Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הרכב הכי קטן שמתאים לשבעה מבוגרים?

הבונדי
שימו לב! השרשור הזה בן 1257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברוב הרכבים של ה 7 מקומות שני המושבים האחוריים מאוד קטנים ומוגבלים במקום, בין אם לרגליים ולראש ולרוב גם גישה אליהם בעייתית למבוגרים.

יש רכבי פרימיום ענקיים שהמצב יותר סביר אבל עדיין לא להיט.

האם מיניבוס כמו סאואנה בא בחשבון?

עריכה אחרונה על ידי trademark
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ זה בעיקר מיניוואנים בגודל מלא(לשוק האמריקאי) כמו קיה קרניבל , קרייזלר וויאג'ר או טויוטה סיינה בייבוא מקביל.

גם באסקלייד, על כל הגודל העצום שלו , אין מקום לישיבה נורמלית בשורה השלישית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנאמר, רק מיניוואן בגודל מלא. אגב, אני לא בטוח שבסיינה יש מושב מרכזי נורמלי, זה תלוי בגרסה.

קיימת גם אופציה של מסחריות קטנות למיניהן עם מושבים שהותקנו מקומית, בסגנון של i800 וכיו"ב - נוחות נסיעה בינונית למדי אבל מבחינת חנייה הן פחות בעייתיות מהצפוי.

עריכה:

כמעט שכחתי - בסקירות הבודדות שצפיתי של הדאצ'ה לודג'י, כל הסוקרים הופתעו מהמרווח בשורה השלישית, בעיקר לראש. לא בדקתי בעצמי כך שאני לא יכול להעיד אם זה נכון. אם זה נכון, אז כנראה שזה הרכב הקטן ביותר שתמצא שעונה לדרישות. מה שכן, יהיה מעניין לזנק בעלייה עם 7 מבוגרים...

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה, בעיקר למנוע דיזל 1.5DCI של רנו להזניק את לוג'י עם 7 נוסעים.
וזה נכון שבשורה השלישית יש יותר מקום מאשר בכל מיני וואן קומפקטי אחר. המושבים בשורה השלישית רגילים לגמרי בגודל. ישבתי ברכב הזה באולם התצוגה, ואפשר לחיות איתו בהחלט, כאשר מסיעים 7 אנשים.
אבל זה רכב ספרטני, ללא מערכות בטיחות מתקדמות ועם גיר ידני בלבד. מאחורי המושבים אין כמעט בגאז, קיפול שורה שלישית לא מהמוצלחים .

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור שאל אך ורק בנוגע לשילוב של גודל ומושבים, אז מבחינה הצרה הזאת בלבד - יש מנצח. :-)

מפתיע לגלות איך שגם ברכבים גדולים בהרבה השורה השלישית יושבת ממש על הרצפה - בניגוד ללודג'י.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל באופן כללי בשורה השניה יש יחסית מעט מקום לרגליים, בדומה למשפחתית קומפקטית פחות מרווחת ( דוגמת מאזדה 3 ), ואין אפשרות לשחק עם המושבים קדימה / אחורה לטובת השורה השניה או השלישית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני בגרסאות הארוכות של המסחריות הקומפקטיות (קאדי, ברלינגו, קנגו) יש מרווח גדול בשורה השלישית והמחירים נמוכים יותר ממיניואנים בגודל מלא.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באאוטלנדר שלי הושבתי שני מבוגרים לנסיעה ארוכה של שעה וחצי, ללא תלונה מצידם. אבל בדרך כלל יושבים שם הילדים היותר קטנים שלי.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...