Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרמזורים החדשים - פיילוט

mightybear
שימו לב! השרשור הזה בן 1237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אתמול נסעתי באזור הבית שלי ביהוד ובעודי מתקרב לצומת אני קולט מרחוק - הילה של צבע ירוק מהבהבת - מתחלפת לכתום ואז אדום.

שהתקרבתי לצומת אפשר היה לראות שכל העמוד של הרמזור הפך לסוג של רמזור בעצמו.

אחד מהרמזורים שודרג ככה הוא אחרי עיקול ואי אפשר לדעת מה הצבע שלו רק שמתקרבים, מה שגרם להרבה מהנהגים לנהוג מהר רק כדי לראות שהרמזור אדום.

מה אומרים? יתפוס?

128835966_1828542840644826_7646758630953097503_n.jpg

• אהבתי 2

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. קראתי על הדבר הזה כבר לפני מספר חודשים.

לדעתי מה שיקבע יהיה מחיר תחזוקת המתקן המתוחכם.

דרך אגב, בחיפה פתרו את בעיית הרמזור שאחרי עיקול כבר לפנח הרבה שנים : לפני העיקול יש שלט שבו קבוע רמזור אדום המהבהב כאשר הרמזור ה"נסתר" אדום, ומלווה בכיתוב מתאים ב-2-3 שפות.

• אהבתי 3
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו יוזמה מקומית, האם זה יעזור? אולי, אני חושב שצריך לתכנן מחדש את כל תאורת הרחוב כך שהנהגים יסתנוורו פחות והרמזורים יבלטו יותר, אבל במדינה הזאת זה לא יקרה, אז שישימו לדים.
השאלה אם שמו שם בגלל שיש ריבוי תאונות עקב מעבר באדום או סתם כי חבר של מישהו בעיריה בדיוק הביא מכולה מסין...

• מעניין 2

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה יותר כמשהו שנועד נטו ליופי ונראות ופחות בקטע של למנוע תאונות.

מניח שמן הסתם זה גורם לרמזור להיות הרבה יותר בולט, מצד שני כמה חסר תשומת לב צריך להיות כדי לפספס רמזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה שצירפת קיימת אפשרות לאדום בוהק מימין וירוק בוהק משמאל, נהגים כאן לא מסתגלים לשינויים ועלולים להמשיך ישר במהירות גבוהה כאשר אדום מימין וירוק משמאל (היה לי ירוק אז נסעתי..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בפיילוט של נתיבי ישראל, 

להתקנה קדמו תצפיות וניטור הצומת במשך תקופה לא קצרה, למרות שאני לא יודע כמה מהימנים הנתונים בתקופת הקורונה שהתנועה קטנה בנפח. 

פיילוט כשמו כן הוא, יבחן את השינוי בנתונים. לפי זה יחליטו אם להרחיב את זה לפעימות נוספות בעוד מקומות. 

מה שכן, הנראות שלהם בהחלט טובה יותר מהרמזורים הרגילים ולמיטב הבנתי הם בנויים כך שמצומצם מאוד הסיכוי להתבלבל לגבי הנתיב אליו מיועד הרמזור. 

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהרבה מדינות ראיתי רמזורים שגם הירוק וגם האדום מתפקדים כשעון עצר לאחור, שבעצם מראה כמה זמן הרמזור יהיה אדום או ירוק. זה משהו שמאוד הייתי רוצה לראות בארץ. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיימר לרמזור זה דבר אדיר, במיוחד בקטעי כביש בינעירוניים שבהם תמיד יש את הדילמה אם להאיץ או להאט בהתקרבות לצומת שבו הנתיב שלנו ירוק, מה גם ילמד את הנהגים את המרחק שהם עוברים במדד זמן מסוים.

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם כל  דברים המאירים האלה, היא שהם נהרסים מהר וכמעט אף פעם לא מתקנים אותם.

אצלנו ברחובות בכל כמה חודשים שמים איזה שלט תנועה עם לדים, או תאורה לכיכר שמשתלבת בכביש, כמובן שזה לא מחזיק מעמד יותר מידי ואף אחד לא טורח לתקן את זה. יש תיאוריה בעיר שהיבואנים של הדברים האלה לכאורה משמנים אנשים בעירייה לקנות אותם ולאף אף אחד לא באמת איכפת מהשלט הצבעוני אחרי שכבר קנו אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לתרבות התחזוקה הירודה בישראל רמזורים הם בדרך כלל מתקנים שמתוחזקים היטב. השאלה היא עד כמה מתקני העזר האלה עמידים ועד כמה הרשויות ישקיעו בתחזוקתם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...