Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך בן אדם נורמלי רואה טלוויזיה ב2019? (עזרה בסט-אפ לסלון)

SlowRide
שימו לב! השרשור הזה בן 1776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממליץ על סטרימר מבוסס וינדאוס ולא אנדרואיד. אם אתה לא רוצה להשקיע אפשר בקלות להזמין מסין סטרימר מבוסס וינדאוס בכ300 ש"ח. יש לי אחד של PIPO שנקנה אי שם ב2014, הוא דולק כ5 שנים ברצף, כובה רק במעבר דירה. ועובד בחדר השינה כמו סוס עבודה שמסרב למות. (ואני כבר מת שהוא ימות כדי שאוכל להחליף אותו בNUC כמו בסלון).

במידה ואתה רוצה להשקיע. אתה יכול לקנות לסלון NUC עם מעבד I3, SSD 240GB, 8GB RAM. כל הסיפור יעלה לך כ1300-1400 ש"ח אבל זאת חיית עבודה שתתמוך לך בכל דבר להרבה שנים קדימה שבקלות אפשר גם להוריד אליה טורנטים בזמן שאתה לא בבית ולצפות בהם כשאתה חוזר בנוסף לכל ענייני הצפייה הישירה.

בנוסף לסטרימר מבוסס וינדאוס מומלץ בחום על logitech wireless keyboard k400. המקלדת עם הטאץ' פד המובנה הזאת תספק לך 100% שליטה מלאה על הסטרימר שלך ללא שום סיכוי שתצטרך לקום מהספה חלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפרוץ את המכשיר ותוכל להריץ עליו מה שתרצה.

אצלי רץ דפדפן כרום לדוגמא, בנוסף לעוד אפליקציות שמותאמות לאנדריוד רגיל ולא tv.

קח בחשבון שיכולה להיות בעיית תאימות מבחינת מראה וגודל מסך.

תודה עמית. המסך הוא 4k שמחשב נייד ישן מריץ בלי בעיה, כך שתאימות נראה לי תהיה בסדר.

אייל תודה, אגגל אודותיו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לרזולציית מסך.

חוסר התאימות יכול להתבטא בכך שאפליקציות אנדריודtv מותאמות מראש לממשק tv.

להבדיל מאנדרויד רגיל שמותאם לסמארטפון / טאבלט וכו.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קודם כל, תודה לכל המגיבים והעוזרים.

מי בוקס+ מנוי לנטפליקס+ממיר עידן+ סוגר את כל הסיפור ב 40 ש"ח לחודש.(לא כולל עלות של המיבוקס)

נשמע שזה באמת הפיתרון הכי נפוץ ויעיל, מה שגם ממיר של עידן פלוס כבר יש לי למרות שאין מה לראות בזה חוץ מהתכנית על החיים באוקיינוס בשבת בבוקר בכאן11. במקרה כזה שרוצים לראות סרטים שלא קיימים בנטפליקס/סטינג, צריך להוריד במחשב ולהעביר בדיסק און קי לסטרימר. אכן?

רק לא הבנתי למה צריך את הדונגלים האלה ומה הם בכלל.

אם תראה ששימוש בסטרימר ונטפליקס מתאים לך אבל אין לך שימוש בסדרות של סטינג, תבטל את המנוי, תחזיר את הסטרימר ותקנה מיבוקס.

אני באמת חושב שזו הדרך הכי קלה וזולה להתנסות בעולם הזה.

מבין את ההיגיון, אבל להתנתק משירות כזה או אחר זה לא כאב ראש?

התשובה לכל השאלות היא "כן" חוץ מהקטע של הורדות שאני לא מכיר (אני מניח שיש קומבינה לכל דבר).

זה מוביל אותי לשאלה הבאה: למה בעצם לא כזה:

ממליץ על סטרימר מבוסס וינדאוס ולא אנדרואיד.

כמו בשאלה של נהג מתחיל ובתשובה של עמיתגו, אם אני לא רוצה להתעסק בפריצות ובקומבינות, לא עדיף מכשיר מבוסס ווינדוס?

זה בעצם לא סטרימר אלא מחשב?

אם הבנתי נכון, היתרון הגדול של סטרימר כמו השיאומי הזה הוא ממשק שמתאים לטלויזיה בלי צורך במקלדת אלחוטית. אבל מעבר לזה, למחשב יש יותר יתרונות?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין זה לסטרימר, או שזה גם סטרימר זול בלי מותג?

בוא נעשה סדר, ונוציא אותך מ2007.

סטרימר זאת המצאה עקומה, שהזרימה תכנים ממחשב, ובעצם דרשה מחשב מחובר לרשת, כדי להתחבר אליו ולנגן סרטים ממנו. למזלנו גם נעלמה מהר מאוד מהמדפים.

זה (וגם שיאומי ושות') זה מחשב אינדרואיד standalone, שאפשר להתקין בו אפליקציות, לשקף אליו את מסך הסמארטפון/טאבלט/לפטופ, או לנגן תכנים ששמורים על הזיכרון שלו, או להוריד אליו טורנטים או משהו. או לחבר אליו מקלדת חיצונית ולשחק משחקים או משהו.

בעצם זה כמו טאבלט שמתחבר למסך חיצוני.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיבוקס יש יתרונות נוספים, חיפוש קולי, כרומקאסט מובנה,יציב, קטן.

ממשק סופר נוח, לא צריך להתעסק עם פריצות, גם הסבתא יכולה להפעיל אותו.

באמת מפלצת כמו שמישהו כתב כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טוב, זה כמעט פה אחד לטובת המיבוקס, נראה לי שהבנתי מה אני צריך לעשות.

גם בגלל שהוא עולה מקסימום 400 ש"ח בחנות הכי יקרה לפי מה שראיתי, וזה משאיר לי בצד חתיכת סכום רצינית מהתקציב המקורי.

הלכתי לקרוא שרשורים על מכונות קפה, תודה לכל המשתתפים והמייעצים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מחשב שולחני רגיל core i3 שכבר 9 שנים מחובר לטלויזיה עם כבל hdmi ועבד בצורה מופלאה עם קבצים שאני מוריד מטורנטים ועם צפיה דרך הדפדפן בנטפליקס ובאמזון שמספיקים בשבילי (יש לי גם ממיר של עידן פלוס שמנותק כבר כמה שנים, כי אין לי סבלנות לשיט של הערוצים הישראלים). הבעיה היא שהמחשב תומך רק ב 1080p וגם בזמן האחרון קבצי סרטים גדולים התחילו להפיל אותו ושום פירמוט לא עוזר.

אני רוצה להשתדרג למשהו חדש עם תמיכה ב 4K ועם hdmi 2.0 ומעלה.

המי בוקס הבנתי שעובד בצורה טובה ב 4k רק דרך סטרימינג כמו נטפליקס, אבל שהוא מגמגם בניגון של קבצי סרטים גדולים של 4k.

מחשב שולחני טוב עם כרטיס מסך של hdmi 2.0b יעלה יותר 2000₪, אז חשבתי על סטרימר.

ראיתי שיש סטרימרים עם וינדוס 10, שזה הכי נוח, אין מה לעשות, לדעתי על מסך גדול הממשק של וינדוס הכי טוב.

האם יש לכם המלצות לסטרימר מספיק חזק שלא יגמגם בניגון קבצי סרטים של 4k אמיתי של 4096x2160 בגודל של כ 30-40 ג'יגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיבוקס יודע לעבד תקן VP9.2 של יוטיוב?

עריכה - כן.

נראה לי שאלך על זה, רק צריך לוודא שיש לזה אד בלוקר.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה יכול להתקין עליו APK ערוך של יוטיוב, אם קיים.

אני עם המיבוקס המקורי (לא S), מריץ נטפליקס, יוטיוב וקודי.

מחובר קווית עם מתאם של Ugreen, ומריץ 1080P (המקסימום של הטלויזיה שמחוברת אליו), בלי יותר מדי תלונות.

אני מת על האפשרות לבחור בפרק שאני רוצה לצפות בנטפליקס / סרטון ביוטיוב בנייד שלי, ובלחיצת כפתור, להציג את זה בטלויזיה.

(זה משהו שאני מניח שלא יהיה קיים בסטרימרים שאינם מבוססים על Android TV).

התלונה העיקרית שלי כלפיו היא, שהוא מעט איטי בממשק קודי עם בילד כלשהו עליו.

(זה נפתר עם התקנה פרטנית של ההרחבות שאני משתמש בהן, ללא בילד מיוחד).

בנוסף, הוא נתמך אצל כל ספקי הטלויזיה האינטרנטית (סטינג, סלקום, פרטנר, נקסט וכו').

לדעתי, כנקודת כניסה ל'עולם' הזה, המיבוקס הוא הבחירה הטובה ביותר.

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך בעיקר מכשירי אפל - ממליץ לך בחום להסתכל על האפל טיוי 4K.

מן הסתם יש את כל האפליקציות הרגילות ורוב מה שרשמו פה (VLC וכו... יש עוד הרבה יותר מתקדמים כמו Infuse).

יש עליו גם פלקס - שמטפל בשיתוף קבצים מהחשב בצורה מושלמת (למעשה אני מריץ אותו ישר משרת באינטרנט שהוא Seedbox גם - כלומר - את הטורנטים אני זורק אליו לפי תיקיה לסדרות ותיקיה לסרטים - וכל שאר העבודה קוראת אוטומטית - לא צריך לקנפג כלום). כלומר - מביא כתוביות , מביא תמונות , מסדר סדרות ועונות , עוקב אחרי מה ראית ומה לא וכו.

הייתרונות:

* שיתוף מסך מהפלאפון (אם יש לך אייפונים) עובד משמעותית יותר טוב

* רוב האפליקציות עובדות יותר חלק (אם זה בגלל מערכת ההפעלה וכו)

* יש לו כח עיבוד הרבה יותר רציני מרוב הצעצועים (בלי להעליב ... אפשר להיכנס למספרים אם משהו רוצה ... אין קסם של מכשיר יותר חזק בחצי מחיר)

* יש לו תמיכה מושלמת בHDR , 4K ופורמטי אודיו מתקדמים (אתה לא צריך את זה עכשיו - אבל בעתיד...)

* יש לו Steam link - כלומר להסטרים משחקים מהמחשב שלך בצורה מושלמת מקומית

* החל מtvOS 13 שיוצאת בספטמבר / אוקטובר - תמיכה מלאה (ורשמית) של בקרי משחק של פלייסטיישן 4 ואקסבוקס 1

מה אין?

* קודי בלי ״לפרוץ״ (לא באמת לפרוץ ... אבל נשים בצד)

* קרומקאסט מובנה

כמות ההתעסקות היא מינימאלית ביותר ואשתי והילדים מתפעלים את זה בקלות וכיף.

הוא עובד אצלי כמה שעות ביום לפחות - 0 בעיות , ויש לי אותו מאז שהדור הקודם יצא + כמה חודשים לפני (קיבלתי ערכת מפתחים מוקדמת מאפל)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אפל, והוא מצויין, אבל וזה אבל גדול, לא הייתי קונה אותו שוב, הוא עולה אלף שקל, זה מחיר מאוד גבוה למוצר כזה, אפשר לקנות טלוויזיה חכמה של lg, שתומכת בכל האפליקציות הרלוונטיות 49 אינצ, בפחות מאלפיים שקל.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...