Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לג'יפון למשפחה +2 עד 80 אלף ( מאזדה CX5 2013?)

vcpavel
שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי מתחתי טיפה את התקציב - לכיוון ה100 אלף, התלבטות אחרונה בין ניסאן קאשקאי דיזל 2017 אחרי מתיחת פנים.

לבין קיה ספורטאז' 2016 GT premium. או 2.0

אני כן רוצה שיהיה גג פנורמי ברכב, ועדיפות להנעה בכפתור.

בגדול, הקאשקאי מרגישה לי כמו WinWin, גם מנוע דיזל חזק,גם חסכוני ,גם אחרי המתיחת פנים ב2017 מגיע עם שלל מערכות בטיחות.

לא בטוח ב100% עם מגיעה עם מזגן מאחורה.

הקיה לעומת זאת תהייה בשנה יותר מבוגרת, ומאוד מאוד בזבזנית בדלק. מצד שני טיפה יותר מאובזרת בטיחותית, הGT עם 177 כ"ס נשמע כמו משהו שכיף מאוד לנהוג בו.

תעזרו להכריע את ההתמודדות (ואם יש אופצייה אחרת בתקציב של 100 אלף שלא חשבתי, בבקשה תמליצו ותסבכו אותי עוד יותר 😉 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, vcpavel כתב:

אז אחרי מתחתי טיפה את התקציב - לכיוון ה100 אלף, התלבטות אחרונה בין ניסאן קאשקאי דיזל 2017 אחרי מתיחת פנים.

לבין קיה ספורטאז' 2016 GT premium. או 2.0

אני כן רוצה שיהיה גג פנורמי ברכב, ועדיפות להנעה בכפתור.

בגדול, הקאשקאי מרגישה לי כמו WinWin, גם מנוע דיזל חזק,גם חסכוני ,גם אחרי המתיחת פנים ב2017 מגיע עם שלל מערכות בטיחות.

לא בטוח ב100% עם מגיעה עם מזגן מאחורה.

הקיה לעומת זאת תהייה בשנה יותר מבוגרת, ומאוד מאוד בזבזנית בדלק. מצד שני טיפה יותר מאובזרת בטיחותית, הGT עם 177 כ"ס נשמע כמו משהו שכיף מאוד לנהוג בו.

תעזרו להכריע את ההתמודדות (ואם יש אופצייה אחרת בתקציב של 100 אלף שלא חשבתי, בבקשה תמליצו ותסבכו אותי עוד יותר 😉 )

לגבי הקשקאי ממה שאני יודע: ברמת גימור הנמוכה אסנטה חסר אבזור בטיחותי, לדעתי אין אפילו בלימה אוטומטית, בכלל מערכות הבטיחות לא מקיפות כמו הספורטאז'.

הגיר (לפחות במודלים מוקדמים יותר) לא בעל אמינות מושלמת, מקווה שבדיסל יותר טוב.

היה לי את הדיזל עם גיר ידני, טקנה המפוארת לדעתי, שבוע בטיול בחול בשימוש אינטנסיבי ונהנתי ממנה, חסכוני מאוד. הרכב קצת מרגיש  נוקשה מבחינתי ברמה נסבלת.

אם זה משנה לך, מסך בגרסאות מפוארות למיטב זכרוני קטן יחסית ודווקא בגרסת האסנטה גדול יותר

עריכה אחרונה על ידי yb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקאי קטן מהספורטאז', חסר מזגן מאחור וחסר תיקון סטיה מנתיב (גם בטקנה המפוארת). 

ספורטאז' טורבו סובל ממוניטין אמינות לא אופייני לרכבי המותג (רעיודות, מצמדים, טורבו). 

חפש ספורטאז' 2000 דגם ex. אומנם לא חסכוני בדלק אבל עונה מצויין על כל הדרישות שלך. 

• רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.11.2020 בשעה 13:00, markb205 כתב:

קשקאי קטן מהספורטאז', חסר מזגן מאחור וחסר תיקון סטיה מנתיב (גם בטקנה המפוארת). 

ספורטאז' טורבו סובל ממוניטין אמינות לא אופייני לרכבי המותג (רעיודות, מצמדים, טורבו). 

חפש ספורטאז' 2000 דגם ex. אומנם לא חסכוני בדלק אבל עונה מצויין על כל הדרישות שלך. 

תודה רבה,
המנוע 2.0 כן אמור להיות אמין?
דרך אגב מה ההבדל בין EX לבין E-EX? לא מצליח לדוג מידע באינטרנט

תודה רבה! ללא ספק אתמקד ברכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קיים דגם שנקרא e:-ex.

למנוע ה 2000 יש 3 רמות גימור: 

אורבן שהפכה באפריל 2017 לאורבן טופ. 

lx ששווקה בעיקר עד אמצע 2017 והפכה מיותרת כי האורבן טופ היתה זולה בהרבה וכללה את כל מה שה lx נתנה. פרט לכיוון גב תחתון במושב נהג וכיוון גובה מושב נוסע. 

ex המפוארת ביותר שנבדלת בעיקר בריפודי עור עם אופציה לסלון בהיר, גלגלי 19" ועוד פינוקים. 

לי יש את האורבן טופ ואני מרוצה עד הגג (הפנוראמי...) כבר 3.5 שנים. 

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן רואה בשנת 2016 מכוניות למכירה ברמת גימור E-EX -לפי תמונות נראה שזה ה EX רק עם סלון בצבע קאמל(אולי יש עוד הבדלים שאני מכיר בהם)image.thumb.png.6658a7da337b12d4d69df97dff3cf50a.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון יד2 מלא באי דיוקים. 

מופיע כאן גם אי-אורבן ואי-אלאיקס. 

אין בפועח רכבים כאלה (גם לא בעולם). 

אולי ככה הם מבדילים בין צטרה ישנה לחדשה בשנת 2016? ניראה שלא. כי ניתו להבדיל בין ex 166 כ"ס צורה ישנה ל-155 כ"ס צורה חדשה. 

חשוב גם לדעת שמחירון יד2 חא מהווה גורם משפיע על עסקאות בפועל. 

תוריד את האפליקציה החינמית של מחירון לוי יצחק. 

עריכה אחרונה על ידי markb205

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה אחרונה (מקווה),

במה נופל היונדאי טוסון מנוע 2.0 open sky

מהקיה 2.0 EX. מדובר על שנים 2016-2017.

מבחינת רמת איבזור בבטיחות? מבחינת מרווח הרכב? מבחינת אמינות מנוע/גיר וכמו כן מבחינת צריכת דלק.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוסון אופן סקאי זהה באבזור לספורטאז' lx/urban top. 

רק ללא מערכות בטיחות אקטיביות ואם אני זוכר נכון, גם ללא פתח מזגן לספסל האחורי. 

המנוע והגיר זהים לחלוטין. כנל גם צריכת הדלק. 

היתרון היחידי של היונדאי נמצא בעיצוב, אבל זה עניין של טעם. 

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.11.2020 בשעה 21:55, LEGACY 1.8 כתב:

יחידת הנעה - שילוב מנוע/גיר.

רכבים שעלו לכביש מאוקטובר 2013.. ידית הילוכים משוננת/מדורגת קיימת בגרסה טרום העידכון. הגרסה המעודכנת מגיעה עם ידית קונבנציונלית - קדימה אחורה.

image.png.082344854fc7bec297f7439c01239600.pngהידית הזאת מופיעה ברכב שעלה לכביש בחודש 11 לשנת 2013- זאת הגרסא הלא המעודכת ? נכון?

אפשר בבקשה לפרט יותר לעומק מה ההבדל ברכבים לפני ואחרי השדרוג?
וכמו כן- ההמלצה בCX5 שנת

2014(סוף2013) היא למנוע 2.5? או שגם המנוע 2.0 הוא אמין ומספיק חזק?

עריכה אחרונה על ידי vcpavel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...