Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אני חייב לספק לצד ג' עבר ביטוחי - העדר תביעות ?האם זה מעקב את התשלום תוך 90 יום?

שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

צד ג' גרם לי לטוטאל לוס.

צד ג' הודה באשמה.

האם אני חייב לספק לביטוח של צד ג' עבר ביטוחי - העדר תביעות  מועד הבעלות ברכב?

האם אי אספקת המסמכים האלו יכולה לעקב את התשלום תוך 90 יום ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לספק לו את הפרטים שלך ואת פרטי הביטוח ( חברת ביטוח ומספר הפוליסה).
תעדכן גם את הסוכן שלך ותמלא דיווח על התאונה. סוכן הביטוח שלך יפעל מול חברת הביטוח שלו לצורך הפיצוי ( במידה וחברת הביטוח שלו תסכים שהוא אשם).

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הביטוח של צד ג' ביקשה עבר ביטוחי - העדר תביעות  מועד הבעלות ברכב. (למעשה היא ביקשה מהביטוח שלי שביקש ממני)

האם אני חייב לספק לה את זה?

האם אי אספקת המסמכים האלו יכולה לעקב את התשלום תוך 90 יום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, asix כתב:

אתה צריך לספק לו את הפרטים שלך ואת פרטי הביטוח ( חברת ביטוח ומספר הפוליסה).
תעדכן גם את הסוכן שלך ותמלא דיווח על התאונה. סוכן הביטוח שלך יפעל מול חברת הביטוח שלו לצורך הפיצוי ( במידה וחברת הביטוח שלו תסכים שהוא אשם).

אני מאמין שהיית מעורב בתאונת שרשרת. גילוי נאות: גם לי זה קרה בעבר. למזלי הייתי הרכב השני מההתחלה בתאונה שבה היו מעורבים ארבעה רכבים. שניים מאחוריי ואחד לפניי. חוץ מהראשון, כולם טוטאלוסט.

לענייננו: מה שאתה אמור לספק זה מה שאני מצטט מהחבר שכתב. גם אצלי היו פתאום טלפונים לא מובנים משני חברות הביטוח האחרות (של הרכבים מאחריי) אך מכיוון שהבנתי שמשהו מסריח, הפנתי אותם ישר לביטוח שלי שישברו את ראש איתם. הסוכנת ביטוח שלי אמרה שעשיתי בשכל.

אתה לא חייב לספק מסמכים מעבר למה שחברת הביטוח שלך דורשת ממך. ככה לפחות זה היה אצלי. הם רוצים העדר תביעות? שיפנו לחברת ביטוח שלך. לא אלייך.

עריכה אחרונה על ידי dotan123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להיות צודק כשאפשר להיות חכם.

בקש מחברת הביטוח שלך את מה שהם דורשים כדי לקבל את כספך במהירות האפשרית

לא יודע מהיכן הבאת 90 יום , החוק מחייב קבלת תשלום תוך 30 יום מרגע שחברת הביטוח של צד ג' מקבלת את כל המסמכים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמדובר באי הבנה.

יתכן וה-"היעדר תביעות" שמבוקש ממך אינו תביעות באשר לעבר הביטוחי שלך, אלא שלא תבעת (או שהינך מתכוון לתבוע) את חברת הביטוח שלך לתאונה הנוכחית.

הביטוח רשאי לבקש ממך שכזה. זאת במטרה למנוע כפל תביעות, דהיינו, שלא תקבל פיצוי מחברת הביטוח שלך, וגם פיצוי מחברת הביטוח של הצד הפוגע.

זה נהוג ומגובה בחוק.

אם יש לך ביטוח מקיף, אתה יכול לספק את המכתב האמור, או תצהיר בו אתה מודיע את הדברים.

אם אין לך מקיף, תספק תצהיר שאין לך כלל ביטוח שביכולתך לתבוע.

מהניסיון האישי שלי, תצהיר כאמור סיפק את דעתם.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, alon1111 כתב:

(למעשה היא ביקשה מהביטוח שלי שביקש ממני)

אז מי שביקש ממך זו חברת הביטוח שלך.

הכותרת סתם מטעה, וחבל.

קצת תמוהה כל העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

לא!! הדרישה היא של חברת הביטוח של הפוגע שמועברת לפות"ש דרך חברת הביטוח שלו ולכן הכותרת נכונה ואינה מטעה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שציין ישה.

צד ג' שלח מייל עם מסמכים חסרים לחברת הביטוח שלי והיא העבריה אותה אלי.

במייל צד ג' מבקש שאחתום/אספק לו את המסמכים הבאים:

• טופס העברה בנקאית 
  • אישורים בגין עבר ביטוחי - היעדר תביעות
    ממועד הבעלות ברכב
  • דוחות שמאי בגין תאונות קודמות ככל שהרכב
    היה מעורב בתאונות קודמות בעברו
  • טופס הסכמה למסירת מידע

האם אני מחוייב לחתום על טופס הסכמה למסירת מידע לצד ג' ? (כמובן שחתמתי על טופס כזה לחברת הביטוח שלי)

כמו כן האם אני מחוייב לספק לצד ג' את שאר המסמכים?

האם אי העברה של המסמכים הללו על ידי יכולה לעקב את הטיפול בתביעה?

יש לציין שסיפקתי את כל המסמכים שהביטוח שלי ביקש (כולל טופס העברה בנקאית והיעדר תביעות).

אני מזכיר שמדובר בטוטאל לוס של הרכב שלי.

לא מדובר בתאונת שרשרת, כמו שכתב דותן.

תודה רבה לכל המגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטופס הראשון אומר תן לי פרטים לאן להעביר את הכסף המגיע לך - כבר התקדמות מוכנים לשלם. עכשיו מנסים להפחית מן התשלום על ידי קבלת מידע על הפחתות בערך הרכב בגלל עברו. חלק מהמידע הם לא זקוקים לך אבךל מעדיפים כנראה לקבל זאת ממך.

כל שנה אתה מקבל מחברת הביטוח שלך דיווח על תביעות ( אם היו ). בקש מחברת הביטוח שתנפיק לך אותם אם לא שמרת .

אם היו דוחות שמאי של תאונות בזמן שהרכב ברשותך. סביר לנפק.

תבדוק מול חברת הביטוח שלך אם זה הנוהל לגבי מסירת מידע. אם יגידו לך שכן תעביר , אם יגידו לך שלא תבדוק מול חברת הביטוח שלך איך מגיבים לדרישה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...