Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש באופל אסטרה סטיישן/אסטרה ברלינה סדאן מצלמות רוורס?

Talix
שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איני מכיר ספיציפית, אבל במידה ויש מערכת מולטימדיה עם מסך - ניתן להתקין בקלות יחסית מצלמה גם אם אין מקורית.
אם אין מסך - אפשר להחליף למוטלימדיה עם מסך (ואנדרואיד) או להוסיף מצלמה עם מסך ייעודי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצלמה מקורית מהיצרן.

חלק גדול מהרכבים, בוודאי אלו שעברו דרך ליסינג התקינו מערכת מולטימדיה מקבילה (באופן די מציק - כאמור במקביל, באופן שחלק מהפונקציות הן במערכת האודויו המקורית וחלק במולטימדיה). לרוב המערכת הנוספת באה עם מצלמה, אבל המיקום של המצלמה לא להיט וצריך לקזז מהתמונה מרחקים וכו'. הבעיה יותר מורגשת בהאצ'בק, אבל קיימת בכולן.

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, ליסינג בצער כתב:

אין מצלמה מקורית מהיצרן.

חלק גדול מהרכבים, בוודאי אלו שעברו דרך ליסינג התקינו מערכת מולטימדיה מקבילה (באופן די מציק - כאמור במקביל, באופן שחלק מהפונקציות הן במערכת האודויו המקורית וחלק במולטימדיה). לרוב המערכת הנוספת באה עם מצלמה, אבל המיקום של המצלמה לא להיט וצריך לקזז מהתמונה מרחקים וכו'. הבעיה יותר מורגשת בהאצ'בק, אבל קיימת בכולן.

היי, האם הייתה לך אסטרה בעבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה אסטרה דור קודם (J) שהוחלפה בחדשה, דור נוכחי (K). אבל שתיהן האצ'באק. בישנה לא הייתה מצלמה, בחדשה יש וכמובן מתממשקת למולטימדיה, והכל מקורי מהיצרן.

אבל כאמור- האצ'באק, לא סטיישן\סדאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Talix כתב:

היי, האם הייתה לך אסטרה בעבר?

כן - ראה בחתימה. היו לי 2 רכבים מהדגם הקודם (שניהם ליסינג), האצ'בק.

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסטרה k שיוצרה מ2016 יש מערכת מולטימדיה מקורית עם מצלמת רוורס שמגיעה מהיצרן, הדבר נכון גם לדגם הסטיישן וגם להאצ׳בק, בכל מקרה עלות מצלמת רוורס לרכב שיש בו מערכת מולטימדיה עולה פלוס מינוס 200 שקל, אם תקני אסטרה j כלומר הדגם מלפני 2016 מצלמת הרוורס תהיה הקטנה בבעיותייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רויכהן1979, אני לא בטוח שאתה צודק. באסטרה K 2018 האצ'בק שלי, החיישנים הותקנו בארץ לפני מסירת הרכב (ב"טורבו הדר", המתקין הרשמי של היבואן הקודם; התקנה גרועה).

לפני כמה חודשים, התקנתי שם גם מצלמת רוורס יקרה מאוד (1,500 ש"ח). המצלמה יקרה בגלל פותח המסך, שאף אחד לא מייבא לארץ, חוץ מהם.

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי את מצלמת הרוורס שלי באסטרה j סטיישן שהיתה מקורית בגלל שנדפקה והתחילה לצלם מגורען, החלפתי ללא מקורית ועלה לי קצת יותר מ200 שקל ו10 דקות עבודה.

באופן מפתיע הלא מקורית איכותית באותה רמה כמו זאת שהגיע עם האוטו.

לגבי החיישני רוורס, יתכן ומדובר בהתקנה מקומית, בסקירה על הרכב באירופה באחת הכתבות דיברו על חיישני רוורס כך שהנחתי שזה מגיע עם האוטו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...