Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני נכנסתי לסטטיסטיקה, ונכנסו בי מאחור

שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי מיצובישי אקליפס קרוס מספטמבר 2019 על הכביש.

אתמול נכנס בי מישהו מאחור כשעמדתי ברמזור אדום, כשהנהג ללא רשיון נהיגה עליו (טוען שיש לו), והרכב על שם גיסו, ואין לו מושג איפה מבוטח (אם בכלל) לצד ג, ולא ניתן להשיג את בעל הרכב, כי הטלפון שלו כרגע אצלו.

בכל מקרה, הזמנתי משטרה, נתנו לי מספר אירוע, ואמרו לי שאתקשר אליו יותר מאוחר, על מנת שישלח לי צילומים של רשיון הנהיגה שלו + צילום פוליסת הביטוח של הרכב.

כמובן שלא עשה זאת (אני לא תופס את גיסי, אין לי סמארטפון כרגע רק טלפון כשר וכו).

כרגע הסוכן ביטוח נתן לי למלא טופס הודעה על תאונה, וחסרים לי פרטים של הצד ג' כמו מספר פוליסה, חברת הביטוח וצילומי רשיון נהיגה של הנהג ושל פוליסת הביטוח.

כמו כן, הנזק הוא בעיקר קוסמטי (הטמבון נשרט והתקפל קצת, הפח התעקם, והדלת של הבגאג' התקפלה מעט.

בלי קשר (או עם), קמתי היום עם כאב צוואר וכתף ימין, מניח שזה מהתאונה, אבל חושש ללכת להבדק כדי לא לשהות בקרב חולים אחרים (רמז:קורונה).

מה שכן, אני צריך לרשום איפה אני מתקן ומי השמאי.

רק בראשון אוכל להתפנות לתיקון (חוגגים יומולדת לאשתי בסופש הזה, ולא רוצה להתקע עם קיה פיקנטו כרכב חלופי).

השאלה היא: האם לגשת למוסך מורשה שקרב אלי (י.שקד בבני ברק/רמת גן), ולתת לחברת הביטוח שלי לשלוח שמאי מטעמה.

מאחר וזו התאונה הראשונה שלי (אמנם זקן בן 41, אבל אף פעם לא יצא לי טפו טפו להיות מעורב בזה), אשמח לתובנות מהמומחים.

מתנצל מראש אם כל המידע כבר נמצא פה הפורום, זה ממש לא מגיע מעצלנות, רק מחוסר הבנה בסיסי מה לחפש.

תודה רבה לעונים, וגם סתם למסתכלים מזדמנים (כמוני)

Sent from my GM1917 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך אפילו להיבדק בקופת החולים שלך, תציין שזה לאחר תאונת דרכים, יש סימון מיוחד כזה, ויוציאו לך גם אישור.

במידת הצורך ישלחו אותך גם לצילומים והמשך טיפול.

יש לך את מספר הרכב?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי צילום של רשיון הרכב הפוגע בלבד.

לגבי קופת החולים, החשש מהקורונה אצל אשתי גדול (מה יהיה על הילדים אם תדבק), אבל אם ממליצים, אשתדל לגשת בראשון (כאמור, לא רוצה לבטל סופש יומולדת לצודקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, ברישיון הרכב מופיע מספר הרכב ושם הבעלים.

את הפרטים הללו תעביר לחברת הביטוח שלך שישברו מולו את הראש, לא בעיה שלך.

לגבי הקופת חולים - פעם היה נחשב לפגיעה מתאונת דרכים רק אם נבדקת תוך 24 שעות מהתאונה, לא יודע אם זה המצב עדיין היום.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sfeigelman1 כתב:

בכל מקרה, הזמנתי משטרה, נתנו לי מספר אירוע

מסקרן אותי, הגיעו שוטרים או שזה נאמר לך בטלפון?

לפני כשעה, sfeigelman1 כתב:

כמו כן, הנזק הוא בעיקר קוסמטי (הטמבון נשרט והתקפל קצת, הפח התעקם, והדלת של הבגאג' התקפלה מעט

כדאי שתעלה תמונות של הנזק אבל פח עקום ודלת שהתקפלה נשמע לי רחוק מאוד מנזק קוסמטי.

מציע לך לעטות מסיכה וכפפות, לקחת אלכוג'ל וללכת להיבדק בהקדם. כל עיכוב עלול לפגוע בך בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטרים הגיעו למקום, הבחורה במוקד 100 שמעב את הנהג הפוגע צועק ברקע, ואמרה לי למסור לו שיפסיק לצעוק והיא שולחת ניידת.

לגבי הטיפול הרפואי, מקווה שיהיה בסדר ויעבור, גם היה לי יום עמוס בעבודה, עם ישיבות שנקבעו מראש ולא יכלתי להבריז, וגם לא רוצה לפספס את היומולדת של אשתי.

מקווה שדחייה לשבוע הבא, לא תעשה הבדל כמו שמורן חושד (24 שעות מקרות התאונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שתעלה תמונות של הנזק אבל פח עקום ודלת שהתקפלה נשמע לי רחוק מאוד מנזק קוסמטי.

מציע לך לעטות מסיכה וכפפות, לקחת אלכוג'ל וללכת להיבדק בהקדם. כל עיכוב עלול לפגוע בך בהמשך.
מקווה שמצליחים לראות משהו, באחת התמונות צילמתי את דלת תא המטען םתוחה, שתוכלו לראות את הכיפוף שנוצר.c36b22123250080afc8ba31e9829d3ef.jpge7a8fbc31be2873fca53da397b98193c.jpgd094be4b7210867a229d302ed1740c79.jpg24f709bb0b68a3d040eba39381183654.jpgeb9cf055ac9f6261af5c83e33112215b.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוראות עשה

נזק גוף

לך למיון בקש שיעשו לך בדיקות מקיפות כולל צילומים

והתחל לאסוף קבלות טיפולים לתביעה בגין נזק הגוף

הכתובת היא ביטוח החובה שלך

נזק רכוש

שמאי שלך מוסך שלך במקרה שלך אם המוסך המורשה בו אתה מטפל יש לו נחלקת פחחות שאתה סומך עליה עדיף כיוון שרכבך פחות משנתיים אתה זכאי לקבל חלקים חדשים ועדיף שיהיו מקוריים.

הודע על התאונה לביטוח הרכוש שלך מניח כי יש לך ביטוח מקיף ובקש את עזרתם לקבל את הכסף מהפוגע.

• מעניין 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ישה על התגובה.

אין לי מוסך שלי, כי הרכב עוד לא היה צריך מוסך, אפילו לא הגיע לטיפול ראשון, וכרגע הוא עם 6000 ק"מ.

מה שכן, יש מוסך מורשה מיצובישי ברמת גן, ופניתי אליהם ואמור למסור את הרכב בראשון בבוקר, ולקבל חלופי.
דיברתי עם הסוכנות ביטוח שלי, העברתי להם את כל מה שביקשו, ואמרו לי שמצאו את בעל הרכב ואיפה הוא מבוטח, ושאני לא צריך לשלם, רק להשאיר במוסך 2 צ'קים עבור המוסך ועבור השמאי עם תאריך לעוד 90 יום.

לגבי נזקי גוף, אני מעדיף לעבור את הסופש, ובראשון לבדוק את מצבי, בכל מקרה בראשון אפנה למרפאה, ולו רק כדי לקבל טופסולגיה רלוונטית שמתעדת את קרות התאונה, לשעת הצורך בעתיד, אם תהיה החמרה.

מקווה שיעבור בשלום, שיתקנו כמו שצריך, ושהכאבים יחלפו.

מה שכן, שאלה היפוטתית שמקדימה את זמנה, אך עלתה במוחי:
אני איני יודע להעריך את חומרת הנזק, אך על פי נסיונכם, האם מכה כזו מצריכה בהכרח ירידת ערך במכירה עתידית?
האם גם אם לא תקבע ירידת ערך ע"י השמאי, בבדיקת הרכב ע"י הקונה העתידי, מן הסתם אומר לו שנעשו תיקוני הצבע/פחחות או וואטאבר וכנראה שאאלץ להתגמש כלפי מטה במכירה, אם לא אפוצה היום (נניח ויקבע שאין ירידת ערך) אז "הלך" עליי ואאלץ לספוג את ההורדה במחיר המכירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לפחד מבית חולים לך למיון ותעשה מחר יום הולדת לצדקת שלך.

קח שמאי שלך ולא שמאי של חברת הביטוח אפילו אם הצד הפוגע משלם.

וכן יש ירידת ערך שקובע השמאי ויש ירידת ערך מסחרית שעליה אתה לא מפוצה בעוד X שנים כשתמכור את הרכב

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...