Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצות בבחירת מערכת שמע לטויוטה יאריס 2005 צרפתית

שימו לב! השרשור הזה בן 1321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם מקווה מאוד שתעזרו לי בבחירה 🙏😘

יש לי טויוטה יאריס 2005 רוצה להתקין ו "להרכיב" "להתאים" מערכת שמע מה שאני רוצה זה מערכת בעלות עד מ 7 - 16 אלף כולל התקנה מוכן לשלם עוד 4 אלף אם אין ברירה (רק שזה לא יפגע באיכות *וברמה* שאני מחפש)...

האם אפשר להתאים לדלתות קומפוננטים 6.5 אינץ , אצלי אם אני לא טועה 5.25 אינץ

ולא מחפש להרכיב מסך מולטימדיה

כי זה לא מעניין מחפש רדיו דיסק איכותי מאוד טוב , המראה והקוסמטיקה לא מעניינת אותי ...

רוצה לדעת מאיפה לקנות ומה לקנות ואיזה מותגים כל המלצה בנושא תעזור לי בבחירה בבקשה להשקיע בהסבר  ⁦✍️⁩ 

איזה רמקולים , סאב , מגבר/ים, חוטים הכל ....

רק למי שיש לו ניסיון וידע במערכות סטאריו ושמע ובבחירה לרמקולים איכותיים וכו'. 

ומי ששמע ויודע 🤭

החזון והאתגר שלי הוא מערכת שמע מעולה עם הכל (איכות ובאס ועוצמה) ברמה גבוהה מאוד

והכי הכי חושב איכות ושיהיה שילוב בין --> עוצמה איכות ובאס יחד)

תודה לכל העוזרים🙏🙏🙏

spacer.png

spacer.pngspacer.pngspacer.png

עריכה אחרונה על ידי טויוטה יאריס 2005
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מציין שהתקציב בין 7-16 ומוכן להוסיף עוד 4 ,משמע תקציב בין 7 ל 20 אלף שח.

וזה נשמע לך הגיוני.?...זה כמו להכנס לפורום יעוץ רכב ולהגיד "אני מחפש רכב בתקציב בין 100-300K"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הגיוני במובן שלי כי אני יודע מערכת של jbl תגיע ל 5-6 אלף בממוצע....כולל הכל ...

אז אני רוצה רמה יותר גבוהה אבל אני לא יודע מה לבחור אז אני מוכן לשלם 20 אלף או 8-9 אלף ...אני קופץ במה שאני יכול להשקיע ...

אני רוצה מערכת בשילוב (סאב מגברים רמקולים קומפוננטים ורדיו דיסק )..ומה שצריך כדי שהכל יעבוד בצורה הכי טובה שיש ...

לך על 20 ותציע משהו ולך ע14 אלף תציע משהו ו 9 אלף משהו...

אני רוצה עוצמה איכות וכיף לכל סוגי השירים והאיכות הכי גבוה שיש ...

איזה סט מציעים ?

בו נלך על משהו עד9- 20 אלף ללא הגבלה המטרה ברורה מערכת סטריאו מתקדמת שנהנים ממנה שיש בה הכל והכי חשוב איכות המוזיקה והבאס ברמה מאוד מאוד גבוהה ואם אפשר להוסיף בעתיד לה משהו יותר טוב ...

אין לי ידע מקיף על המערכות רק מכיר חברות מייצרות ...

תציעו משהו ברמה מאוד גבוהה (הכי טוב שיש פחות או יותר 15-20אלף) זה בסדר? 

יש הצעות?

כדי שתבינו אותי יותר טוב מערכת שמע מושלמת ברמה גבוהה ביותר איכותית מאוד

8-12 אלף

12-16אלף

16-20אלף 

(ללא עלות ההתקנה)

רלוונטי?

לא התכוונתי... רוצה רמה גבוהה מאוד עם איכות מהסרטים משהו טוב ומומלץ 12 , 16, 20 (אלף)...

לקחת בחשבון (לא הכרחי) גם שאוכל לשדרג עליהם בעתיד "להוסיף" "לשפר" במידה ויש לי כסף 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שיהיה יותר חסכוני פשוט למכור את הרכב ולקנות רכב אחר שכבר מותקנים עליו כל הפיצ'רים הללו..

אלא אם כן אתה מאוהבב ברכבך, וזה נושא אחר.(:

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי חיפשתי ...

בעיניי לא מצאתי יותר טוב ...

אני מבסוט מהאוטו שלי ..

1)איזה גודל זה (?×?)....??

2)האם באמת הרדיו דיסק נותן איכות יותר טובה מאשר המולטימדיה?ביחס למחיר שהוא פער גדול בין לבין באותה רמה!!!

מreceived_646241839435497.thumb.jpeg.7e375ef684e53feb3327a93959e3df11.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, טויוטה יאריס 2005 כתב:

אני מבסוט מהאוטו שלי

ושוה לך להשקיע סכום כ"כ גבוה על אוטו ישן?

לטעמי שוה להשקיע גג 5-6 אלף, ובאוטו הבא שלך אם יהיה יותר מתקדם- שם תשקיע יותר.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי הרבה על נושא "אוטו ישן"...

להחליף לא להחליף בסוף ראיתי שאם אני משקיע עכשיו סכום גבוה אני יכול לקחת את המערכת לפרק אותה ופשוט להעביר אותה לרכב "החדש" בעוד כמה שנים ספורות

אם כבר להשקיע כמו שצריך אחרת אקנה משהו ב 5 אלף ואמכור אותה ב 2500 מקסימום ככה אני מפסיד בגדול 

לא רעיון טוב להשקיע יותר?

חשוב לי לשמוע דעתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תקציב ממש גבוהה להתחלה, ממש. המלצתי: תתחיל באיזור ה6000ש"ח, תוכל לבנות בתקציב הזה בסיס טוב מאוד. תשקיע את רוב התקציב בחיווט, איטום\בידוד, רדיו דיסק(דאבל דין או לא, לבחירתך). 

בערך 2000-3000 ש"ח ליחידת ראש (יעני רדיו דיסק).1000-1500 ש"ח אביזרי התקנה כולל חומרי בידוד אולי בניה.

במה שנשאר מהתקציב תביא מגבר, קומפ' (או קואקסיאלי) וסאב. רצוי משומשים. תן עדיפות לרמקולים איכותיים מאשר מגבר וסאב (מבחינת חלוקת תקציב).

הכי חשוב שההתקנה תתבצע בצורה נכונה וטובה, זה הבסיס לתוצאות טובות, אחרת זה די לזרוק כסף.

משם תחשוב מה חסר לך ומה תרצה לשפר במידת הצורך. עוצמה\איכות\במה. אולי תהיה מבסוט ולא תרצה לשדרג כלום.

עריכה: אולי תוכל להביא יחידת ראש טובה בזול, יש היום הרבה סיניים. אבל חלקם מוציאים צליל על הפנים.

עריכה אחרונה על ידי Oren da man
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.9.2020 בשעה 03:42, טויוטה יאריס 2005 כתב:

חשבתי הרבה על נושא "אוטו ישן"...

להחליף לא להחליף בסוף ראיתי שאם אני משקיע עכשיו סכום גבוה אני יכול לקחת את המערכת לפרק אותה ופשוט להעביר אותה לרכב "החדש" בעוד כמה שנים ספורות

אם כבר להשקיע כמו שצריך אחרת אקנה משהו ב 5 אלף ואמכור אותה ב 2500 מקסימום ככה אני מפסיד בגדול 

לא רעיון טוב להשקיע יותר?

חשוב לי לשמוע דעתכם

בשביל להגיע לתוצאה טובה ובטח בתקציבים שזרקת כאן יש הרבה עבודה שעושים על הרכב עצמו כמו בידוד.

כל זה לא יחזור אלייך בשום שלב באף מכירה ולא עובר איתך הלאה.

השאלה שלך מאוד בוסרית ולא הכי רצינית.

מכיוון שאתה רוצה להשקיע סכום לא קטן אני ממליץ לך ללכת להתנסות קצת. לך תשמע איזה רמקולים אתה אוהב. תקבל הצעות ממתקינים ואחרי שתתחיל להסגר קצת על מה הכיוון באמת, תחזור.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך לקרוא את השרשור הנ"ל קודם כל :

https://www.toyotaownersclub.com/forums/topic/81133-door-speaker-upgrade/

יש לך בעיה בעומק ההתקנה שעומד על 36 ממ ברזל עד חלון 

ללא הגבהה קשה לקבוע עד כמה אפשר ליצור מרווח התקנה ,אבל אפשר להתקין 6.5 אם רוצים כמו שהוא עשה בשרשור

אבל מידבאסים רציניים באים עם עומק התקנה דיי גדול ולכן יש לשקול ולברר זאת לפני ההתקנה.

מעבר לכך 

מעניין אותי מה הרקע שלך בתחום והאם אתה לא קופץ ישר למים עמוקים 

איזה נסיון יש לך ועם איזה אלמנטים ?

בתאריך 4.9.2020 בשעה 01:10, טויוטה יאריס 2005 כתב:

אני יודע מערכת של jbl תגיע ל 5-6 אלף בממוצע

ב 5 אלף אני יכול להרכיב לך מערכת טובה מאוד,לא כולל התקנה.

ולא מחלקים של JBL מה שגם חלקים של JBL הם לא כאלו רעים כמו שאתה מצייר אותם אבל נכון שזה לא scan speak.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...