Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט טריילבלייזר - נהיגה ראשונה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעדכן שהייתי הבוקר עם חבר בנסיעת מבחן ברכב בחיפה, 

הביאו לנו את הLT+ לנסיעה, בתצוגה היו הLT הפשוט והאקטיב הבכיר.

הרכב נראה במבט ראשון - מצויין

כשמתחילים להסתכל בציציותיו - פחות... מאחורי הגריל רואים את הקלקר או (מה שזה לא יהיה) של איזור הקריסה,

כל הפלסטיקה בדלתות לא מתאימה לרמת המחיר ולוח המכוונים נראה כבר עכשיו בן חמש.

יצאנו לנהיגה,

חבר שלי היה עם נציג החברה במושבים הקדמיים, הבת הקטנה שלו ואני ישבנו מאחור,

יש מקום, זה בטוח, אני מטר שמונים וישבתי מאחורי אדם בגובה קרוב, היה מקום,

מצד שני, רכב תצוגה, עבר אלף קילומטר, מקרקש כל הדרך, לפחות מאחור, רעשי חלקי פלסטיקה שמתבעסים שיש בורות ושיבושים בחיפה.. 

הרכב מגיב יפה ללחיצה (לפי ההרגשה) אבל המנוע מרעיש, מערכת הסאונד היתה בסיסית מינוס,

תגובת המולטימדיה - כמקובל.

מה שצריך לקחת בחשבון -

מי מכם שמתכנן לקחת אנשים איתו, הרכב נוקשה, ירדתי מעשרים וחמש דקות ברכב עם תחושה לא נעימה בגב התחתון.

מילה אחרונה בנוגע לחוויה,

האישי של umi שליווה אותנו, לא היה מהמקצועיים שראיתי,

מעבר לטעויות לא לעניין בנוגע לנפח המנוע וההספק שלו (שאני נאלצתי לתקן אותו כדי שלא ייתן מידע מוטעה), הוא לא ממש הצליח להתמודד עם שאלות והערות של חבר שלי על תיבת ההילוכים ומערכות הבטיחות ברמה שבסוף פשוט שתקנו כי הבנו שהאיש לא רק שלא מבין, אלא גם פשוט עושה שירות גרוע לרכב שהחברה נואשת לדחוף ולמכור,

אם אני משווה אותו לסופר-מקצוען שישב איתי בנסיעת המבחן שעשיתי בטיגואן החדש בשבוע שעבר - הפערים מפחידים,

בגישה, במקצועיות וביכולת הקניית האווירה הנעימה והנדרשים מאדם בתפקידו.

מקווה ששאר האנשים בumi יציגו ללקוחות את הרכבים בצורה טובה ומקצועית יותר.

• אהבתי 2

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.12.2020 בשעה 16:54, itsik170 כתב:

ספק אם הטרייל בלייזר ימכור הרבה לאור העובדה שהאקווינוקס מאוד צמוד אליו במחירים.

אשמח אם מישהו יסביר לי מה המטרה למכור שני רכבים שלכאורה דומים במחיר שמתחיל ב150 אלף שח 

הייתי בטוח שיפסיקו לשווק את האקווינוקס... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'יפונים זה מה שמוכר עכשיו. אין שום סיבה להפסיק מכירות רק בגלל חפיפה במחיר.

תראה את קיה עם הסלטוס והאקסיד והנירו.

טויוטה בקרוב תכניס עוד ג'יפון במרווח שבין הCHR לראב4 שיחפוף בדגמים היקרים והזולים למחירים של שניהם. 

אם אנשים קונים אין למה להפסיק שיווק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, מיכאל רדמיני כתב:

אשמח אם מישהו יסביר לי מה המטרה למכור שני רכבים שלכאורה דומים במחיר שמתחיל ב150 אלף שח 

הייתי בטוח שיפסיקו לשווק את האקווינוקס... 

אמרנו את זה במסיבות עיתונאים לקיה כשהשיקו את הנירו, ואז כשהשיקו את האקסיד, ואז כשהשיקו את הסלטוס... 

אם יש אופציה למכור, למה לא להציע ללקוחות פוטנציאליים עוד אפשרויות? 

אני תמיד מקביל את זה לבגדים - אתה לא מצפה מאמריקן איגל שימכרו רק ג'ינס כחול אחד, נכון? יש להם סלים, וסקיני, ומתרחב, וכחול טיפה בהיר יותר וקצת כהה יותר, ועם גומיה במותן, ובלי גומיה וכו'. למה שמכוניות - שהן כבר מזמן לא איזו מותרות ש"קונים מה שיש" אלא מוצר צריכה שאנשים אוהבים להתלבט ביניהם ולתפור לעצמם את העסקה/מוצר שהכי מתאימים להם - שזה יהיה שונה? תנו להם לבחור. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שציפיתי.

במקביל להגעה של הטרייל בלייזר, שיווק הטראקס פסק.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...