Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שילום אגרה והנפקת רישיון רכב

mast
שימו לב! השרשור הזה בן 1810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, כרגע יש רישיון רכב על שם מי שקניתי ממנו את הרכב וטופס העברת בעלות רכב חתום וכו'. אני מעוניין לגשת מחר לטסט וכרגע עדין לא שילמתי את האגרה השנתית, ניסיתי ללכת לרשיומט עם כרטיס מסוים אך הוא לא היה טוב ולכן לא הצלחתי לבצע את התשלום.

לפי מה שהבנתי ליד המכון רישוי שאני הולך אליו מחר אמור להיות גם רשיומט, ככה שעם כרטיס אחר אני מאמין שזה ייתן לי לבצע את התשלום, אך אני גם לא בטוח ב100%.

בגדול השאלה היא אם אני משלם עכשיו את האגרה באינטרנט, מחר זה יהיה מעודכן במחשב בשביל שאוכל להגיש את הרכב לטסט? והאם אני צריך גם בנוסף להדפיס את הרישיון רכב על שמי, או שהטופס העברת בעלות מספיק ואני פשוט אקבל את הרישיון על שמי בדואר אחרי התשלום באינטרנט?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי mast
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברישומט חייב לשלם רק עם כרטיס אשראי של בעל הרכב הנוכחי, כל כרטיס אחר לא יתקבל.

אתה יכול לשלם באינטרנט ולגשת מייד לטסט, רק צריך שיהיה לך את טופס החידש ביד, זאת אומרת טופס הטסט של השנה הבאה.

הטופס שיש לך על שם הבעלים הקודם הוא של השנה שעברה? אם כן חייב להוציא טופס חדש, ברישיומט או בדואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברישומט חייב לשלם רק עם כרטיס אשראי של בעל הרכב הנוכחי, כל כרטיס אחר לא יתקבל.

אתה יכול לשלם באינטרנט ולגשת מייד לטסט, רק צריך שיהיה לך את טופס החידש ביד, זאת אומרת טופס הטסט של השנה הבאה.

הטופס שיש לך על שם הבעלים הקודם הוא של השנה שעברה? אם כן חייב להוציא טופס חדש, ברישיומט או בדואר.

הטופס שיש לו הוא על שם הבעלים הקודמים של שנה שעברה + טופס העברת בעלות חתום ואין לי טופס טסט של השנה. אני מבין שאני חייב להוציא טופס חדש, אבל שוב השאלה העיקרית היא אם אני יכול לשלם את האגרה באינטרנט ואז רק ללכת לרשיומט ולהנפיק רישיון רכב על שמי?

העניין הוא שפעם קודמת זה לא עבר בגלל ענייני מסגרת אשראי, הגדלתי מאז את המסגרת, ובגדול זה אמור לעבור, אבל אני רוצה להיות בראש שקט ולא להגיע סתם ולגלות שאני לא מצליח להנפיק, לכן אני הייתי מעדיף לשלם את האגרה באינטרנט, ומחר רק להדפיס את הרישיון ברשיומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין לשלם באשראי, אתה יכול לשלם דרך האתר ואחר כך להוציא כפל רישיון או ברשיומט או בסניף דואר. משהו כמו 30 שח עמלה נוספת.

אם אין לך בעיה להוציא מזומן, תנפיק רשיון ותשלם אותו בסניף של הדואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של בן מישפחה התשלום באינטרנט הוא לא תמיד ראש שקט. הבחור שילם, לא הגיע לו רשיון משולם לאחר תקופה, הרים טלפונים לכל הנוגעים בדבר וזרקו אותו מאחד לשני בטענה שאף גוף לא קיבל את התשלום. עד שמרכזנית של גוף כלשהו הייתה סבלנית, הפכה את העולם ומצאה איך שהוא את החיוב איפשהו. הוא עבר סיוט שהוא לא יישכח ואני גם לא משלם על הנסיון המר הזה באינטרנט. כמעט איבד כספו! ממליץ לשלם ברשיומט בלבד או בדואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מוזר.

בסיום התשלום באתר של משרד התחבורה מופיע אישור תשלום. מדפיסים אותו והולכים לטסט.

אחרי כמה זמן מגיע בדואר רשיון רכב עם חותמת 'שולם'. אם לא הגיע, לא נורא, יש את האישור המודפס.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של בן מישפחה התשלום באינטרנט הוא לא תמיד ראש שקט. הבחור שילם, לא הגיע לו רשיון משולם לאחר תקופה, הרים טלפונים לכל הנוגעים בדבר וזרקו אותו מאחד לשני בטענה שאף גוף לא קיבל את התשלום. עד שמרכזנית של גוף כלשהו הייתה סבלנית, הפכה את העולם ומצאה איך שהוא את החיוב איפשהו. הוא עבר סיוט שהוא לא יישכח ואני גם לא משלם על הנסיון המר הזה באינטרנט. כמעט איבד כספו! ממליץ לשלם ברשיומט בלבד או בדואר.

האם זה קרה בשנתיים האחרונות?

מ 2017 העמדות במכוני הרישוי מחוברות לרשת של משרד התחבורה ואישור התשלום מופיע במקום כמו שמסופר בקישור שצרפתי.

התשלום באתר מקושר למספר רכב ואפשרי בהקשת תעודת זהות נכונה בלבד. על פניו נראה שאין אפשרות שיתקבל תשלום וילך לאיבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני משלם כעת את האגרה באינטרנט ומחר ניגש לטסט, הם כבר יראו שהאגרה שולמה?

או לחילופין, אם אני משלם ברשיומט - יוצאת מיד אגרה חדשה משולמת ללא עמלה נוספת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...