Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב נפגע ממשהו כתוצאה מהרוחות החזקות אתמול - יש מה לעשות?

צחי18
שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי מצלמות מהחניה או עדי ראיה. אין אויבים ולא נראה שבנאדם עשה את הנזק.

מעיכה של דלת נוסע, נראה שזה ממשהו מברזל. צריך עבודת פחחות.

יש מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד עדיף לתקן אצל מומחה על יבש, אני לא יודע כמה מומחים יש בארץ, מכיר רק את ואדים המדהים שיש לו ידי זהב.

בגדול, הביטוח משלם על נזקי רוח, אבל יש לך השתתפות עצמית מן הסתם, והביטוח יעלה יותר בשנה הבאה.

מדריך: נפל לכם עץ על האוטו? בלי פאניקה

עריכה אחרונה על ידי outlander

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין איזה חשוד בסביבה, נניח איזה מוט ברזל או ענף שבור?

כמובן שאפשר לתקן, סיכוי טוב שאפילו רצוי. לגבי תביעת הביטוח - לפני שאתה בכלל חושב עליה נסה לקבל הערכת מחיר לתיקון, יתכן מאד שהתיקון יעלה פחות מההשתתפות עצמית + ה.ה.ת. ל-3 שנים. לי היה ארוע שהצריך החלפת דלת (בסוזוקי סויפט), הסיפור עלה 2500 ש"ח + מע"מ, מה שמביא אותו מתחת לסף כדאיות התביעה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לשאול את חברת הביטוח, בחלק מהחברות נזקי טבע לא מעלים את הפרמיה. אני עשיתי את זה עם הברד של 2015 או 16 ועשו לי pdr לכל המכות. העניין הוא שחברות ביטוח אחרות לפעמים כן מתייחסים לזה כתביעות (ביטוח ישיר בטוח, לא יודע לגבי אחרות). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נפגעתי מהרוחות בחמישי.

נפל פנס רחוב , רחוב פרטי בהגדרה  (מתחם של 5 ביניינים שמוגדר כשטח פרטי על ידי המועצה) מה שמוריד אחריות של המועצה.

היום בבוקר אפנה לקבלן של הפרוייקט שיפנה אותי לקבלן התאורה? או שהקבלן של הפרויקט אחראי על נזק כזה ושיגלגל בתורו את הטענות לקבלן תאורה?

יש ביטוח לבניין, האם הוא כולל את מה שקורה מחוץ לדלת הלובי?

אם לא ילך אפנה לביטוח  רכב🤔

maz2.JPG

maz1.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי , הבניין אחראי למה שקורה בחלקה שעליו הוא יושב. השאלה היא מי מתחזק את הפנס, האם הוא יושב על הרחוב ? מי משלם את חשבון החשמל שלו? לגורם הזה הייתי מפנה את התביעה. כי הוא ביצע תחזוקה לקויה.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לועד ביטוח רכוש משותף?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביטוח לועד, פניתי היום לקבלן של הפרויקט שבתורו הפנה אותי לקבלן של התאורת רחוב, העברתי לו תמונות וסרטונים כרגע ממתין לתגובה. 

להפיל את הנושא על הביטוח של הבניין זה יגמר בזה שאני אוציא כסף מהכיס שלי בסופו של דבר. יעלו את הפרמיה-יעלו את התשלום לועד. 

כרגע הכיוון לדגר עם הקבלן של התאורה אם לא ילך אפיל את התיק על המנהל פרויקט בסופו של דבר זה הקבלן שלו. 

כמוצא אחרון אפעיל ביטוח, יש לי ביטול השתתפות עצמית על נזקים מעל 2000 ש"ח מה שנראה לי רלוונטי פה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מעדכן שאתמול הנושא נסגר ובוצע תיקון (החלפת דלת תא מטען) ושולם ע"י הקבלן תאורה.

לקח קצת יותר מ3 חודשים והרבה סבלנות מצידי ,היות והנזק קוסמטי בלבד לא הפריע לי בהתנהלות היומיומית.

פעם ראשונה נחשפתי למקצוע הפחחות בארץ ולא הופתעתי לגלות שאיכות העבודה לא שונה מכל תחום מקצועי אחר - צריך ממש למצוא את היחידי סגולה שעושים את העבודה כמו שצריך, כל השאר עושים קופה על חברות הביטוח שעושות קופה עלינו בתורן.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.6.2020 בשעה 07:52, חולגי כתב:

תודה על העדכון.

לפחות היית מרוצה מאיכות התיקון ?

(תוכל לשתף בבקשה במה שניתן ?)

הסיפור היה ארוך, היות והכל קרה רגע לפני הקורונה הקבלן ביקש שאפנה לפחח שמטפל ברכבי החברה והסכמתי - בדיעבד טעות חמורה.

עשו עבודה מזעזעת על גבול הזילזול ( תופעת קליפת תפוז, תיקונים ידניים בקצוות וכו') כנראה חשבו שאני לקוח שבוי.

לא ראיתי את איכות העבודה בזמן שהרכב חזר אלי (רכב שחור וקיבלתי את הרכב חזרה כשכבר היה אור חלש) בבוקר ראיתי את איכות העבודה ודרשתי ממנו להחזיר לי את הדלת שלי ושיקח את שלו חזרה.

את התיקון השני עשיתי בכפר קאסם - חששתי אבל בסוף יצאתי מרוצה וכך גם הקבלן ששילם 55% פחות מההצעה הכי זולה שקיבלתי.

אצל הבני דודים כמשגיעים בהמלצה של.... / היכרות דרך .... היחס בהתאם והתיקון נראה טוב, אחרי שהרכיבו את הדלת סידרו נקודתית צבע שנזל והתייבש באחת הפינות ועשו פוליש וואקס.

בכל התהליך לא התעקשתי על מוסכים מורשים שנתנו הצעות מנופחות וגם לא חיפשתי להשחיל לקבלן, התפשרתי איתו מתוך התחשבות בתקופה אבל היה לי חשוב להיות מרוצה מהתיקון , לא רציתי להגיע למצב שאני צריך לגשת לבית המשפט בשביל לקבל את מה שמגיע לי.

אעלה תמונות בהמשך אחרי שאשטוף את הרכב.

עריכה אחרונה על ידי Dimo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...