Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג צעיר לא יכול לבצע נהיגת התרשמות לפני קניה בגלל ביטוח (כמובן שנערך)

tsachi1
שימו לב! השרשור הזה בן 6976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך אני אמור להתרשם מהאוטו ולנהוג עליו לפני שאני קונה אם אין עליי ביטוח?

לרוב המכוניות שאני הולך לראות אין ביטוח על נהג צעיר... איך אני אמור לבחון אותם ולקבל סיבוב ניסיון לפני הקניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא איתך מישהו שאתה סומך עליו כדי שינהג במקומך.

בכל מקרה, אני בתור מוכר לא הייתי נותן למישהו שאני לא מכיר לנהוג על הרכב. בשביל זה יש את בוחן הרכב במכון הבדיקה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך לקנות חדש או משומש?

בכל מקרה, בעניין ביטוח לרכב, חובה תופס עבור כל אדם שיש לו רישיון תקף, גם את הוצא אתמול ושולם היום.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסע במגרוש סגורררר מה יעזור לך לנסוע בכביש..? בגלל שיהיה לך רמזורים.... אז פה אותו דבר ולא יהיה לך רמזורים... מה הקטע.... זה לא חתול בשק......

יש למחוק חתימות חסרות טעם, ויפה שעה אחת קודם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בביטוח הרכב שואלים את המבטח את גיל המבוטח הנוסע בדרך קבע ברכב.

ככה שגם אם להורים שלך יש רכב ואתה שואל אותו פעם ב-X זמן בצורה אקראית(לא כל יומיים ואז כל שלושה) אזי הביטוח תקף עליך במקרה ואתה נוהג בפקודת בעל הרכב.

אותו הדבר תקף לכל הביטוחים למינייהם, ככה שאתה יכול לנהוג על הרכב שאתה רוצה לקנות.

שלד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח חובה תופס לגבי כל נהג.

ביטוח כזה (שמאפשר לך לנהוג בכביש באופן חוקי) תופס לגביך.

במקרה ותהיה תאונה (חס ושלום) המקיף והצד ג' לא יהיו תקפים.

בגלל זה הגיוני שבמגרש או במקום שקט זה בסדר, אבל לא במקום הומה אדם, גם הקונה לא מכיר את הרכב וההתנהגות שלו ולא יוכל לשלוט על האוטו כמו שצריך במקרה חרום.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בביטוח הרכב שואלים את המבטח את גיל המבוטח הנוסע בדרך קבע ברכב.

ככה שגם אם להורים שלך יש רכב ואתה שואל אותו פעם ב-X זמן בצורה אקראית(לא כל יומיים ואז כל שלושה) אזי הביטוח תקף עליך במקרה ואתה נוהג בפקודת בעל הרכב.

אותו הדבר תקף לכל הביטוחים למינייהם, ככה שאתה יכול לנהוג על הרכב שאתה רוצה לקנות.

שלד

לא נכון.

בלי קשר לנהג הראשי, יש גם גיל/ותק מינימלי.

אם אתה מתחת לגיל/ותק הזה - הביטוחים לא חלים עליך למעט ביטוח חובה.

אני לא הייתי נותן לנהג חדש שבא להתרשם מרכב שאני מוכר לנהוג בו, אפילו שביטוח החובה חל עליו.

אם ייגרם נזק לרכב או לצד ג' כשהוא נוהג בו, הכיסוי חובה שחל על הנהג הזר שהרס את רכבי לא מנחם אותי.

לפותח השרשור - הדרכים היחידות לפתור את בעיית נהיגת ההתרשמות שלך לפני קניה היא הגעה עם אדם בוגר/שאינו נהג חדש או לקיחת הרכב למכון בדיקה/מוסך. במקרה כזה הביטוח המקצועי של הבוחן חל על הרכב במקרה נזק.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה אפשרות ליפות ביטוח ליום אחד לשם הנסיעה המיוחלת? אם כן, הרי שזה הפיתרון.

זה תלוי ברצונו הטוב של בעל הרכב, ובסוכן הביטוח שלו.

רוב הסוכנים הרגילים יסכימו לתת כיסוי ללקוח ותיק לנהג חדש ליום אחד על בסיס נזק בלבד

(כלומר אם לא קרה כלום הביטוח לא עולה כלום)

אישית, לא הייתי מנסה קומבינה כזאת, אלא לוקח אדם מבוגר שאני סומך עליו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...