Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעותי אחר סופר מיני או\ כיצד רכשתי רכב חדש (C3) והחלפתי לאחר 4 חודשים(פולו ידנית)

OSאס
שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פולו לדורותיה זו אחת המכוניות הטובות שאי פעם פולקסוואגן ייצרו. מלבד הרגסה של 2001-2002 שהייתה לא משהו במיוחד מבחינת פלסטיקה, שאר הפולו דיי טובות (אני מכיר מישהו שאשכרה שניסה להרוג פולו קלאסיק ולא הצליח. 550 אלף ק"מ עם אותו מנוע וגיר והוא היה שובר לה את הצורה).

גם בשוק היד 2 מאוד מבוקשת (הידנית לפחות). הן מתאדות מהלוח במידה ויש להן נתונים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה יודע שכונן הדיסקים בפולו קיים שם רק כדי לטעון מפות שאין לארץ .גם היה רלוונטי לארץ זה פריט הזוי ל 2020. פריט אספנות .

אם תפתח ספר רכב , תגלה שם בצד DVD עם מפות אירופה ל VW .

זה עוד יותר הזוי למצוא את זה באודי הכי יקרות ששם הכל זה Google maps עם קישוריות אלחוטית קבועה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיון קצרצר מספרד של שבועיים לאחור, מאשר את ההתרשמות. נפלה בחיקי פולו אוטומטית חדשה מהשכרה במדריד ( הזמנתי משהו מכובד יותר, אבל בשל צורך באוטומט בשביל בן לוויה לא צפוי שדרש גם לנהוג, נלקחה האוטומטית היחידה שהיתה בסטוק שם ). אוטו לא פחות ממפתיע, נוח מאוד, שקט, נינוח, מרווח מאוד ואפילו ה DSG התנהג שם כמו בנאדם ולא כמו באוקטביה 1.4 שבבית ). אין לי מושג איזה מנוע היה שם, אבל הרעידות רמזו ל 3 צילנדרים והעדר הכוח למעלה בקצה על משהו קצת אנמי, כנראה משהו מתחת ל 100 סוסים. עוד הפתעה היתה העדר טוטאלי של עזרי בטיחות אקטיביים, כלום לא היה שם. לטעמי, ולמעט הצורך העז בסטטוס אצל חלקנו, בחירה נהדרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש התרשמות דומה עם פולו כזאת משבוע בדולומיטים האיטלקיים.

מאוד נוחה ושקטה, מרווחת גם לארבעה נוסעים עם ציוד והאמת שבגרסה שאני קיבלתי (גם ידנית) היה אבזור מרשים מאוד, פנסי LED מצויינים, בקרת שיוט אדם טיבטית שעבדה נהדר מערכת עם אפל קאר פליי שהיתה מאוד נחמדה וגם תאורת אווירה בתוך הרכב שהוסיפה מאוד לתחושה היוקרתית.

כן אציין שהמנוע הרגיש מעט חלש, בטח ביחס ל-A1 שיש בבית (אבל זה לא מפתיע בהתחשב בפער בנפח ובכ״ס).

מה שכן שווה לציין זה החסכון בדלק, אם אני זוכר נכון הממוצע היה כ18 קמ״ל בתוואי הררי במהירות יחסית גבוהה - מאוד מאוד מרשים.

בכל מקרה תהנה ושמח לראות שאנשים מזמינים עדיין רכבים ידניים :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

פחות הבנתי את הקטע של צ'מפיון, מישהו הזמין וביטל ? זה הגיע לרמה שפולו ידנית צריך להזמין בהזמנה מיוחדת ולחכות במיוחד?

ממה שהבנתי צ'מפיון מקבלים את הפולו הידניות בטיפטופים קטנים. הם לא רוצים להסתכן ולהזמין מספר גדול של רכבים.

במשלוח שהרכב שלי היה כלול בו הגיעו סה"כ 6 רכבים עם גיר ידני.

מישהו שילם 2000 שח מקדמה על ההזמנה וביטל כאשר היה צריך לממשה. אני הייתי הבא בתור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי מעניין כל התהליך של להשיג גרסה ידנית לרכב וואג, זה משהו שאני חושב שהרבה היו רוצים אם היתה אפשרות. איך בדיוק קיבלת את האפשרות הזאת? פשוט הולכים לאולם התצוגה ומבקשים להכנס לרשימת המתנה?

כאשר התחלתי את תהליך חיפוש הרכב הבא. התקשרתי לצ'מפיון בבקשה לנסיעת מבחן בפולו ידנית.

חזר אליי סוכן מכירות והסביר לי שאין רכבים.

לאחר מספר ימים חזר שנית שיש רכב בצבע אדום אם אני רוצה. אני פתוח לכל הצבעים חוץ מאדום כך שזה לא היה רלוונטי.

לדבריו אולי בעוד מספר חודשים יגיעו עוד רכבים.

לא יכולתי לבנות על זה ורכשתי את הסיטרואן.

בתהליך ההחלפה לפולו הבנתי מאנשי צ'מפיון שזה או שהם מביאים מאות רכבים ידניים ואז מסתכנים. או שהם מקבלים הקצעה קטנה מאוד מהיצרן ומדי פעם מטופטפים מספר רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אליי לא התקשרו?

גם אני רציתי להזמין ואמרו שאין.

מה הקטע שלהם?

ולמה הם וגם שאר היבואנים משווקים גרסאות ידניות אם לא קיימות בכלל?

עובדה שיש רכבים, רק צריך כנראה מזל גדול לשים יד על אחד.

אני הבעתי את רצוני בפולו ידנית ולזכותם יאמר שהם התייחסו ברצינות ויצרו עימי קשר כאשר עשו הזמנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם חידשו את היבוא או שמדובר בהזמנה מיוחדת?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

לא הזמנה מיוחדת. אין אפשרות כזו. הם מייבאים מספר אקזמפלרים קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקור נהדר,

פולו היא כלי מוצלח וטוב על שלל דורותיה

איזה עוד מנועים מוצעים בגזרה הידנית של הפולו?

הגירסה היחידה המיובאת היא ה95 כס מנוע 1 ליטר ברמת גימור COMFOTLINE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתהליך ההחלפה לפולו הבנתי מאנשי צ'מפיון שזה או שהם מביאים מאות רכבים ידניים ואז מסתכנים. או שהם מקבלים הקצעה קטנה מאוד מהיצרן ומדי פעם מטופטפים מספר רכבים.

חבל שאותו ההגיון לא תופס בגולף\פולו gti

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סובל בדיוק מאותו כאב(גב תחתון שמקרין לכול רגל ימין בעיקר לצד של כף הרגל)

לאחר שהחלפת רכב תוך כמה זמן שמת לב לשינוי משמעותי לטובה בעניין הכאבים?

ההקלה היתה די מידית. המושב אוחז אותי היטב ובעיקר אפשרות הכוונון לגב התחתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה:

אתה מרגיש שדרוג דרמטי לעומת הפאביה שלך?

שדרוג שמצדיק את ההפרש הכספי בירידת הערך?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

לעומת הפאביה בוודאי. בכל זאת מדובר ב7 וחצי שנים. דור אחר של רכב. איכות הגימור והבניה של הפולו ברמה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, ללא ספק קניתה סופר מיני הכי מוצלחת, כמעט בכל מבחן שיבחו את הרכב והמגרעות היו בעיקר המחיר.

תודה רבה. היא אכן יקרה משמעותית. האם היא שווה כמעט 20000 יותר מהאיביזה? כנראה שלא אך בכל מקרה רכשתי את הידנית ואין איביזות ידניות יותר. לפחות לא כרגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה: לא היה עדיף.לאפל בגב ולא ברכב?

גם לי היו התקפים של כאב גב שהפריעו לי בסוויפט, חלפו אחרי מספר שבועות, והמדכתי לנהוג בו (וגם כיום עושה זאת מדי פעם בלי תלונות)

היה לי חלון זמן שרציתי לפעול בתוכו לפני שאני מפסיד ירידת ערך נוספת של שנת מודל.

ניסיתי לאבחן את הבעיה בגב. הכל הראה שזה קשור לתנוחת הנהיגה שאני לא מוצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...