Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב יד שנייה - אוריס 2015 או איוניק 2017

dor700
שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם תמצא יאריס 2015 או איוניק 2017 במצב טוב קמ נמוך מיד פרטית ב75 אלף תגיד לי אני אקנה ממך ב85 הרווחת 10.

אין בפחות מ90.

לעניין , ליאריס אמינות מוכחת ולאיוניק אמינות אך לא רבת שנים מוכחת כמו היאריס. בכל מקרה לא נרשמו תקלות חריגות כלל באיוניק להבנתי.

נסעתי באיוניק וביאריס , בשנייה תנוחת נהיגה נוחה לדעתי , ולא מצאתי הרבה הבדלים מלבד שהראשונה פשוט חדשה יותר.

בהצלחה

גם את אוריס 2015 קשה למצוא בפחות ב 75K לרכב שמור/יד ראשונה. אני מחפש כמה שבועות וממש קשה למצוא

במיוחד את האצ'באק. (עכשיו עשיתי טלפון לטויוטה סלקט אולי נפל להם משהו מעניין)

יאריס זה אחד הרכבים הכי מבוקשים כיום, לכן המחיר שלו גבוה בלי קשר לשנה/מצבו/מתחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי איוניק שחציתי איתה את ה120K ק"מ ללא בעיות מיוחדות (קלאצ'ים כבר היו חלשים),, האיוניק הייתה מרווחת מאובזר אבל לטעמי לא נוחה.

בטח תמצא את שלי למכירה בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמליץ על האיוניק הייתה לי אחת 2017 במשך כמעט 90 אלף קמ הראתה אמינות מצוינת וצריכת דלק מעולה...

הרכב היה עושה 300 350 קמ מדי יוםולפעמים בתנאים לא קלים.

אחלה של אוטו ( שלי סיימה כטוטאלוסט) אבל אין לי ספק שאם הייתה נשארת הייתה ממשיכה להראות אמינות.

במקום העבודה שעבדתי הזדכו עליהם עכשיו והחליפו לאיוניק חדשות היי כאלה עם מעל 150 אלף קמ

שגם הראו אמינות מוחלטת.

החיסרון היחיד זה רעש לא נורמלי בתא נוסעים במהירות של 120 ומעלה.

על האוריס יצא לי לנהוג פעמים בודדות.

מבחינת הנאה מנהיגה וחיבור לרכב, האיוניק עולה עליה ב10 דרגות ( כמובן כמה שאפשר לצפות מרכב היברידי)

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו שאני חסיד של טויוטה ( וברשותי הטויטה ההברידית השישית שלי...)

א-ב-ל

במקרה דלהלן כמה נקודות

1. אוריס מבחינתי היא רכב מזעזע, היתה לי אוריס ושנאתי אותה..יש המון דברים קונקרטיים אבל אתן לך להרגיש....

2. הארכת סוללה עולה כבר 450+...וזה רק עולה ועולה..

3. באויונק יש מערכות בטיחות ( תיקון סטייה,בקרה אדפטיבית ועוד ועוד-) שאין לך באוריס

עם כל הכבוד- ויש כבוד- כנראה הרכב הבא שלי יהיה יונדאי היבריד

אני רק לא רואה מאיפה אתה מביא שיש איוניק ב75,000?...ממה שאני ראיתי המחיר גבוה משמעותית

עריכה אחרונה על ידי בנתיים אוטובוס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא אהבת באוריס? מה הכוונה מזעזעת? (חוץ ממערכות בטיחות)

עצוב שזה המחיר שהם גובים על הארכת אחריות, מבדיקה שלי לפני כמה ימים, הם דיברו על 350 ש"ח.

ואין יונדאי איוניק שמורה במחירים של 75K. (אחרת הייתי שוקל אותה בתור חלופה לאוריס, למרות שננעלתי על הרכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא אהבת באוריס? מה הכוונה מזעזעת? (חוץ ממערכות בטיחות)

עצוב שזה המחיר שהם גובים על הארכת אחריות, מבדיקה שלי לפני כמה ימים, הם דיברו על 350 ש"ח.

ואין יונדאי איוניק שמורה במחירים של 75K. (אחרת הייתי שוקל אותה בתור חלופה לאוריס, למרות שננעלתי על הרכב)

שמע,כתבתי על זה מספר פעמים בפורום, עשה חיפוש...

אני רק אקדים ואומר שזה מאוד תלוי מאיזה רכב אתה מגיע לאוריס. חבר שעבר מסובארו B4 דווקא מרוצה, אני "צנחתי" מפריוס .

עריכה אחרונה על ידי בנתיים אוטובוס
הגזמתי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחדשתי!!

יונדאי איוניק 2017, 130,000 קמ מבפנים נראה חדש.

72א.שח ומרגיש נהדר:-D

הקילומטראג לא מפחיד אותי, היברידיות זה רכב עמיד מנסיון.

יונדאי בכלל...

תודה לעוזרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסועה מאוד גבוה.

העניין זה לא רק כמה הרכב יכול לנסוע, אלא רכב שהביקוש שלו יהיה נמוך.

במחיר הזה סביר להניח שהרכב מליסינג או דגם לא מאובזר ( אישית רוכש תמיד את הדגם המאובזר ביותר) כי גם חיפשתי

רכב כזה במסדרת התקציב שלי ולא היה שום רכב שמור/רמת גימור גבוה/נסועה ממוצעת - במחיר כזה.

כמובן תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...