Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרך: גירסת מוזלת ליונדאי i10 עם מנוע 1.0 עם הספק 67 כ"ס (מסתבר שמדובר בייבוא מקביל)

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, yulianx כתב:

אני חושב שאחד הבעיות של דאציה בהצלחה היה גיר רובוטי מאוד לא נעים, לדעתי כשאנשים יבצעו נסיעת מבחן על גיר נעים עם מנוע חזק הדאציה תיראה באור אחר.

הדור החדש של הסנדרו יגיע עם גיר רציף, אמור לפתור את הבעיה של גיר לא נעים לשימוש.

אגב, נראה שהסנדרו החדשה תהיה סוף סוף מתחרה ראויה עם תמורה טובה יותר לכסף ובלי פשרות כואבות מאוד בנושא הבטיחות.

בתקווה שהמחיר ישאר נמוך יחסית לקטגוריה, אני חושב שהיא תהיה עסקה טובה בסך הכול.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.9.2020 בשעה 18:08, markb205 כתב:

אולי יש כאן הזדמנות למחיר שובר שוק באפס קילומטר. 

הרכב הזול ביותר היום הוא ספייסטאר ב 69k.

אז 62k יהיה מחיר טוב למי שרוצה רכב חדש בתקציב מוגבל. 

איפה הימים שבהם היו c1 או ספארק ידניות ב-50k...?

הכי זול זה דאצ'יה סנדרו ב58,900

עריכה אחרונה על ידי המהיר הזהיר

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 30.9.2020 בשעה 18:35, PriceDevil כתב:

לא רק שלא עלו - זה אפילו לא הגיע לשלב הרישום במשרד הרישוי.

אתה לא מעודכן. דגם ידני של איי-10 החדשה יגיע בעוד כחודש-חודשיים. אני כבר הזמנתי ושילמתי 2000 ש"ח. אם כן ישנה אפשרות גם לוותר על הקניה.

בתאריך 30.9.2020 בשעה 18:45, PriceDevil כתב:

אני משער שלא נמצאו מספיק מתעניינים שהיו מוכנים לתת דמי רצינות, ולהצדיק עסקית אתייבוא הדגם.

לפי המוכר של יונדאי בתל אביב - יגיעו לישראל בשלב הראשון 150 רכבים ידניים.

אני ראיתי את הרכב בפעם הראשונה בתערוכת פרנקפורט בשנה שעברה (2019). אחרי שחזרתי הביתה התקשרתי עם יבואן ושאלתי האם יגיע דגם ידני. התשובה הייתה "לא". בפברואר 2020 הזמנתי את סוזוקי סוויפט ידנית. ואז באמצע פברואר הודיע כולמוביל על תחילת שיווק של איי-10 החדשה. ביטלתי את הזמנה שלי ובספטמבר אחרי המתנה ארוכה ואין ספור הבטחות הזמנתי את הרכב. במבצע של הוט הוא עולה בערך 68000 ש"ח כולל תוספת היחידה האפשרית - חיישני רברס. 

עריכה אחרונה על ידי Baz698
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחכות 8 חודשים בשביל i10 ידנית? לרכב אקזוטי כבר לוקח פחות זמן להמתין.

• מצחיק 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סוג של רכב אקזוטי, אין הרבה רכבי נוסעים על כבישי ישראל שהם בעלי נתון תאוצה מעולם המשאיות. 

אחת הבעיות עם רכבים כאלה שנוסעים עליהם אנשים עם ראיית כביש של משקפיים אטומות עם חור של סיכה, מוסיפים לזה ביצועים של עגלה והיום יש עוד נהג מסוכן על הכביש. 

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידנית מגיעה עם המנוע הבכיר, אז התאוצה צריכה להיות סבירה עם.

גם לפיקנטו בזמנו חיכו לא מעט חודשים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתון התאוצה של הדגם הידני במקורות שונים (כולם מאנגליה) 14.6-15.1 שניות.

ואדים וסולל - כמה שנים לפני ה-127 היתה פיאט 600, נתון ההאצה מ-0 ל-100 היה בערך דקה. אבל מאז חלפו חמישים ומשהו שנים - שזה חצי מההיסטוריה של הרכב המנועי - והדרישות קצת השתנו. ועם נהגים חולמניים ורמזורים קצרים בלא מעט צמתים דבר כזה יעצבן מאד הרבה שותפים לדרך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מתחילים לנסוע מהנתיב הימיני, זה מה שאני עושה עם הקליאו, בנתיים לא צפרו ולא התעצבנו.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה חד מצמד- יהיה מוצלח כמו C1 /אייגו/107 ועוד שלל מתחרות -לא רכב שמתאים לכל נהג במיוחד לא בנסיעה עירונית.

אם זה גיר דו מצמדי-אנחנו כבר מדברים על משהו אחר וזה בערך כמו ה I20 החדשה רק רכב קטן יותר.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, itsik170 כתב:

לחכות 8 חודשים בשביל i10 ידנית? לרכב אקזוטי כבר לוקח פחות זמן להמתין.

זה רכב סופר אקזוטי ואני לא צוחק . למצוא בארץ רכב ידני חדש מתאים/מאובזר/בטיחותי מאוד קשה. יותר קשה מהרבה רכבים אקזוטים שאתה חושב עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...