Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר להיות בעלים של יותר מאוטו אחד ?

Sefi
שימו לב! השרשור הזה בן 6937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלתי היא האם אדם יכול להיות בעלים של כמה מכוניות, ז"א שברישיון הרכב של כולם יהיה כתוב שמו ותעודת הזהות שלו.

תודה לעונים.

סיאט איביזה FR טורבו 2005 צהובה 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ז"א אם למשל לאבא שלי למשל יש אוטו על שמו, והוא קונה עוד אוטו, אז הוא יכול לרשום את האוטו החדש על שמו, וגם להשאיר את שמו על האוטו הקודם, נכון ?

סיאט איביזה FR טורבו 2005 צהובה 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר למס הכנסה ?!

קשר הדוק מאוד. מס הכנסה יכול להתחיל לשאול שאלות, שכן הבן אדם אינו סוחר ויש לו כמות רכבים. שהרי סוחרים משלמים מס ואדם פרטי לא משלם, לכן הם יכולים לשאול שאלות.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקחים מס מיוחד למי שהוא הבעלים של יותר מרכב אחד?

לדוגמא: זה משנה אם האוטו שלי הוא רשום על השם שלי או על שם אבא שלי מבחינה כספית?

ביטוח יותר יקר, מיסים יותר יקרים וכד'?

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיסים אינם יקרים יותר, אגרת הרישוי הינה נקבעת ע"פ הרכב ולא בעליו

(נכים יוצאים מכלל זה, אם כי אני מניח שיש מגבלה לכמות הרכבים שנכה מקבל עליהם הנחה ברישוי)

2. פרמיית הביטוח יכולה להשתנות בהתאם לבעל הרכב. בכל מקרה יש לדווח לחברת הביטוח מיהם הנהגים הקבועים ברכב (בלי קשר לבעלים הרשומים), ולרוב הדבר משפיע על הפרמיה.

ושאלה נוספת:

האם לרכב אחד יכולים להיות יותר מבעלים רשומים אחד?

(למשל רשום הרכב ע"ש שני בני זוג וכ')

בברכה,

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע, אפשר לרשום רכב על יותר משני אנשים.

הפיאט שלי לדוגמא, הייתה רשומה על שני בני הזוג שקניתי מהם אותה. כאשר עשיתי העברת בעלות, שניהם נדרשו לחתום עליה, ורק אז היה אפשר להעביר את הרכב, ולרשום אותו על שמי.

גדעון.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...