Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אני חייב לספק לצד ג' עבר ביטוחי - העדר תביעות ?האם זה מעקב את התשלום תוך 90 יום?

שימו לב! השרשור הזה בן 1275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבתי לך תתיעץ עם חברת הביטוח שלך אם זה הנוהג . חיובי תחתום לא חיובי תבקש מחברת הביטוח שלך שתסייע לך מול חברת הביטוח של הפוגע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, alon1111 כתב:
  • טופס העברה בנקאית 
  • אישורים בגין עבר ביטוחי - היעדר תביעות
    ממועד הבעלות ברכב
  • דוחות שמאי בגין תאונות קודמות ככל שהרכב
    היה מעורב בתאונות קודמות בעברו
  • טופס הסכמה למסירת מידע

טופס העברה בנקאית, כפי שישה הסביר לך יפה, אתה רוצה לתת (כדי שיוכלו להעביר לך את הסכום).

דוחות שמאי נשמע לגיטימי, שכן הם מבקשים לדעת מה שווי הרכב (ובעזר דוחות שמאי יוכלו לדעת אם היו ירידות ערך, ומה האחוזים). לא רואה סיבה שלא לספק להם מידע זה, מכיוון שאתה רוצה לקבל את ערך הרכב, ולא "לגנוב" עוד כמה שקלים על ידי הסתרה של ירידת ערך שנקבעה לרכב. מה גם שבאפשרותם להשיג מידע זה שלא דרכך.

אישור בגין עבר ביטוחי נראה לי לא קשור, והאינסטינקט הראשוני שלי הוא להתנגד. לא מוצא סיבה לתת מידע שכזה, מה גם שהם יכולים להשיגו בעצמם. כפי שיועץ לך על ידי חכמים ממני, ברר עניין זה מול סוכן הביטוח שלך.

טופס הסכמה למסירת מידע - לא ברור לי מה הכוונה. האם הכוונה שאתה מוכן למסור מידע? אם כך, יואילו בטובם לבקש את המידע הספציפי, ותחליט אם ברצונך למוסרו אם לאו. או שמא האם מדובר בהסכמה לכך שחברת הביטוח של הפוגע תמסור מידע אודותיך הלאה? אם כך, הייתי מתנגד, אלא למסירת מידע ספציפי שנדרש בחוק ובתקנות. שוב, ברר מול סוכן הביטוח שלך.

מוזר לי שלא ביקשו טופס אי הגשת תביעה... 🤔

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...