Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על רנו מגאן דור 2 2005 PR אוט' 1.6 110 כוח סוס

הקינג
שימו לב! השרשור הזה בן 1194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי רנו מגאן ב5 אלף שקל עם 133 אלף קילומטר יד 2 המצב קוסמטית ופנימית ליגה וזה בחור מבוגר שבוקשי נוסע איתה 

האם האוטו אמין?

ומה מספר הפעמים שאני יצתרך לקחת רכב בשנתון הזה למוסך?

תודה לכל מי שעוזר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שתקנה משקולת ברזל ב 5000, ויכול להיות שתוכל למשוך איתה כמה שנים עד שיתפגר בו משהו רציני, בגדול הרכבים האלה לא זכו בתחרות האמינות השנתית ו 2005 זה כבר די ישן, אני חושב ש 5000 שח זה גם הרבה בשביל רכב כזה, לזכותו הוא נוח לנסיעה, יש לא מעט מוסכים שמכירים את הרכב, ויש המון חלקים בפירוקיות , הגיר הוא AL4  שיש לו כמה בעיות מובנות, יכול להיות שיכנס לך למצב חירום ואז צריך להחליף סולונואידים, סיפור של 1000 שקל משהו כזה, האמת כסף קטן ליד בעייה בגיר רציף או רובוטי, אבל אני לא הייתי נכנס לזה כי השנתון הוא כבר די ישן, אם אתה בקטע של צרפתיה מזדקנת, ב 5000 שקל אפשר לקנות C4 במודל יותר מתקדם, אולי אפילו 2009-2010 ושלא תבין לא נכון, החזקתי מגאן דור ראשון,  סניק דור 2 ודור 3 ועכשיו יש לי קאד'גאר ואני אוהב את הרכבים הצרפתיים , פשוט הדגם הזה, בשנתון הזה יכול להוציא לך את המיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,
היית צריך לפתוח את הנושא בפורום ייעוץ רכישת רכב.
אתה באמת חושב שמישהו יכול לענות, כמה פעמים בשנה הרכב הזה ב 5000₪ ייכנס למוסך?

אתה קונה רכב זול מאוד. תבדוק שיש לו טסט ( רצוי כמה שיותר ארוך), צמיגים תקינים, מזגן עובד, כל מה שקשור לחשמל תקין. והכי חשוב, שהגיר מעביר הילוכים 1-2-3 ללא מכה, גם במעבר להילוכים נמוכים ( מ 4 ל 3, מ 3 ל 2 ), כאשר הרכב כבר בטמפרטורת העבודה.
שיפוץ הגיר במגאן 2 עלול לעלות כמו שווי הרכב כולו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, הקינג כתב:

האם האוטו אמין?

ומה מספר הפעמים שאני יצתרך לקחת רכב בשנתון הזה למוסך?

תודה לכל מי שעוזר :)

סליחה שאני משבית שמחות.

זה אחד הדגמים הראשונים של מגאן II שסבלו מכל מחלת ילדות אפשרית, עם אמינות מחורבנת ומחירי חלפים וטיפולים גבוהים - אחת המכוניות הגרועות ביותר שאפשר לרכוש בתקציב הזה.

אם תרכוש אותה כנראה שתסע הרבה בתחבורה ציבורית.

רק כדי להסביר את הדיס-המלצה הזאת:  מכל הרנו מגאן שנמכרו בשנת 2005 שרדו פחות מ-17%.

מהפורד פוקוס שרדו קרוב  ל-50%, מהונדה סיווק כמעט 70%,  ומאזדה 3 עם 65% שרידות.

בקיצור - לעניות דעתי לא מציאה גדולה.

היו לי סניק 2003, וגראנד סניק 2007.

הראשונה היתה אחלה, והגראנד סניק האכילה אותי מרורים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...