Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביי ביי מיצובישי לנסר, שלום ניסאן מקסימה

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 1377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיה שמפריעה לי באוטו - נסיעה בלילה האורות לדעתי ממש חלשים. הפנסים לא נראים שצריכים ליטוש, אבל אני אנסה בכל זאת ללטש ולראות אם יעזור. יש למישהו רעיון מה יכולה להיות הבעיה?

ליאור.

למה לא להחליף נורות לOsram Night Breaker Laser? או לנורות לד (לא סיניות)?

הבנתי שזה ממש עוזר אם האורות של הרכבים חלשים מידי בלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרכב זה מהדגם החדש, 300 כ"ס, אפור, מצורפות כמה תמונות.

נראה יפהפה מבפנים ומבחוץ, תתחדש.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
למה לא להחליף נורות לOsram Night Breaker Laser? או לנורות לד (לא סיניות)?

הבנתי שזה ממש עוזר אם האורות של הרכבים חלשים מידי בלילה.

מעדכן

החלפתי ל night breaker laser ואכן יש שיפור משמעותי. אם זה היה ככה מההתחלה, אפשר להגיד שלא הייתי מתייחס לזה בכלל.

מעניין שהנורות שהיו גם של אוסרם, אבל הזכוכית הייתה קצת דהוייה.

קצת התייחסות לגבי הגיר. אין בכלל מה להשוות למה שאני מכיר מהלנסר. הגיר הרציף פה עובד פי אלף יותר טוב. בעיר, שמתנהלים רגוע, לא מרגישים אותו בכלל, לא עובר 2500 סלד. מחוץ לעיר בחצי דוושה או ההאצה מלאה, הוא לא טס לסלד גבוהה ונשאר שם, הוא כאילו ננעל על הילוך, מטפס רגיל, ואז לפי עוצמת הלחיצה, "מחליף" הילוך, ממש כמו פלנטרי רגיל. תענוג.

ליאור.

עריכה אחרונה על ידי bjlb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שהרכב עתיר כוח. גיר רציף מתוכנן לעבוד כך שתקבל את המומנט שאתה צריך בכל רגע ללא התחשבות בסלד. כשיש לך מומנט גבוה בסל"ד נמוך - התיבה לא צריכה להעלות את סיבובי המנוע ולכן הנסיעה רגועה ושקטה יותר. בלאנסר עקב מומנט נמוך - כדי לשמור על קצב, התיבה הייתה חייבת להעלות סל"ד, מה שהוביל לנסיעה רועשת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

טוב, הגיע הזמן לסיכום שנתי.

בקושי יצא לנו לנסוע עליו 9000 ק"מ, במיוחד בתקופת הקורונה הרכב עמד, אני מתחיל להוריד את הממוצע קילומטרים במהירות...

הדבר הכי בעייתי פה זה לשמור על הרשיון. הנינוחות של הרכב במהירויות גבוהות בלתי נתפסת. לעומת זאת בעיר צפופה, קשה לו. יושבים נמוך, הראות החוצה לא ממש טובה, והרכב גדול. מצד שני נוחות הנסיעה מפתיעה אותי לטובה כל פעם מחדש.

לפני כחודש הייתי עם הרכב בשדה תימן, ביום מסלול עם מדריך. עשינו (אישתי ואני) כמה הקפות, היה מדהים. הרכב חזק והוא מצליח לפתח מהירויות גבוהות. גם בסיבובים, המדריך התרשם לטובה. (מעניין שה ESP לא מכמס לפעולה אפילו פעם אחת, או שהוא לא מסמן אבל כן נכנס, אני בכל אופן לא הרגשתי התערבות)

כרגע התקלה היחידה שיש לי היא שאין קליטת GPS במערכת מולטימדיה, אני צריך לדבר עם אדי מערכות ולהבין איפה הבעיה (אולי הגדרות)

כמתוכנן, אין תקלות בשנה האחרונה, הטיפול בדרך. ומה אתם אומרים? לעשות לבד (אני כבר מתחזק כמה שנים את הרכבים שלי) או לעשות במוסך, בשביל המכירה העתידית? בכל זאת, מי שיחפש כזה רכב בעתיד לקנות לא יהיה קונה ממוצא שמחפש קורולה.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט כמוך אבל הרכב שלי שווה הרבה פחות.

יש לי רכב שטופל במורשים כל השנים.

התשובה שלי היא שהשאלה כמה שמן אתה מתכוון להחזיק אותו.

עלות טיפול שגרתי (שמן ופילטרים) יקרה ב300-500 ש"ח במוסך.

אני בתכנון שלי שהרכב יעבור אצלי 2 טיפולים (אחד נעשה ממש לפני שקניתי) אני מתכנן להחזיר אותו שנתיים-שלוש - כלומר טיפול אחד או שניים אצלי.

אז בשביל הפער הזה - כנראה שאטפל במורשה בשביל ההיסט(ו)ריה.

לאורך זמן זה ממש לא הגיוני. שמטפלים לבד החלפים איכותיים יותר והעבודה טובה יותר. אז אם אתה רואה עתיד רחוק עם הרכב, תטפל לבד. תשמור קבלות. יהיה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...