Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה אתם משלמים על הממיר והאינטרנט שלכם?

HEBO
שימו לב! השרשור הזה בן 1157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני כבר הרבה זמן בהוט

אני מקבל מהם קיו טלפון ביתי, אינטרנט, ראוטר, 4 ממירים רגילים, וממיר חמישי שהוא ניקרא מיני פייברבוקס שהוא גם AP (רשת אלחוטית) 

אני משלם 266 ש"ח בחודש

האם המחיר הוא סביר? 

יש משהו יותר משתלם? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ITC

200 מס"ש על תשתית הוט כולל הוטבוקס ו-IP סטטי - 93 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה על פניו כמו מחיר די סביר.

אני נמצא בפרטנר TV עם 3 ממירים (כולם 4K, מקליטים וכו', אנדרואיד גם שהופך את הטלוויזיה לחכמה) + נטפליקס ב-99 ש"ח לחודש

אינטרנט - 1גיגה (1000 מגה) באנלימיטייד, 110 ש"ח לחודש. אם קיימת אצלך תשתית שלהם, תרוץ אליהם לא משנה מה המחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג. זה קשור למשחקי הרשת של הבן הצעיר. ציינתי את זה כי זה עולה כמה לירות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SurfHigh כתב:

מה בעצם נותן ip קבוע? 

נותן לך אפשרות לדוגמא לפתוח שרת משחק שכל פעם הכתובת של השרת שלך לא תשתנה(כי כל פעם שהראוטר מתנתק ואז מתחבר הוא מושך כתובת אייפי חיצונית חדשה) מה שיצריך מהאנשים שנכנסים לשרת משחק שלך לשנות כל פעם את הכתובת

ויש עוד יתרונות

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזק בינלאומי 89ש"ח ספק+תשתית.

הוט 11 ש"ח לממיר.

100 מגה.

VFM הכי גבוה זה אקספון.

אם אתה רוצה "רק" אינטרנט 69 ש"ח לספק + תשתית של 100 מגה. ועוד 10 ש"ח לראוטר אם אתה רוצה לשכור מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, R'n'B כתב:

פרטנר פייבר 200 מגה 70 ש"ח 

סטינג 98 ש"ח 

אפשר להוזיל את הסטינג? 

לדעתי אתה יכול, בגלל שסטינג הוא שירות של יס, ויס חברה בת של בזק אז לדעתי תבקש מהם אינטרנט ספק+תשתית וסטינג

אם יש להם פריסה של סיבים אצלך אז הרווחת עוד יותר.

בכל מקרה אנחנו משלמים 130 שקל לחודש אינטרנט ספק ותשתית בזק והשכרת ראוטר(מחר אתקשר אליהם להוריד את המחיר כי הם דחפו אנטי וירוסים ודברים כאלה שבכלל לא ביקשנו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי עושה אינטרנט של הוט גם בחינם

אני עם בזק כבר יותר מ 20 שנה באינטרנט

בטלוויזיה יס

אינטרנט של הוט מזכיר לי שפעם הייתה לי סיאט שהייתי נותן גז והאוטו היה  מחליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Transporter היית מסתפק ב-10 מס"ש? כי זה מה שבזק מסוגלים לספק לי. 15 מס"ש בארון הסעף ואני גר קילומטר ממנו, אז זה 8-10. סיבים אין בשכונה (יותר נכון בזק פרשו סיבים ונטשו אותם), אז מה שנותר הוא הוט (יש לי 200, אפשר עד 500 אבל אני מוותר בינתיים כי אני צריך להשחיל מחדש את הרשת הביתית ואת זה אני דוחה בינתיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, FuriousLift כתב:

לדעתי אתה יכול, בגלל שסטינג הוא שירות של יס, ויס חברה בת של בזק אז לדעתי תבקש מהם אינטרנט ספק+תשתית וסטינג

אם יש להם פריסה של סיבים אצלך אז הרווחת עוד יותר.

בכל מקרה אנחנו משלמים 130 שקל לחודש אינטרנט ספק ותשתית בזק והשכרת ראוטר(מחר אתקשר אליהם להוריד את המחיר כי הם דחפו אנטי וירוסים ודברים כאלה שבכלל לא ביקשנו).

בזק לא יכנס אליי הביתה יותר. הפייבר הרבה יותר משתלם. בחמישה חודשים הייתה תקלה אחת בלבד. רוב הזמן המהירות עומדת על 200 מגה.

מעוניין להוזיל רק את סטינג.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלם לבזק בינלאומי 100 מגה שוק סיטונאי (תשתית בזק+ספק+ ראוטר) 59שח.

יש להם מבצע ללקוחת חדשים 3 חודשים ראשונים ב59, הטריק הוא להתקשר כול 3 חודשים ולבקש לחזור למבצע של 59.

בלי בעיה הם מצרפים אותי עוד פעם בעצם לאותה תוכנית שכבר הייתי בה...

הם עונים מאוד מהר...

כול התהליך לוקח בערך 2 דקות, לפי דעתי זה שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי לא מזמן את התשתית לפרטנר. היה קשה להתנתק לגמרי מבזק, אבל המחיר היה אטרקטיבי.

170 ש"ח (העלו מעט את המחירים לאחרונה) על באנדל תשתית וספק 100 מגה, כולל ממיר פרטנר, וקו טלפון שאין בו שימוש

כי הורדתי את כל הטלפונים שהיו בבית כולל האחרון שהיה בסלון. 

חווה איתם הרבה בעיות של ניתוקים, לטענתם זה נובע מקו של בזק, כמובן בזק לא ממהרים לתקן כי הם רק נותני שירות

אחרי כמה שיחות והרבה ניתוקים, כרגע אין שום בעיה. לא יודע אם זה המחיר הכי טוב שאפשר לקבל על חבילה כוללת אינטרנט וטלוויזיה.

גם ככה אין בה שימוש כי לרוב ערוצי עידן הפתוחים, כמובן נטפליקס זה העיקר (מנוי בנפרד) וסטרימר סוגר את הפינה של סרטי בלו ריי או סדרות. (שזה העיקר בבית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...