Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנסר קלאסיק 2008 נרכשה. ישור קו

Berigrin
שימו לב! השרשור הזה בן 1345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 42 דקות, omer-yami כתב:

הייתה לי אחת 7 שנים ו120 אלף ק"מ .
דלק בין עירוני 12.75 קמ לליטר. מדוד בדוק ספור ונצור.
תתחדש ותהנה מהרכב. ק"מ נמוך מאוד מצאת.
תחפש פוסט שלי על ידית הילוכים לא יוצאת מפארקינג.. סתם שתכיר

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

תודה רבה. הסתכלתי קצת, שמת המון חומר בפורום. איעזר בו בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.8.2020 בשעה 21:18, lulik כתב:

נשמע שעשית עסקה טובה...

אני עצמי נוסע על כזאת עם 316 אלף קמ

אפור אפור אבל אמין בצורה יוצאת מן הכלל

אם אתה רוצה לשמור עליה כדאי מאוד להחליף שמן כל 7.5 אלף קמ(טיפול כל 15)

אם הגעת לק"מ כזה עם מנוע וגיר מקוריים - שאפו!

למה להחליף שמן ופילטר כל 7.5K? בגלל הנסועה הגבוהה? אני אישית נוסע 12-15K כל שנה ופשוט מחליף פעם בשנה.

בתאריך 11.8.2020 בשעה 21:15, Berigrin כתב:

תודה. יהיו שאלות. המזגן מעולה. השמנים נראו טוב. האיש החליף כל שנה. קשה מאד למצוא זקנה כזו עם היסטוריה מסודרת.

אם אין היסטוריה מסודרת (ואל תתבסס על "המוסכניק/הבעלים הקודם אמר") ואתה מתכוון להישאר איתה כמה שנים, תעשה יישור קו ותתחיל בשמן הגיר, מדובר בהחלפה חלקית ולא מלאה. תצטרך 5 ליטר כמדומני, אין שם פילטר. מיד תעבור לרצועת הטיימינג והמותחנים ותמשיך עם שאר הנוזלים והרצועות. כפי שאמרתי לך מקודם: קניה עצמית של החלפים תוזיל לך עלויות. איני יודע מהיכן אתה בארץ אבל אצל אבי חלפים ברחובות או משה חלפים בפ"ת תמצא הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...