Jump to content

eldar3310

 • פרסום הודעות

  33
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות eldar3310

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. אני חושב אחרת, תובע את ה״בניין״ ושה״בניין״ ישבור את הראש בעניין האחריות לנזק.
 2. אני חושב שלא יכולה להיות מחלוקת על כך שמהירות נסיעה היא פרמטר ישיר לתוצאות התאונה באם היא מתרחשת.
 3. eldar3310

  רכב בן שנה ללא אחריות

  לא מבין איך זה ולמה הקונה צריך להתעסק עם זה ולא המוכר שישלמו אינטרס מובהק וגם ״מכירים אותו״.
 4. ממש מרגיז כל ההתרעמות הזאת על בעלי תו נכה. חברים יקרים, אדם שמקבל תו נכה כסא גלגלים לא קיבל את זה בגלל עיניו היפות, תו כזה לא כל אחד מקבל ובטח לא בקלות, אם יש לרכב תו שכזה שיחנה איפה, מתי וכמה שבא לו ואם זה לא מוצא חן בעיני מישהו אז שידפוק את הראש בקיר. עירייה/ מועצה מחויבת על פי חוק לסדר עבור הדייר חניית נכה גם על חשבון שטח ציבורי חיוני וחשוב, עוקרים, חופרים, מזיזים ומסדרים חנייה מסודרת ונוחה. מי שלא מכיר את האדון והוא אינו רופא מומחה שלא יחליט אם הוא יכול ללכת על רגליו, ממה הוא סובל ואם הוא זכאי לחנייה, שכל אחד יתעסק בענייניו ויפסיק לחשוב שלקחו לו משהו שממילא לא שלו.
 5. אני מבין את הרגשתך אך תרשה לי לספר לך משהו שאולי לא חשבת עליו, אשתי נכה ויש לנו vw טרנספורטר עם מעלון, לא תמיד חניית נכים מאפשרת שימוש במעלון כיוון שהיא לא מספיק רחבה ולכן יוצא שאני מוריד אותה בכניסה למקום ורק אז מחפש חניה, כלומר אני חונה בחניית נכה ויוצא לבדי מהרכב ככה שאתה לא רואה נכה בכסא גלגלים. קורה גם שאני מגיע לאסוף אותה ומשתמש בחניית נכים עד שתצא (ואז שוב אתה תראה רק אותי ברכב ותחשוב שאני עושה בו שימוש לרעה).
 6. למה להסתבך? תן להם לעשות את הטיפול ואחרי שתקנה את הרכב קח אותו להחלפת שמן, פילטר ומסנן.
 7. eldar3310

  bmw on demand, השכרת BMW בגרמניה

  מבקש ממך לערוך ולמחוק את המילה נכה, תודה.
 8. זהו שלא לא קיבלו אותו ולא בדקו אותו אלא חיפפו אותו.
 9. לא מבין את ההתנפלות על פותח השרשור, התקשר למוסך ונאמר לו להגיע בזה נגמר הסיפור, היו צריכים לבדוק את הרכב, לפחות לאבחן את הבעיה, הזלזול באדם שמגיע בזמנו הפנוי ונשלח הביתה כי ״אין זמן״ הוא בלתי נסבל שוב, הוא התקשר ליועץ שירות שאמר לו להגיע ולא נסע לשם בהפתעה. בלי שום קשר, מבלי לצפות לחיזור מצד המוסך אפשר לצפות לקצת יותר אמפתיה כשמגיע רכב באחריות עם כתם שמן.
 10. eldar3310

  אז מה לעשות עם הקוף הזה?

  קורה שאדם טועה בבחירת נתיב ומנסה לתקן על ידי כניסה לנתיב שרצה, כמו שקיימת תופעת ההידחפות/חיתוך כלי רכב אחרים ישנה תופעת הישראלי המצוי שנקראת חוסר אדיבות, לא אחת נתקלתי בנהגים מאותתים, מנסים להשתלב אבל נענים בסירוב, חוסר רצון לעזור, הידבקות לרכב קדמי רק כדי לא לתת לו להכנס וכ׳ו. לא מצדיק את היציאה שלו מהרכב וגם לא את פרסום תמונתו.
 11. eldar3310

  חניית רכב נכה.

  אחד הדברים שמרגיזים ביותר הוא שאדם צריך להוכיח שאין לו אחות. אדם חונה בחניית נכים שיש לו תו נכה לא צריך להוכיח לאף אחד מהמתעניינים שהוא אכן נכה, האבסורד כל כך גדול שאני וזוגתי הולכים לראות סרט ומבקשים ממנה תעודת נכה, כסא הגלגלים שהיא יושבת עליו לא מספק הוכחה מספקת... לכו תבינו...
 12. עד שלא יהיה מקור הכנסות אחר המדינה לא תוכל לוותר על המיסוי הנוכחי, מדובר בעשרות מיליארדים ולא במיליארדים בודדים שאפשר איכשהו להסתדר...
 13. בגדול מדובר בתרבות ארגונית וניהול. היפנים מתנהלים בצורה אחרת ושונה מול הספקים שלהם מאשר הגרמניים והצרפתים, כתוצאה מכך היפנים מקבלים מוצר אחר ככה שהלקוח שהוא יחידת הקצה נהנה בסופו של דבר מרכב אמין.
 14. הגיע הזמן לבלם יד חשמלי.
×
×
 • Create New...