Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפת רכב מומלצת באיזור הרצליה פיתוח

mrmiki1234
שימו לב! השרשור הזה בן 1250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מישהו היה ממליץ לי לשטוף ידנית הייתי אומר לו תודה, זה ספורט, זאת השטיפה הכי טובה, זה כייף, מילא תהיה עצלן בעצמך,לפחות אל תדרבן אחרים לא לעשות זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Mikelt89 כתב:

בשביל מה נתנו לך ידיים 🥱

מה זאת אומרת בשביל מה? איך אתה רוצה שאני אשלם לאיש ששוטף את האוטו, אמצמץ לו "תודה" בקוד מורס...?

• מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הציפיות שלך משטיפה? אם ברמה של 'בסדר, שיהיה' אני נכנס לפז צמוד לכפר הירוק. לפעמים לא עוצר לניגוב שאחרי אלא נוסע ישר הביתה ומנגב עם איזה קוויק דיטיילר. לפעמים נשאר לניגוב, ולעיתים ממש נדירות נותן להם גם לנקות מבפנים. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפת מכוניות, הכי טוב לבד. במיוחד אם יש בית פרטי וחניה משלך.

אני בהתחלה הייתי שולח לשטיפה כמו רובנו,  אבל ממש הגעיל אותי שהם משתמשים באותה סחבה שעברה עשרות מכוניות כל היום לנקות לך את המכונית מבפנים ומבחוץ.  זו לא הבעיה היחידה, הבעיה היא שתמיד יש פיספוסים בחלקים ברכב. הם בד"כ מפספסים את הפינות ואת החריצים הקטנים לדוגמא בין האמברקס לכיסא. 

מעבר לזה זה זמן וכסף שהולך לפח, כסף שנהייה כבר הזוי המחירים שמכונים מבקשים בשנים האחרונות. ועוד תוסיף לזה טיפ בסוף..

אני פעם בחודש, בבית  לוקח את הדייסון, עובר יסודי מבפנים, אח"כ לוקח מטלית לחה ועובר על הדש בורד, נוזל חלונות מבפנים על החלונות,  ואז שוטף מבחוץ עם ספוג כלים וצינור השקייה,  כולל את השטיחונים. ותוך 30-45 דק סיימתי הכל והרכב יוצא יותר נקי מאשר הייתי שולח אותו לשטיפה.

עריכה אחרונה על ידי TsachiE

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, yogev20 כתב:

טוב שאתה שוטף לבד, אבל ספוג כלים גורם לשריטות/סווירילים מעל הצבע. תשאיר אותו לשטיפת כלים. 

אני משתמש בספוג הלבן החלק אם מכיר. הוא מעולה למניעת שריטות. אני משתמש באותו סוג גם למקציף חלב של נספרסו, שהציפוי הפנימי שלו מאוד עדין.

עריכה אחרונה על ידי TsachiE

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא הייתי מעלה על הצבע משהו שהוא לא מיקרופייבר. (כפפה עולה גרושים ומחזיקה שנים)

מקווה שאתה יודע מה אתה עושה. (סווירלים אגב רואים בזווית על הצבע, שיש שמש)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...