Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מגלגלים קדמיים - מאזדה 2 [כותרת נערכה]

Eldad Tzabari
שימו לב! השרשור הזה בן 1266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

לאחר קנית מאזדה 2 מיד2 פרטית 106K בבדיקה זה נאמר בתור רעש מהגלגלים .

שמעתי רעש ממהירות 80 ומעלה רעש מהגלגלים , בלי שום קשר הצמיגים היו סינים וגמורים אז אמרתי טוב כנראה זה הצמיגים .

הלכתי קניתי 4 חדשים גוד ייר .

אחרי שהחלפתי עדיין הרגשתי את הרעש מאזור הגלגלים הקדמיים , הלכתי למוסך שי לי באור יהודה , עשו נסיעת מבחן אובחן שזה מיסב קדמי ימני .

בפעם הראשונה שהייתי ביום חמישי האחרון .

אמרו לי שאין להם אז באתי אחרי החג אתמול , ולקחו שוב לבדיקה ואחרי שהוחלף המיסב לקחו את האוטו בלעדי ועשו שני סיבובים עדיין שמעו רעש .

אמרו לי שנאבה הלכה כי היא הבסיס של המיסב משהו כזה , ואמרו לי שאין אפשרות רק להביא נאבה ולשים אותה במקום , שצריך להביא יד סרן קדמית במצב טוב מפירוקיה , חיפשו חלופי לא מצאו .

מצאו מקורית מפירוקיה , עכשיו המחיר התייקר בגלל שהיד סרן מגיע עם בולם , משולש וכו' .

בסופו של דבר הסכמתי להחלפה

הכניסו את האוטו ומסכום של כמעט 700 ש"ח על המיסב הגיע לסכום של 2000 ש"ח , נאמר לי שהיד סרן קדמית התעקמה כי כנראה בעל הרכב הקודם משך את זה.

בקיצור הסכמתי להחלפה אחרי שנאמר לי שזה לא בטיחותי לנסוע ככה , ואמרו לי שהיום עד השעה 10 בבוקר היא תגיע ולמרות שאתמול אמרתי להם שיש לי סידורים ממש דחופים , היגיע השעה 10 וחצי , אני מתקשר למוסך אמרו לי אנחנו מהבוקר מנסים לזרז אותו ואין לנו מה לעשות .

בסופו של דבר באתי שילמתי על החלפת המיסב ועוד באתי במונית , כי הם התעקשו שהאוטו ישאר שם .

ונשארתי עדיין עם חצי תקלה התקלה .

והאם היה אפשר להחליף רק את הנאבה מבלי להגיע לסכום של 2000 ש"ח ?

אשמח לשמוע מה כדאי לעשות ? ובאיזה מוסך .. מומלץ כנה וישר , בלי שינסה לקמבן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי.. ניסו לעזור לך שם במוסך להוזיל עלויות..

כי הכי קל להם היה להזמין לך חדש, והם השיגו מפרוק..

תדאג שיעשו כיוון פרונט בסיום העבודה.

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא חובה להחליף את כל המתלה והיה צריך להחליף רק את הנאקל / יוק ("הבית של המיסב"). מניח שהחליפו לך את כל העסק כי זו עבודה יותר פשוטה וכנראה ככה החלק נכרת מהרכב התורם.

אני לא הייתי מקבל את זה. על הרכב מורכבים עכשיו חלקי מתלה מגילאים שונים שיכולים להשפיע על יציבות ובטיחות הרכב ומה גם שלכאורה שילמת כסף על חלקים שלא היו צריכים החלפה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את איתמר, כל החלקים שציינת ניתנים לפירוק בבודדים ואני לא מצליח להבין מדוע המוסך מתעקש להחליף הכל כיחידה אחת

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי.. ניסו לעזור לך שם במוסך להוזיל עלויות..

כי הכי קל להם היה להזמין לך חדש, והם השיגו מפרוק..

תדאג שיעשו כיוון פרונט בסיום העבודה.

חדש יעלה אלפים..אף אחד לא יסכים לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא החליפו את כל המתלה , רק את המיסב , ולאחר מכן שהם בחליפו הם אמרו לי שהיד סרן התעקמה וצריך להחליף את הכל קומפלט .

אשמח שתגידו לי מה צריך לעשות בדיוק ?, ולאיזה מוסך עדיף שאלך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא חובה להחליף את כל המתלה והיה צריך להחליף רק את הנאקל / יוק ("הבית של המיסב"). מניח שהחליפו לך את כל העסק כי זו עבודה יותר פשוטה וכנראה ככה החלק נכרת מהרכב התורם.

אני לא הייתי מקבל את זה. על הרכב מורכבים עכשיו חלקי מתלה מגילאים שונים שיכולים להשפיע על יציבות ובטיחות הרכב ומה גם שלכאורה שילמת כסף על חלקים שלא היו צריכים החלפה.

איתמר תוכי לדבר איתי בפרטי? בבקשה

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...