Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: קיה נירו פלאג אין - game changer בשוק הרכב

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא צילמתי את תא המטען.

אחרי שנסעתי לחופשה משפחתית עם אישתי ושלושת הילדים + עגלת בוגבו בתא המטען של קיה ריו 5 דלתות, תא מטען של נירו לא נראה לי כמגבלה.

אגב, העדר של גלגל רזרבי זה באמת חיסרון.

מצד שני,

מישהי שוחחה איתי הבוקר על הקנפ"א (קיה נירו פלאג אין) שקיבלה, תידלקה לפני חודש וחצי ב 220 שקל, היא עכשיו עם 3/4 מיכל מלא עדיין...

הנסועה היומית עמוק בתוך הטווח החשמלי, והיא כבר אמרה לי שהיא לא חושבת שתוכל לחזור לנהוג על רכב בנזין רגיל בחזרה. 

• מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כותב כרגיל מעולה.

רק יש לי שאלה

חברת חשמל מחלקת חשמל בחינם?

מול החיסכון ברכישת בנזין אתה צורח(ך) יותר חשמל במקרה הזה חשמל ביתי.

אז כמה זה עולה לנו למלא מיכל מלא של חצ'מל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש עמדה בעבודה אז כלום...

בבית כמה שקלים בודדים, פגשתי אתמול מכרה בסופר שקנתה נירו פלאג אין,

הנסיעות שלה הם מאוד קצרות פעם בחודש (ולפעמים פחות) היא מתדלקת ב100 שקלים, היא מרגישה שהיא "דפקה את המערכת",

אני אמרתי חכי שנתיים המדינה תמצא כבר דרך לסגור את החגיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

ההערכה שלי היא שעבור אותו ק"מ, עלות הנסיעה על חשמל היא בין רבע לחמישית מעלות הדלק לאותו ק"מ. 

כפי שציינתי, יש ארגונים שזיהו את פוטנציאל החיסכון העצום הוצאות דלק, וחישמלו חניונים שלמים. זה משתלם להם כשהחלופה היא שהעובדים יתדלקו על חשבון החברה. 

תוסיף את נושא הקיימות שכל-כך חשובה עכשיו, וזה רכב עם פליטת מזהמים מאוד נמוכה. לארגון שחשוב לו להיות 'סביבתי' לא ברמת ההצהרה אלא ברמת המעשה - זה מרכיב משמעותי בהחלטה לקחת את הרכב הזה. 

לא סתם רשמתי שהרכב הזה הוא game changer. אני תוהה איפה יתר היצרנים / יבואנים. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחולו כנראה שני שינויים

הממשלה לא אוהבת להפסיד ( ההכנסות מבלו על דלק הם מרכיב חשוב בהכנסות ) ימצאו איך למסות את החצ'מל או במקום הטבת מס לשווי רכב יכנסו את האלמנט ההפוך.

נראה מה יגידו אז העובדים

יבואו עוד יצרנים/ יבואנים. 

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ישה כתב:

הממשלה לא אוהבת להפסיד ( ההכנסות מבלו על דלק הם מרכיב חשוב בהכנסות ) ימצאו איך למסות את החצ'מל או במקום הטבת מס לשווי רכב יכנסו את האלמנט ההפוך.

נראה מה יגידו אז העובדים

כבר חשבו על זה מראש, אני מתייחס כמובן לבטר פלייס ושי אגסי.

הבחור שאף להיות ה-Middleman בין חברת החשמל מצד אחד, וצרכני הרכבים החשמליים כולם מאידך.

הוא אפילו פעל לחקיקה שתאסור טעינת רכב חשמלי ללא עמדה ייעודית (עם מונה, מתוצרתו כמובן).

כלומר הוא יקנה את החשמל מחברת החשמל בזול, וימכור אותו לך ביוקר, על הדרך יפריש סכום מסוים לקופת המדינה, ובתמורה המדינה תגן על המונופוליסט הרעבתן באמצעות חקיקה.

לשמחתנו כולנו יודעים איפה בטר פלייס היום

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהנסיעה שלך בוצעה עם מזגן עובד. 

לכן אני מניח שאם אין צורך במזגן טווח הנסיעה ישתפר מאד.

השאלה  : בכמה ישתפר הטווח ללא מזגן?

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן,

הנסיעה בוצעה עם מזגן. 

יש אולי עשרה ימים בשנה בהם אפשר לנסוע בארץ ללא מזגן, ולכן אני לא רואה טעם בבדיקה שכזו. 

מה גם שהמבחן לרכב נערך בחודשי הקיץ החמים. אין סיכוי בעולם שאני מוכן לנהוג ברכב ללא מזגן רק כדי לדווח על צריכת דלק, שבפועל כמעט ואינה רלוונטית. 

אני מניח שניתן לסחוט עוד כמה ק"מ ללא המזגן. אבל באמת 'יש גבול'. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...