Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי ספורטיבי עד 220,000 ש"ח - האם אוקטביה VRS ?

dancar50
שימו לב! השרשור הזה בן 1878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיוון שבחנתי את ה A3 יכול להיות שעל הפרק עומדת גם A3 סדאן במנוע 2.0 ( 190 כ"ס) עם חבילת ה LUXURY. למישהו יש תובנות על ה A3 בגרסא הזו ואיך היא עומדת בדרישתי לרכב בטוח, ספורטיבי, חזק, יציב ומפנק ? איפה היא עומדת לדעתכם ביחס לסקודה RS (כמובן מעבר להבדלי הכוחות) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אביתר, אני אעשה נסיעת מבחן על האוקטביה 2000 ועל ה rs בימים הקרובים. אתה יודע לאמר לגבי הבדלי תקלות/תדירות טיפולים/עלות טיפולים בין האוקטביה 2000 לאוקטביה Rs? אגב, האם ההכרות שלך עם הרכב היא על סמך ביקורות שקראת או התרשמות אישית? האם לדעתך בנסיעה מתונה בתוך העיר ובגיחות קצרות על כביש החוף, אישתי תרגיש ב Rs בטוחה מבחינת אחיזת הכביש ובכלל תחושה כללית ( אולי זו שאלה לפסיכולוג...) . תודה על העזרה ויום טוב.

נסעתי על הרכב לא מעט וגם במסלול אומנם שנת 2018

רכב תענוג

ונסעתי גם באוקטביה רגילה [emoji23]

לדעתי בטיפולים שוטפים המחיר יהיה דומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם רוצה להתפנק ברכב חדש

מה אתם מבלבלים אותו ברכב יד שנייה

נכון יש הרבה אופציות ביד השנייה אבל תתמקדו במה שהוא ביקש.

לדעתי הבחור פה וואגיסט

וגם אני אוהב את הקונצרן לכן אני אמליץ על הvrs

אין קשר בינה לבין האוקטביה הרגילה פרט לשם.

לדעתי תעשה נסיעת מבחן בשתיהן אתה כבר תדע לבחור לבד ביניהן

בקשר לאיתוראן לא נראה לי שתהיה לך ברירה, חברות הביטוח רואות ברכב הזה גניב.

מבחינת נהיגה הvrs מפתיעה לטובה במסלול

וגם ביום יום

ולא אין לי vrs, למען האמת רציתי אחת אבל , ירדתי מזה בשביל מילפית אחרת :)

"

מעבר לאמור אשמח לקבל המלצות/הארות והערות לגבי ההתלבטות שלי וכמובן אם יש כיוונים לרכבים אחרים אשמח גם לשמוע.

תודה מראש על העזרה"

אף אחד לא מבלבל פה את השכל - הכוונה פה רק לעזור, ואם לא מתאים לו משומש הוא הולך להיות ילד מספיק גדול בשביל לומר זאת בעצמו :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שבחנתי את ה A3 יכול להיות שעל הפרק עומדת גם A3 סדאן במנוע 2.0 ( 190 כ"ס) עם חבילת ה LUXURY. למישהו יש תובנות על ה A3 בגרסא הזו ואיך היא עומדת בדרישתי לרכב בטוח, ספורטיבי, חזק, יציב ומפנק ? איפה היא עומדת לדעתכם ביחס לסקודה RS (כמובן מעבר להבדלי הכוחות) ?

מכיוון שלא הגבת ולא הבהרת חד משמעית שאתה מעוניין אך ורק בחדש - אני חוזר שוב על ההמלצה שלי - באותו מחיר של A3 סדאן חדשה אתה יכול להביא S3 משומשת וספורטיבית.

סליחה שאני חוזר לזה שוב, ובטוח שיהיו פה הרבה שיסכימו אותי, שקניית רכב חדש זו לאו דווקא ההחלטה הנכונה ביותר. היא כמובן משתנה בהתאם לצרכים שלך.

אני מתעקש בעניין כי יש לי למעלה מעשור של ניסיון בתחום. כל פעם שקניתי רכב חדש הצטערתי. העלויות יקרות(רישוי, ביטוח וכו'), האיבוד ערך גבוה יותר, ותמיד איכשהו הופיעו אופציות טובות יותר בשוק המשומשות. אבל זה ניסיוני בלבד.

לגבי שאלתך -

A3 סדאן תהיה בטוחה

, ספורטיבית(על מה נסעת עד עכשיו?), יציבה וחזקה שוב באופן יחסי למה שנסעת עליו. ואין ספק שהיא מפנקת.

בפן הספורטיבי, אין לי ספק שהיא תרגיש פחות מהנה לנהיגה ספורטיבית מהסקודה, מצד שני איכות החומרים, הבידוד והשיכוך כביש באאודי עלולים לבלבל אותך.

נסיעת מבחן בשניהם תפטור את הנושא בקלות ותתן לך אינדיקציה איזו מהן מרגשת אותך יותר.

עריכה אחרונה על ידי liory931
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו מחיר של A3 סדאן חדשה אתה יכול להביא S3 משומשת וספורטיבית.

מסכים עם כל מה שאתה אומר מלבד ה״להביא״. לא מביאים רכב אלא קונים או רוכשים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודעת מה איתך אבל אותי הייתה מדכאת המחשבה שבתקציב נדיב כזה כל מה שהשגתי זה מכונית ליסינג (די מכוערת ומגושמת) עם כמה רכיבים מכניים משודרגים וחישוקים גרוטסקיים.

מילא מי שקונה אוקטביה VRS למטרת נהיגה ספורטיבית פעילה וצריך גם שימושיות משפחתית - אותם קשה להאשים. אבל אתה בסך הכל רוצה לפנק את עצמך במשהו מיוחד ליום יום - תנאים שבהם אתה בכל מקרה לא תוכל לנצל את האקסטרה סוסים - מה שישאיר אותך בסופו של דבר עם משפחתית ממוצעת במחיר מופקע.

יש הרבה הגיון במה שגברת רוטמן כתבה לדעתי (את לא גברת רובינסון הישראלית במקרה- יש לך אלפא ספיידר? :)) ניתן להבין כי פותח השרשור לא נהג עד עכשיו על רכב ספורטיבי בסגנון של האוקטביה rs ואין לו ניסיון בנהיגה ברכבים כאלו ולא הבנתי כי הוא מחפש גירסה ספורטיבית די קיצונית. הוא פשוט חווה את משבר גיל ה- 50 :) ורוצה ריגוש, במקומו לא הייתי קופץ ישר לקטגוריה הזאת, סביר להניח שהוא לא ינצל את היכולות הספורטיביות של ה- rs ואכן יקבל רכב ספרטני יחסית לעלות שלו והרבה פחות נוח ברמת המתלים וברמת הצמיגים מרכב לא ספורטיבי.

הייתי פונה לכיוון של רכב פרימיום חזק ומפנק, אבל עם כיול פחות ספורטיבי ואולי גם יד שניה (אולי אינפיניטי, במוו, מרצדס, אאודי, סופרב, אלפא ג׳וליה נראה לי מאד מתאימה כפי שכבר ציינו לפני).

לגבי האוקטביה אני מציע לך דבר ראשון לשבת באוקטביה באולם התצוגה, אני לא הצלחתי להגיע לתנוחת נהיגה נכונה באוקטביה וזה תקף כמובן לאוקטביה בשלל גרסותיה וברכב ספורטיבי זה מאד פוגם (ועוד מישהו שפתח שרשור בפורום לאחר שרכש אוקטביה rs כתב את אותו הדבר אבל ציין כי בסוף לאחר מאמצים רבים הגיע לתנוחת נהיגה טובה, לי זה נראה מאולץ, ברכב שמתוכנן נכון מגיעים לתנוחת נהיגה בקלות). אבל גובה הישיבה משפיע על תנוחת הנהיגה ולכן זה יכול להשתנות.

בסופו של דבר תראה כמה שיותר רכבים באולם התצוגה ותעשה סינון ראשוני, ברכבים שיעברו את הסינון תעשה נסיעות מבחן, לאחר מכן יהיה לך הרבה יותר קל להחליט.

תנסה להגיע להחלטה לפני חודש אפריל, אולי תוכל לרכוש את הרכב לפני עלית המיסוי, אם תרכוש חדש.

לגבי האוקטביה קח בחשבון שהרכב יוחלף בעוד כשנה.

שיהיה בהצלחה.

מסכים עם כל מה שאתה אומר מלבד ה״להביא״. לא מביאים רכב אלא קונים או רוכשים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

דווקא ניסוח נכון, הרי מביאים את הרכב הביתה מסוכנות הרכב בו הרכב נקנה :-)

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS שהצליחו להוציא ממנה 245 כ"ס במחיר 220k משתלמת מאוד, לגבי היציאה מהמקום אני לא יודע.. היא תחפור הרבה ובינינו עד הילוך שלישי לא מומלץ להעמיס על הגרמנייה, הייתי לגמרי הולך על זה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחיל להיות משעשע כאן, והתחלת להגדיר לנו את הצרכים שלך ומה מתאים לך גברת רותם.

עם עודף סוסים אפשרי להנות גם בדרך לפקק בעבודה, עם עודף סוסים אפשרי

להנות גם מ30 קמש, עם עודף סוסים אני יכול להנות מעקיפה בטוחה ומהירה מאוד,

עם עודף מומנט של ה VRS אפשר להנות מעוד כמה דרכים...אבל ממש להנות, נשבע בחיי.

אם לך, גברת רותם זה מיותר, יכול להיות שלאחרים זה אפילו מוסיף.

אני מאוד אשמח לשמוע איך אתה נהנה מעודף סוסים ו/או מומנט בפקק...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא המליץ על ההונדה סיוויק, לא מכיר את הרכב בכלל אבל יודע שהגרסה 1.5 טורבו חזקה 182 כ"ס הוא מאובזר לא רע אבל שוב לא יודע לעומת האוקטביה וגם לא יודע עד כמה היא מרווחת. מי שמכיר יותר את ההונדה יוכל להוסיף פרטים, מעניין גם אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור - בתקציב של 200 וקצת יש כל מיני רכבים שיעשו לך נעים, אפילו מרצדס.

יש מהירים יותר, כמו הגולייטה תלתן - אבל לא בטוח שהיא מספיק משפחתית עבורך. מצד שני ה318 (אם נשאר) היא רכב מקסים, נוח, משפחתי, ועם 9 שניות למאה הוא לא איטי.

Vrs הוא מן מוצר כלאיים. נסה ותראה אם האופן בו הוא נוסע מתאים לך. את הדור הקודם לא אהבתי, את הנוכחי לא ניסיתי. ביד2 הרכב די מאבד מחיר אז תלוי גם לכמה זמן אתה מתכוון להחזיק את הרכב.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VRS זה אוטו מדהים, ספורטיבי, הגה קצר מסיבוב לסיבוב ומדוייק מאוד, אחיזת כביש מהממת, בלמים מדהימים שלא מתחממים בכלל, שילוב של רכב משפחתי עם תא מטען ע נ ק ורכב ספורטיבי.

טיפה קשיח ליושבים מאחור בכביש משובש.

היה לי כזה מהדור שלפני מתיחת הפנים כשנתיים וחצי. תענוג וחיוך כל יום מחדש.

ואם תשמור עליו, ביום שתרצה למכור, תמיד תקבל מעל המחירון עליו.

IMG-20160725-WA0003.jpgIMG-20160724-WA0001.jpg

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עם עודף סוסים אפשרי להנות גם בדרך לפקק בעבודה",

אתה מתכוון בדרך לפקק, נכון?

בס"ד

גם בפקק עצמו.

רק עצם הידיעה, על כמות הסוסים מקדימה, עושה לי מצב רוח טוב [emoji16].

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...