Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגבי ג׳יפון יד 2: פורסטר/ טוסון/ גרנד ויטרה

victordekk
שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אשמח לעזרה 

אני רוצה להשתדרג לג׳יפון ישן (נוהג היום ביונדאי אי30 2008), בתקציב של עד 40 אלף שח.

לא למטרת טיולי ג׳יפים קשוחים, בעיקר לכבישים ושבילי עפר, קצת שטח מדי פעם.

חקרתי קצת ועד כה אני רואה 3 אופציות ריאליות, אשמח לשמוע עצות/השוואות/חוויות לגביהם:

1.   סובארו פורסטר (2005-2008) - מאוד אוהב את הצורה שלו, והבנתי שרכב אמין וטוב לשטח ולכביש. יש חסרונות?

2.  יונדאי טוסון -  יש הרבה היצע בטווח מחירים. למיטב הבנתי הוא מאוד לא חסכוני - עד כמה נורא? האם הוא טוב בשטח כמו הפורסטר? הבדל גדול בשנתונים 2005-2010?

3.  סוזוקי גראנד ויטרה - הבנתי שטוב יותר לשטח אך פחות לכביש. לא הבנתי אם יש הבדל גדול בין השנתונים באזור 2005-2010

אשמח לדעות/עצות!

(יש אולי רכבים אחרים ששווה לשקול? rav4? )

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן מתחרה לפורסטר ביכולת שטח.

חסכון זה לא הצד החזק שלו, בדומה לטוסון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא מפריע לך גיר רגיל, תקבל הרבה יותר ערך מרכישת דאצ'יה דאסטר

• רעיון טוב! 2

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הדאסטר עם מנוע דיזל (כולם הגיעו רק עם גיר ידני), רכב שיש לו יכולות שטח שלא נופלות משום פורסטר, יהיה עם שנתון גבוה יותר וקילומטראז נמוך יותר.

התגלו כרכבים אמינים ואפילו נוחים ויש להם כבר קיטים של שיפורים מיגונים וראיתי כבר כמה יחידות שעברו הגבהות.

יהיה גם הכי חסכוני מהדוגמאות שציינת.

נהגי מוניות רשמו כבר 300000 ק״מ ללא בעיות מיוחדות על דגם הדיזל.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל העונים עד כה!

לגבי הדאסטר - תודה, אכן חשבתי עליה לרגע גם (מאוד מתחבר לצורה). אבל מעדיף תיבה אוטומטית.. פשוט מהרגל ארוך שנים שלא בא לי לשנות עכשיו.

טוסון - ממש חלש בשטח? לא לשכול אפילו?

מה לגבי הונדה CR-V ? שווה לשקול גם בקטגוריה הזו? יכולות שטח טובות יותר מהפורסטר?

ובכל זאת לגבי גרנד ויטרה - מישהו יודע איך היא (משתנתונים 2007-10) עומדת מול הפורסטר למשל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטוסון לא ממש לשטח (למעט הגבהה מינימלית הוא כמו כל רכב פרטי), ההונדה אני פחות מכיר אבל מקראת מבחנים הוא גם פחות לשטח.

את הפורסטר (והXV) אני מכיר באופן אישי ותתפלא עד כמה רחוק אפשר להגיע אתו בשטח.

גרנד ויטרה גם מכיר בשנתונים יותר נמוכים ורכב לאחר הגבהה ומיגונים טיפס ועבר דברים נחמדים (אבל הוא לא פג'ארו או לנד קרוזר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל שוב את דרישת ה 4X4 מאחר ונסיעת שבילים ממש לא מחייבת את זה. כל נהג טיפה מיומן לא ממש צריך את זה. תתפלא אבל העבירות של רכבי ליסינג משפחתית 1600 רגילה בד"כ הרבה יותר גבוהה מרכבי שטח...

כל רכב עם הנעה רגילה יקח אותך לאן שתרצה. יש לך גם את האאוטלנדר דור 2 משנת 2009 -2008 אם אני זוכר טוב, יד את דגמי ה 2400 עם  4X4 יכנסו במחיר

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Llaavvii

תודה רבה. תוכל להשוות בין הגרנד ויטרה לפרוסטר (שנתונים ישנים) מבחינת עבירות שטח ומבחינת נוחות בכביש? 

ST12345

אכן אני מתחבר לזה, עם היונדאי אי30 הישנה שלי הגעתי עד כה כמעט לכל מקום שרציתי. אבל קצת כאב לי הלב רוב הדרך ובא לי לנסוע יותר בכיף, ואולי גם לעבור את האקסטרה 100 מטר האלה שבהם אני בד״כ מרחם על האוטו ועוצר:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, יש פורום שטח...:)

בכל זאת עוד שאלה פה - 

מה לגבי הג׳יפ ליברטי צירוקי? אני רואה שיש כאלו מאזור 2007 בתחום ה35-40אלף. איך הוא מבחינת התנהגות כביש ויכולות שטח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...