Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסלה תפתח קווי יצור - על אף ההנחיות

Keyser
שימו לב! השרשור הזה בן 1442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בניגוד להנחיות במחוז אלמדה, הנחה אלון מאסק את המפעל לחזור לפעילות. המהלך בוצע תוך כדי שהחברה הגישה תביעה נגד המחוז והכללים שנקבעו, בניגוד - כך לטענת החברה - להוראות המושל. 

בציוץ-המשך איים אלון מאסק להעביר את המפעל לקליפורניה לטקסס או לנבדה. 

המחוז הגיב כי הוא עובד בשיתוף פעולה עם טסלה, והמפעל תוכנן להיפתח ב18 במאי, אך אלון, בהיותו השמוק הכי גדול על פני כדור הארץ, העדיף ליצור פרובוקציה. 

משהו אומר לי שלעובדים האלה אין ממש ביטוח בריאות מספק למקרה שהם יחלו. 

למקור:

https://www.caranddriver.com/news/a32437591/tesla-factory-production-restarts

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילון מאבד את זה. כבר תקופה שהוא מאבד את זה, אבל לאחרונה נראה שהוא מתדרדר יותר ויותר.

לא להגזים עם הפסיכודליים חברה.

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מאבד את זה, הוא מפעיל כוח.
הם רצו לפתוח את המפעל מזמן (הכריזו שבם פותחים אותו בסוף אפריל) והשקיעו המון כסף כדי להכין את המפעל לעבודה בתקופה הזו. הוא ישב כמו ילד טוב בבית וחיכה וחיכה וחיכה... אבל לפקידי המחוז אין לחץ... המשכורת דופקת.
אפריל מת, מאי תכף מת, נשאר יוני. הרבעון הזה גמור. הוא חייב להתחיל לייצר מכוניות כדי שיהיו לו מכוניות למכור/למסור ללקוחות בהמשך השנה.

טסלה בניגוד ליצרניות רכב אחרות משווקת אונליין. היא לא צריכה אולמות תצוגה, ויש רשימות המתנה. חלק מהאנשים דחו את מסירת הרכבים שלהם בגלל המצב לאזור יולי+, אבל אם המפעל ישאר סגור לא יספיקו לייצר מספיק רכבים כדי למסור אותם עכשיו/בעוד חודש/בעוד חודשיים...

אני עוקב אחר טסלה לא מעט. לפעמים אילון עושה דברים הזויים, הפעם זה לא המצב.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לפעמים אילון עושה דברים הזויים".

כמו נגיד להגיד שמחיר המניה גבוה מדי. קורה, דברים הזויים. 

כמו להכריז שהוא מוכר את כול הרכוש שלו, או לקרוא לילד שלו בשם מוזר בשביל ההייפ סביבו.

כן, אילון לגמרי שפוי, אל תשאל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Keyser כתב:

המחוז הגיב כי הוא עובד בשיתוף פעולה עם טסלה, והמפעל תוכנן להיפתח ב18 במאי, אך אלון, בהיותו השמוק הכי גדול על פני כדור הארץ, העדיף ליצור פרובוקציה. 

תודה לך שאתה מביא ידיעה חדשותית בעולם הרכב, אבל בפעמים הבאות כדאי שתפריד בין העובדות בכתבה לבין דעתך האישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלום לא עבד, בלוף.

מראש הם דיברו עם המחוז לפתוח ב 18.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...