Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור כסא תינוק עם ISOFIX במושב אמצעי

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום
לפני 18 דקות, Superdror כתב:

לא מדויק , זו המגבלה של האיזופיקס.

זאת בדיוק הכוונה שלי, למגבלת האיזופיקס.

אכן בשלב די מהיר נגיע לשימוש בחגורה עקב המשקל המשולב. 

אני בדיוק חוזר לשלב הזה בפעם השלישית עם הקטנה שלנו וכל פעם לומד הכל מחדש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקבל הסבר מה הסיבה לא להשתמש גם בחגורה וגם באיזופיקס?

זה מה שעשיתי אצלנו ברכב, ההגיון אומר לי שמדובר באבטחה כפולה.

אבל יתכן ובמידה והאיזופיקס כושל אז החגורה לא תמתח בגלל שהמכה עליה לא תהיה מיידית?

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, sjerby כתב:

אשמח לקבל הסבר מה הסיבה לא להשתמש גם בחגורה וגם באיזופיקס?

זה מה שעשיתי אצלנו ברכב, ההגיון אומר לי שמדובר באבטחה כפולה.

אבל יתכן ובמידה והאיזופיקס כושל אז החגורה לא תמתח בגלל שהמכה עליה לא תהיה מיידית?

הסיבה הפשוטה היא כי יצרני הכיסאות מתכננים ובונים את הכיסא לעבוד רק עם אחד החיבורים ולא שינהם ביחד בו זמנית, תבדוק בחוברת ההוראות של כיסא הבטיחות שלך ככל הנראה יש שם איסור שהיצרן הגדיר.

בגדול בזמן תאונה הכיסא אמור לזוז מעט ולרסן את האנרגיה, כשאתה מחבר אותו גם ב-ISOFIX וגם בחגורה אתה מונע ממנו את היכולת לרסן את האנרגיה ובנוסף מפעיל עליו כוחות שהוא לא מתכונן אליהם ובמספר רק יותר של נקודות עיגון דבר אשר יכול לגרום לכסא לקרוס ולא להתנהג כפי שהוא מתכונן להתנהג בזמן תאונה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינו ה-ISOFIX נולד כדי שיהיה חיבור פשוט, אמין וחזק.

בחיבור חגורות מעל 90% מחברים לא נכון, לא מהודק, ולא תקין, כולל כאלה שעובדים בחנויות שמוכרות כאלה כסאות בטיחות ומתקינים בשבילך.

עם ה-ISOFIX קשה מאוד לטעות, וזה קורה הכי הרבה באי הידוק של הרצועות (כשיש)

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפירות עבר שלי, כמישהו שמותקנים אצלו 3 כסאות בשורה -

אני כן חושב שיש יצרני כסאות שכותבים שאפשר להלוות חיבורי ISOFIX מהצד ולחבר כיסא באמצע, וזאת בתנאי שיצרן הרכב מאשר זאת, (אני זוכר בפירוש את המושג isofix borrowing ככה זה שיש לך זכרון מטורף). אולי אני טועה וזה לא יצרני הכסאות אלא כתבה מקצועית מאוד על התקנת 3 כסאות בשורה.

אני חושב שאם מדובר בבוסטר שרק מעוגן באיזופיקס אבל הילד נחגר בחגורת בטיחות, זאת פשרה סבירה. חושב שלידו צריכים להיות שני כסאות רתומים בחגורות.
לדעתי זה יפריע לכל מי שישב ויכול להפריע גם לכסאות לידו. מאוד תלוי במבנה של הכסאות האחרים.

כמה אנשים אתם מכירים שעושים זאת? בערך 0.

לי מאוד מפריע שיש המון יצרני רכב וגם בהרבה רכבים משפחתיים שאין להם באמצע top tether שזה מאוד קריטי ולא חגורת בטיחות ולא איזופיקס לא מחליפים אותו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...