר שלא על פי התקנות שמניתי , כמעט אוטומטית מקבל הורדה מהכביש.

ארה"ב היא בהחלט ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות בתחום רכבי השטח (ובתחומים נוספים כמובן) וקהילת הג'יפאים ובמיוחד הארד קור בארץ פשוט מוריקים מקינאה מה אפשר לעשות שם חוקית...

נ.ב. - רנגלר רוביקון לדעת רוב אם לא כל מבחני הדרכים במצבו כסטוק הוא נכון להיום הרכב עם יכולות השטח והעבירות הטובה בעולם כרכב סטאנדרטי כולל בהשוואה לרכבים הרבה יותר יקרים כמו מרצדס G.

גם מי שמתיימר להיות המתחרה הישיר שלו בארה"ב - הפורד ברונקו החדש לא יגיע לרמת העבירות של הרוביקון בשטח מהטעם הפשוט שלפורד ברונקו יש מתלים נפרדים מקדימה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@KOOKE מרשים ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...