Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין שתי מתנות - איביזה ידנית 2009 או אקסנט אוט' 2008

ofir1000
שימו לב! השרשור הזה בן 1338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ללא ספק הייתי בוחר באיביזה.
רכבי VAG מהשנים האלה עם מנוע אטמוספרי וגיר ידני נחשבים מאוד אמינים.
ספציפית מנוע ה-1.6 המוזכר קיים בקונצרן שנים רבות ולא ידוע לי שיש לו בעיות נפוצות.
היתה בבעלותי גולף עם גרסה טיפה מוקדמת של אותו מנוע ה-1.6 עם גיר ידני ששירתה אותי נאמנה עם אמינות מופתית במשך 5 שנים ועד שהגיע ל-245k km.
ד״א הגולף הזאת כנראה היתה על הקלאץ׳ המקורי כשנמכרה.

מנגד היונדאי תהיה זללנית בדלק, עם תא נוסעים משמעותית מיושן יותר וחסרת כל חדוות נהיגה... לא הייתי הולך עליה

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי האיביזה עדיפה. רכב יותר מודרני, יותר חזק, כנראה גם יותר חסכוני.

הקילומטראז' לא כזה גבוה כמו שאתה חושב, בהסתכלות על ממוצע הקילומטראז' השנתי, זה מתחת לממוצע הישראלי.

מבחינת אמינות, אם הרכב טופל בזמן ובחלפים איכותיים ותמשיך לטפל בו, אני לא רואה סיבה שהוא יאכזב אותך.

מה שכן, בכל זאת מדובר ברכבים שחצו את גיל 10, גם עם הקילומטראז' הנמוך עלולות להיות הפתעות מדי פעם כתוצאה מהגיל. 

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונא בונא, כולה 140 אלף ק"מ.
זה אני כל חיי מחזיק רכבים עם ק"מ גבוה יותר ומעולם לא סבלתי מאיזה עודף תקלות או עלויות אחזקה אסטרונומיות.
לאיביזה מהדור הזה יש מחלות לא זולות (פיקוד מזגן בעייתי) אבל כמכונית היא סדר גודל מעל הפחית ששמה אקסידנט.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לי יש את האיביזה 1.6 עם גיר ידני ברמת גימור sc משנת 2011, לדעתי זה דגם זהה ל 2009.

בגדול יש לי את הרכב כבר מספר שנים, חוץ מטיפולים שוטפים אין תלונות... 

מבחינת הנאה, לא מדובר ברכב ספורטיבי, אבל המנוע דיי נמרץ, הגיר הידני דיי קליקי וסהכ דיי נחמד בסיבובים

ממליץ! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

טוב, אז בשעה טובה נבחרה הכלה - סיאט איביזה מנוע 1600 גיר ידני מודל 2009.

השלבים הבאים: 

א. ליטוש פנסים (לפי המדריך בפורום עם הקיט שהוזמן מאמזון)

ב. פוליש ווקס לתיקון פגעי זמן של הצבע (אין לי מושג בנושא, אתחיל לחקור לעומק).

רכב ראשון, אני מבסוט 😄😄😄

תודה לכולם על העצות,

אופיר 

WhatsApp Image 2020-08-04 at 17.03.18 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-08-04 at 17.03.18.jpeg

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

לגביי פוליש וווקס - אני ממליץ על פוליש ואוטם צבע או פוליש וציפוי. ממליץ גם ללכת לדיטיילר מקצועי שיעשה עבודה טובה ולא לסתם מקום.

בנוסף לגביי שטיפת הרכב, אם תרצה לשמור על התוצאות של הפוליש - מומלץ לבד (בפורום דיטיילינג יש מדריכים איך לעשות את זה נכון) או לכל הפחות במקומות שמבינים בזה. אם אתה מתכוון לשטוף במכונות שטיפה או במכוני שטיפה שמשתמשים במטאטאים ו\או בכפפות לא נקיות ומגבות מלוכלכות - חבל על הכסף של הפוליש. זה מהר מאוד יראה רע שוב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בהמשך למה שאמרתי, בצעתי היום ליטוש פנסים בעזרת הקיט שמוזכר בשרשור הידוע בפורום דיטיילינג (לא יודע איך לקשר עם לינק לשרשור אחר).

להלן התוצאות - 

לפני 

445328828_WhatsAppImage2020-08-05at17_33_10.thumb.jpeg.7f04f7630721fefa464b2a45de88cf29.jpeg1189416337_WhatsAppImage2020-08-05at17_33_11.thumb.jpeg.0e66ee351583b151d9280c9860c7c542.jpeg

אחרי: 

12.thumb.jpeg.b401d3f58f698efed13b7d19651a5fe1.jpeg1738722191_WhatsAppImage2020-08-05at17_33.11(4).thumb.jpeg.b6e71b3358d23195a6806330c674b2c9.jpeg

1167838729_WhatsAppImage2020-08-05at17_33.11(5).thumb.jpeg.445fcd32cc2cc22d503fe3b58b882ce1.jpeg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהימה! תתחדש, תבדוק מתי החליפו טיימינג ואם לא תחליף יזום. אחלה רכב שבעולם!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לתיקונים הקטנים שאני מבצע - 

היום פירקתי את שני מתזי המגבים שהיו סתומים לגמרי באבנית (שני סילוני מים היו פתוחים מתוך שישה).

השרתי בנוזל להסרת אבנית והרכבתי מחדש.

הייתי מבסוט - הרגשתי לרגע כמו מכונאי.

שלב הבא - החלפת ידית מסעד היד שנשברה

בתכנון עתידי -

א. רכישת שטיחים חדשים (המקוריים כבר קרועים לגמרי). אם למישהו יש מושג היכן ניתן לרכוש בזול אני אשמח (ברשת כמעט ולא מצאתי ומה שכן היה יקר).

ב. תיקון חלון הנהג שעולה מעט ויורד חזרה כנראה עקב חיישן "חפץ זר" תקול (ניסיתי עם ספריי סיליקון ללא הועיל). 

אופיר 

עריכה אחרונה על ידי ofir1000
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...