Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול גיפים באבו דאבי - כבר לא חלום

TsachiE
שימו לב! השרשור הזה בן 1314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו שנחתם ההסכם, מתי לדעתכם אפשר יהייה לטוס ולארגן טיול גיפים שם לנו הישראלים? אני חשבתי לתכנן טיול כזה של כמה ימים לי ולבת הזוג אולי לפסח.

חשבתי לעשות בוקינג לחברה הזו. מדובר על טיול של 7 ימים במדבריות היפיפיות של אבו דאבי. חלום. אמרו בחדשות שיותר זול לנפוש שם מאשר באילת. הזוי אם זה נכון.

https://www.tripadvisor.com/AttractionProductReview-g294013-d15209447-Abu_Dhabi_7_Hours_Desert_Safari_with_BBQ_Camel_Ride_Sandboarding-Abu_Dhabi_Emirate.html

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, עוד אין הסכם שלום.

שנית, תצטרך ויזה.

אם אתה מחפש יותר זול , תתחיל בטיול בירדן בואדי ראם ומשם תתקדם לאט לאט.

בקיצור - עדיין רחוק.

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 1

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 23.8.2020 בשעה 22:33, eladns כתב:

וזה מתי נוכל לעשות?

רק לאחר שהשלום יהיה עם סעודיה ושהאזור יתייצב מבחינה בטחונית. 

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יש לך גם F1 בבחריין שזה מאוד יקר, לא יודע אם הם יצטרפו להסכם?

אחר כך כל, אם כבר לנסוע מישראל למפרץ, לא ג'יפ ולא נעליים. מאבריק. כמו שכתבו מעלי, נכנסים לירדן מעקבה ומשם לואדי ראם (מקום חלום) ואנשים עם דרכונים זרים כבר טיילו במפרץ ואומרים שזה חלום רטוב, ואדי ראם שלא נגמר אף פעם.

הייתי 4 ימים בירדן עם מאבריק והמדבר שם עוצר נשימה. אם יהיה שלום, זה הדבר הראשון שצריך לממש.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.8.2020 בשעה 13:52, micha כתב:

ראשית, עוד אין הסכם שלום.

יש הסכם על כינון יחסים דיפלומטיים.

הסכם שלום אין מאותה סיבה שאין הסכם שלום עם מרוקו או גרמניה - כי אנחנו לא במלחמה איתם.

עם ירדן מוצרים יש לנו הסכם שלום כי היינו איתם במלחמה שלא הופסקה בפועל (רק היה הסכם שביתת נשק). עם סוריה אנחנו עדיין במלחמה, לכן צריך הסכם שלום כדי לכונן יחסים דיפלומטיים איתם. כנ"ל לבנון למיטב ידיעתי.

דוגמא לזה הייתה כינון יחסים דיפלומטיים עם ברית המועצות בסוף שנות ה80, או עם גרמניה בשנות ה60.

אבל יש מצב שייקח זמן שיאפשרו לאזרחים ישראלים להוציא ויזה לUAE ובחריין, וגם להנפיק ויזה ישראלית לאזרחי אותן מדינות.

שלא לדבר על העובדה שצריך גם לקבל אישור מסעודים כדי לטוס במרחב האווירי שלהם (אם כי אני חושב שאם טסים עם חברה זרה, לא צריכה להיות בעיה).

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אם לא ואדים יחפש את הדברים השליליים בתוך כל בשורה טובה...(:-

צוות הטיולים שלקח אותי לירדן כבר בודק איך לעשות את המסלול והדבר הכי מורכב זה רישוי כלים ישראליים שצריך לסדר כמו רכב ירדני שעובר, חוצמזה בעוד כמה חודשים זה אמור להיות אפשרי. תן לישראלי הזדמנות לעשות כסף ולהנות תוך כדי, והוא יפתור את כל הבירוקרטיה.

שנה טובה ואופטימית לכולם

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אישור לטוס מעל סעודיה.

ישראלים יוכלו לטוס לאמירויות כבר מאוד בקרוב עם דרכון ישראלי (ולא רק זר).

טיסה מסחרית ראשונה יוצאת כבר שבוע הבא (אלעל) -כרטיס ב-400 דולר בערך פעם אחרונה שבדקתי.

הסעודים בקרוב מאוד יצטרפו ואני יוכל לקחת את המשפחה בסי5 איירקרוס דרך המדבריות הסעודיות עד דובאי

• רעיון טוב! 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...