Jump to content

eldar3310

 • פרסום הודעות

  40
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

6 נייטרלי

אודות eldar3310

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. איך שכחתי יאללה... גם אצלי היה את עניין הלחץ שכאילו יש עוד מתעניין שדי לחוץ על הרכב ואם לא אזדרז הוא עלול לחטוף ממני את העסקה. ולחשוב שיש לקוחות שנופלים בפח מהסיפורים והשיטות האלה, כואב הלב.
 2. גם בעיני זה היה מוזר הרי הלכתי לשם בגלל המוניטין. כפי שכתבתי, באותו שבוע פורסמה כתבה שאותה סוכנות מכרה רכב והסתירה מידע מלקוחה, לדעתי זה עלה כאן באחת התגובות בפורום (כולל הסרטון). סיפור שהיה לפני כשנה, מקווה ומאמין שזאת מעידה של סוכנות ספציפית.
 3. בגלל שאני חי בישראל ובגלל שלמדתי להיות חשדן: ראיתי רכב בטרייד אין של חברה נחשבת אשר מקפידה על רכבים נבחרים ונותנת שנתיים אחריות מלאה, הרכב במחיר נמוך ממחיר מחירון (די חשוד) הגעתי לסוכנות כדי לראות את הרכב וחיצונית הוא לא נראה משהו, נאמר שלקראת מסירה מכינים את הרכב (מזכיר שוב, לא סתם טרייד אין אלא אמור להיות כמו חדש). יושב עם הנציג והוא מוריד עוד את המחיר מבלי שביקשתי ולשאלתי למה המחיר נמוך הוא ענה לי: אתה רוצה- שלם יותר , התעקשתי ואמר שבגלל הצבע אין ביקוש (כן בטח...). מסתכל בדפי הטיפולים שהציג בפני, כל מיני דברים שלא הגיוניים ברכב שנוסע שנה על הכביש ובמיוחד החלפת צלחות
 4. אני אגיד (ולא הוא) שלאותם אנשים מגיעה חניה כזאת מהעירייה , לא עושים להם טובה מיוחדת והחניה הפרטית (שהיא רכושו הפרטי של אדם בדיוק כמו שאני לא יכול להתערב לך בענייני הרכוש הפרטי שלך בבנק) לא עונה על הצרכים שלהם כמו רכב גדול עם מעלון שהנחיה הפרטית קטנה/ צרה מדי. סתם דוגמא כדי לסדר לך את העיניים: לא כל אחד זכאי לחניית נכה מהרשות המקומית מי שזכאי עבר אישורי ועדות ורופא קרי להלין על דבר כזה זה בדיוק כאילו אטען ״למה המדינה (אני) צריך לממן עבורך תרופה/טיפול רפואי/ניתוח שאתה (חלילה) זקוק לו״.
 5. שים לו פתק קטן על המגב ועדכן אותו שהוא חונה בחניה הפרטית שלך.
 6. אני לא מבין את הכעס על כך שרכב נכה גורם לחוסר נוחות ״כל כך״ קשה לסביבה, אני לא מתכוון לרכב שחוסם דרכי גישה אלא רכב שחונה באיזור וסביבה כזאת ש״אין לו ברירה״ אלא לעשות זאת וגורם לכך שרכבים אחרים צריכים בסך הכל לעקוף או להאט כדי לעבור. קיימת במדימת ישראל מצוקת חניה ונכה שמגיע לקניון/ סידורים וכ׳ו נאלץ להחנות את רכבו באופן כזה שחניה מסודרת אינה מאפשרת לו או שאין מקום, מה קרה? למה זה כל כך מפריע? אם החוק מאפשר אז יש סיבה. למה להתקומם? מי כאן יודע מה מצבו של אותו נהג ואם הוא יכול להתנייד בקלות או שהוא סתם קיבל תו נכה כי יש לו ציפורן חודרנית (זה באמת נשמע הגיוני?)? אשתי נכה ויש לנו רכ
 7. אני חושב אחרת, תובע את ה״בניין״ ושה״בניין״ ישבור את הראש בעניין האחריות לנזק.
 8. אני חושב שלא יכולה להיות מחלוקת על כך שמהירות נסיעה היא פרמטר ישיר לתוצאות התאונה באם היא מתרחשת.
 9. לא מבין איך זה ולמה הקונה צריך להתעסק עם זה ולא המוכר שישלמו אינטרס מובהק וגם ״מכירים אותו״.
 10. ממש מרגיז כל ההתרעמות הזאת על בעלי תו נכה. חברים יקרים, אדם שמקבל תו נכה כסא גלגלים לא קיבל את זה בגלל עיניו היפות, תו כזה לא כל אחד מקבל ובטח לא בקלות, אם יש לרכב תו שכזה שיחנה איפה, מתי וכמה שבא לו ואם זה לא מוצא חן בעיני מישהו אז שידפוק את הראש בקיר. עירייה/ מועצה מחויבת על פי חוק לסדר עבור הדייר חניית נכה גם על חשבון שטח ציבורי חיוני וחשוב, עוקרים, חופרים, מזיזים ומסדרים חנייה מסודרת ונוחה. מי שלא מכיר את האדון והוא אינו רופא מומחה שלא יחליט אם הוא יכול ללכת על רגליו, ממה הוא סובל ואם הוא זכאי לחנייה, שכל אחד יתעסק בענייניו ויפסיק לחשוב שלקחו לו משהו שממילא לא שלו.
 11. אני מבין את הרגשתך אך תרשה לי לספר לך משהו שאולי לא חשבת עליו, אשתי נכה ויש לנו vw טרנספורטר עם מעלון, לא תמיד חניית נכים מאפשרת שימוש במעלון כיוון שהיא לא מספיק רחבה ולכן יוצא שאני מוריד אותה בכניסה למקום ורק אז מחפש חניה, כלומר אני חונה בחניית נכה ויוצא לבדי מהרכב ככה שאתה לא רואה נכה בכסא גלגלים. קורה גם שאני מגיע לאסוף אותה ומשתמש בחניית נכים עד שתצא (ואז שוב אתה תראה רק אותי ברכב ותחשוב שאני עושה בו שימוש לרעה).
 12. למה להסתבך? תן להם לעשות את הטיפול ואחרי שתקנה את הרכב קח אותו להחלפת שמן, פילטר ומסנן.
 13. מבקש ממך לערוך ולמחוק את המילה נכה, תודה.
×
×
 • Create New...