Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שיכול להכיל 3 כיסאות בטיחות ילדים

xena
שימו לב! השרשור הזה בן 749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניצול מרווח הפנים בספורטסוואן טוב משמעותית. יש פחות קימור למרכב ונפח לדלתות והספסל האחורי מנצל את רוחב הרכב טוב משמעותית. לפעמים נתונים מספריים לא מגלים את התמונה המלאה. האמן לי, יש לי בבית ספורטסוואן כשלוש שנים והאמור נבדק על ידי אישית...
מוכר? [emoji6]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.7.2020 בשעה 12:18, mcshmupi כתב:

אני הייתי במצב כמו שלך לפני שמונה חודשים:

גולף (2014), תינוקת שהצטרפה לבן 3 ובת 6

מכרתי את הגולף וקניתי C4 Picasso קצר (חמישה מושבים). 

בסיטרואן נכנסים מאחור 2 מושבי בטיחות וסלקל. 

מושבי הבטיחות של graco, לא צרים במיוחד. הסלקל מחובר בעזרת בסיס נגד כיוון הנסיעה, מושבי הבטיחות עם כיוון הנסיעה ושלושתם מחוברים עם איזופיקס.

לסיטרואן שתי תכונות חשובות שמאפשרות את זה: 

1. שלושה מושבים נפרדים בעלי עיגוני איזופיקס כל אחד. 

2. כל מושב זז על מסילה מה שמאפשר למקם מושבים בהזחה אחד ביחס לשני, זה מקל על חלקים בולטים במושב כמו מחזיקי הבקבוקים להתמקם 

נפלא. ראיתי מה כתבת בהמשך. תודה על זה.

אני מבין שאין פיקאסו חדשות כבר, נכון?

כלומר, זה אומר לחפש אחת במצב טוב 2018?

עריכה אחרונה על ידי xena
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אני מבין שאין פיקאסו חדשות כבר, נכון?"
הרכב חי וקיים רק השם השתנה -
כיום הרכב נקרא: סיטרואן Space Tourer.

לרכב הנ"ל 3 מושבים אחוריים נפרדים (שורה שנייה)

ו- 3 חיבורי ISOFIX בשורת המושבים השנייה.

* התמונה - נלקחה מאתר יבואן רכבי סיטרואן בישראל.

spacetourer-buster.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, xena כתב:

נפלא. ראיתי מה כתבת בהמשך. תודה על זה.

אני מבין שאין פיקאסו חדשות כבר, נכון?

כלומר, זה אומר לחפש אחת במצב טוב 2018?

לדעתי אין יותר קצרות חדשות כי הייצור שלהן הופסק ב2019 (אולי נשאר מלאי ליבואן)

יש ספייסטורר ארוך חדש, בעל 7 מושבים. 

חדש יש גם סיטרואן C5-Aircross , גם לו 3 מושבים נפרדים מאחור אבל משום מה אין איזופיקס במושב האמצעי, רק בצדדים.

ההבדל בין הספייסטורר הקצר לבין פיקאסו הוא במנוע וגיר: לפיקאסו מנוע 1.6 טורבו 165 כ"ס עם גיר אוטומטי 6 הילוכים

לספייסטורר מנוע 1.2 טורבו עם 130 כ"ס וגיר אוטומטי 8 הילוכים. 

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אני עדיין מנסה להכניס 3 כיסאות בכל זאת בגולף 2016. הצלחתי להתקין שני כסאות Foonf Clek דיי צרים. אחד מאחורי הנהג לתינוק, ואחד באמצע. להפתעתי לא מצאתי tether אחורי בכיסא האמצעי, למרות שבאתר הזה מציינים שיש (ראו תמונה). יכול להיות דבר כזה? אני מפספס את ה tether אולי במקום אחר?

2017-Volkswagen-Golf-tethers.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

היו לי טויוטה קורולה 2006, הונדה סיוויק 2011 וקיה סיד 2015, בכולם הצלחתי להכניס שלושה כסאות בטיחות. זה דרש עבודה וכמה ניסיונות סידור, גם החלפתי כסאות רחבים מידי לכסאות מתוצרת clek - יקרים, אבל בטיחותיים וצרים.

מכיוון שלחגור את הכסאות/ילדים עם שלושה כסאות היה כרוך בלדחוף את היד בין הכיסאות ולנסות במשך 10 דק' לחבר ביד אחת בין החגורה לקונקטור, קניתי מאריך לחגורת בטיחות - שינה לי את החיים. 

קניתי מהאתר הזה שעומד בתקן האמריקאי - https://www.seatbeltextenderpros.com/

אתר שנותן סקירות נהדרות על כסאות בטיחות ושם מצאתי כסאות בטיחותיים וצרים - https://www.babygearlab.com/topics/vehicle-safety/best-convertible-car-seat

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...