Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן להחזיר אדם לשירות מילואים, בניגוד לרצונו, לאחר שקיבל פטור?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

״ברח״ להם מהגיוס? אם כן לא רואה איך המקצוע קשור, גם מי שמוכר שם בעגלות חוזר ונעצר, מקסימום שיבוא, אתה יודע כמה סיגריות הוא יקבל בכלא על טיפול שורש?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, nitch כתב:

חבר שנסע לארה"ב לפני גיל 18 ולא חזר

מי שיוצא מהארץ מגיל 16 - כתנאי לאישור יציאה מהארץ, מתחייב לחזור לגיוס (יותר נכון, ההורים שלו מתחייבים עבורו).

לא חזר לארץ ? נחשב כעריק.  אין קשר למקצועו.

זכור לי סיפור של אדם שיצא מהארץ בערך בגיל 16. בסביבות גיל +50 - צהל עשו לו בעיות כאשר רצה לחזור לביקור.

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר סיפור דומה. אחרי 20 שנה שהוא בחו"ל , אזרחות זרה והכל... הגיע לביקור בארץ.  הצבא וויתר. לא באמת עשו לו משפט. פטרו אותו. לצבא אין כח להתעסק עם כאלה. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, nitch כתב:

חבר שנסע לארה"ב לפני גיל 18 ולא חזר (בן 40 עכשיו) מנסה להסדיר את מעמדו מול צה"ל כדי שיוכל לבקר בארץ. הוא רופא שיניים גם כן, אז הנושא לא פשוט. 

ההודעה שלך הזכירה לי הודעה דומה מהעבר

זה אותו חבר?

רציני?

• מעניין 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו החבר, זיכרון יפה! 

אפילו היו שם פרטים שלא זכרתי לגבי דחיית שירות זמנית! 

עריכה אחרונה על ידי nitch
  • אהבתי 1

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, קראתי מחדש את השרשור, יש לי הרגשה שאנשים יהיו הרבה פחות נחרצים היום אחרי 16 שנה. קפסולת זמן קטנה.

• אהבתי 1

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לכל מי שדאג, החבר שוחרר מחובתו לצה"ל צ'יק צ'אק.

• מעניין 1

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...