Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת נורות ביונדאי i25 2016

carlight
שימו לב! השרשור הזה בן 1296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

קניתי נורות חזית פיליפס אקסטרים ונורות חנייה philips whitevision, את הנורות חזית התקנתי בלי בעיה, עכשיו כשבאתי להתקין את הנורות חנייה אז הנורות הנוכחיות (נורות חנייה) שיש לי ברכב לא יצאו, פשוט אי אפשר להוציא אותן בשום צורה אני לא מצליח וניסיתי המון אפילו חלק מהמשפחה שלי ניסתה ולא עזר כלום, יש אולי איזו שיטה או משהו שאני לא מכיר? קליפס סודי שלא רואים? יונדאי i25 שנת 2016
תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Adamm כתב:

ניסית בחצי סיבוב שמאלה ומשיכה?

האמת שכן ניסיתי לסובב אותה ולמשוך, היה פחות או יותר אותו קושי והיא לא יצאה גם אז.

לפני 1 דקה, Audi-T כתב:

איזו סוג נורה זו?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

philips whitevision w5w

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Audi-T כתב:

רק במשיכה

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

זה גם מה שכתוב בספר רכב, הבעיה היא שהנורה תקועה כאילו ריתכו אותה לפנס (שני הצדדים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Adamm כתב:

תפעיל קצת כוח לצדדים תוך כדי משיכה אחרי שסובבת אותה.

ניסיתי גם את זה אפילו הגעתי למצב שרציתי להוציא את הפנס ואחרי שפתחתי הכל וניתקתי את כל הכבלים הוא לא יצא ופחדתי להפעיל יותר מדי כוח ולשבור אותו.

כמה סיבובים לסובב את הנורה? ניסיתי בערך סיבוב או שני סיבובים שמאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הספר רכב זה במשיכה ישר החוצה, מבלי לסובב (כנראה שאין נעילה, היא רק יושבת בלחץ), תפעיל כח כמו שאמרתי מקודם.

בשביל לפרק את הפנס צריך לפרק פגוש כי יש ברגים מאחוריו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Adamm כתב:

לפי הספר רכב זה במשיכה ישר החוצה, מבלי לסובב (כנראה שאין נעילה, היא רק יושבת בלחץ), תפעיל כח כמו שאמרתי מקודם.

בשביל לפרק את הפנס צריך לפרק פגוש כי יש ברגים מאחוריו.

יותר כוח ממה שהפעלתי כנראה זה להרים את כל הרכב באוויר מהנורה הזאת, אין לי מושג מה להגיד לך אם זה ככה גם ככה המקום של הפנס לא נגיש בשום צורה וזה עוד תקוע בכזה כוח אין לי מושג מה לעשות כבר, מקרה הכי קיצוני אני אלך למישהו, כמה יעלה אצל מישהו שרק יחליף? (2 נורות חנייה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, ABSULUTT כתב:

יש תמונה? תנסה עם מגבת קטנה על היד לסובב.

תמונה מתוך הפנס או מבחוץ?

ניסיתי עם מגבת אם אני שם מגבת אני לא יכול להכניס אפילו אצבע (גם ככה יש בקושי מקום ל2 אצבעות בפנים וגם זה בסבל רב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Adamm כתב:

כל מוסך/חשמאלי/אוטודיפו יעזרו לך בלי בעיה ותמורה כנראה.

הגישה באמת נוראית אבל יש גרועים יותר.

בטוח יקחו כסף, יש לך מושג כמה פחות או יותר?

לפני 1 דקה, ABSULUTT כתב:

תמונה מבפנים. בגלל שאין גישה אז אתה לא מפעיל מספיק כוח או מסובב לצד הלא נכון. לפי התמונה אפשר לראות אם זה בסיבוב או משיכה. 

מחר אלך לצלם אני לא ליד האוטו כרגע, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...