Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה אתם משלמים על הממיר והאינטרנט שלכם?

HEBO
שימו לב! השרשור הזה בן 1184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, R'n'B כתב:

פרטנר פייבר 200 מגה 70 ש"ח 

סטינג 98 ש"ח 

אפשר להוזיל את הסטינג? 

יש להם עכשיו חבילות חדשות של חודש ראשון במתנה ו-60 שקלים לחודש למשהו כמו חצי שנה אם איני טועה, תבדוק את זה מולם

במקרה הכי גרוע תתנתק ותתחבר לשירות. ברגע שהם יראו שאתה רציני הם יאפשרו גם לך ולא רק "ללקוחות חדשים"

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סלקום עם ממיר 1 , אינטרנט+ טלפון

170 שח לחודש

היו 2 ממירים אבל עושים שיטת מצליח והצליחו- החזרתי את הממיר השני. בסופו של דבר משנה לי רק המחיר.

קניתי ממיר סיני והתקנתי בו אפליקציה לטלויזיה השניה.

שכנה שלי משלמת להם 220 עם 3 ממירים. כמובן אינטרנט וטלפון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, דניאל1983 כתב:

אני משלם לבזק בינלאומי 100 מגה שוק סיטונאי (תשתית בזק+ספק+ ראוטר) 59שח.

יש להם מבצע ללקוחת חדשים 3 חודשים ראשונים ב59, הטריק הוא להתקשר כול 3 חודשים ולבקש לחזור למבצע של 59.

בלי בעיה הם מצרפים אותי עוד פעם בעצם לאותה תוכנית שכבר הייתי בה...

הם עונים מאוד מהר...

כול התהליך לוקח בערך 2 דקות, לפי דעתי זה שווה.

כמה פעמים עשית את זה? שוקל לעבור אליהם מאקספון.

התחילו לי מלא ניתוקים בחודש האחרון, התמיכה הטכנית של אקספון ניסו "לעשות" דברים (שהסתכמו בלאפס את החיבור ולהגיד לי להחליף את הכבל בין המודם לקופסא של בזק), ובסוף אמרו שזו "בעיה בתשתית בין הדירה שלך לארון תקשורת", ורוצים על זה 150 שקל של ביקור טכנאי. אני מנסה להבין באיזה סרט הם חיים שהם חושבים שאני אמור לשלם על בעיית תשתית שלא קשורה אליי בכלל (הקו הותקן לפני פחות משנה), אם זה בכלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגם המחיר שאני משלם להוט הוא די הוגן.
אני משלם 159שח לממיר פייבר 4k ובנוסף 2 ממירי מיני בחדרים, זה כולל את כול הערוצים ללא פרימיום.
לפי דעתי, האיכות תמונה בהוט יותר טובה מיס וגם מהחברות שמשדרות על גבי האינטרנט.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.1.2021 בשעה 17:18, HEBO כתב:

שלום אני כבר הרבה זמן בהוט

אני מקבל מהם קיו טלפון ביתי, אינטרנט, ראוטר, 4 ממירים רגילים, וממיר חמישי שהוא ניקרא מיני פייברבוקס שהוא גם AP (רשת אלחוטית) 

אני משלם 266 ש"ח בחודש

האם המחיר הוא סביר? 

יש משהו יותר משתלם? 

יש לי אפשרות להוזיל עוד את המחיר לדעתכם? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר חברת אחת שלא ניתן להוריד מחירי אינטרנט/טלוויזיה, מלבד בזק. (קשים ולא גמישים כמעט)

בהחלט אפשרי להוריד מחירים, כשמאיימים בניתוק, ומבקשים לדבר עם בכיר בחברה, הדבר זזים מהר

מניסיוני, זה תמיד עובד. (הצלחתי לאחרונה להוריד ממש מחיר משמעותי למחיר ביטוח רכב בשיטה הזו)

אין לי הוט, לא היה לי, וגם לא יהיה לי. הפעם האחרונה שהייתי מחובר ליס היה לפני יותר מ - 17 שנים (הייתי בין הלקוחות הראשונים)

יום אחד החלטתי שזהו, אני לא משלם לשום חברת כבלים שכולם בבית רואים רק ערוץ 2. הייתה צעקה בבית "מה נראה" איך אפשר להיות בלי"

אמרתי -אפשרי, ואני יוכיח לכם את זה. תמיד שמעתי על מחיר "מיוחד" בזמן לקיחת הממירים מהבית, ולא ידעתי עד כמה זה נכון

וזה היה אכן אמיתי. המחיר נשחט בזמן לקיחת הממירים, אמרתי לא תודה  -קח אותם. (מיותר לציין שאחרי חודש כל הבית הסתדר בלי יס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה היחידה שלא הצלחתי להוריד את המחיר בשיטה הזאות היא יס.
אחרי שהתחלתי לאיים שאני רוצה להתנתק הנציגה מיד קבעה לי טכנאי לניתוק ואפילו לא ניסתה לשכנע אותי להשאר בעזרת הורדת מחיר...
כנראה הייתי צריך ללכת עד הסוף והטכנאי היה מוריד לי את המחיר...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי אתמול לבזק בינלאומי (תודה @דניאל1983) מאקספון,

המעבר עצמו לקח דקה וחצי (שיחה לנציג, כתובת וכו', פרטי תשלום), נשאר על אותה תשתית (בזק מן הסתם). כששמתי את השם משתמש והסיסמה החדשים בראוטר קיבלתי IP אבל לא היה אינטרנט, בתמיכה הטכנית של בזק בינלאומי היו מאוד יעילים (אחרי בדיקות אמר שאיפוס של הראוטר יעזור, באמת עזר).

הניתוקים שהיו לי עם אקספון הפסיקו אחרי שפתחתי את הקופסא של בזק ושיחקתי עם החיבורים (כנראה משהו שם היה רופף, לא יודע), מניתוק כל חצי שעה בשבוע שעבר, עד כה טפו טפו טפו (מיום חמישי) בלי ניתוק אחד. על זה אקספון רצו 150 שקל ביקור טכנאי, כן?

כשאמרתי למנהל שחזר אליי מאקספון שאם הם מתעקשים לגבות את ה-150 ש"ח האלה אני עובר מיידית לבזק בינלאומי, התשובה שלו היתה - "אז לנתק לך את הקו עכשיו?". שירות.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...