Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה נירו EX מול סקודה קארוק Ambition

amarguli
שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבט בין שני הדגמים הנ"ל. המחיר די דומה. בעד נירו - רמת יותר גבוהה של האבזור הבטיחותי, מסך מולטימדיה יותר גדול, צריכת דלק, אחריות. בעד סקודה - תא מטען, עיצוב (גם לא מתחבר לידיות כסופות של דלתות בנירו), ריפוד בד בלי שילוב של עור (נראה לי יותר מתאים לאקלים ישראלי). אשמח לעזרה שלכם במספר נושאים:
1. האם יש עדיפות לסקודה באמינות?

2. יש הבדל משמעותי בעלויות תחזוקה?

3. איזה הצעות מחיר מיבואן/ליסינג 0 ק"מ קיבלתם בתקופה האחרונה? 

עריכה אחרונה על ידי amarguli
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עשיתי נסיעת מבחן על שניהם. בנוחות ושקט הנסיעה הסקודה מנצחת בבירור, אך אני עדיין מתלבט בגלל היתרונות הרבים של נירו בסעיפים אחרים. אני צריך להחליט השבוע לפני שנגמר המבצע של חבר. אם יש פה משהו בעל נסיון מעשי עם שני הרכבים האלה אשמח לטיפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...