Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית רכב מסוג גולף GTI - האם מדובר בחתול בשק?

liory931
שימו לב! השרשור הזה בן 1904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים,

הגעתי לסוכנות רכב (מגרש רכבים) לאחר שראיתי מודעה בפייסבוק של רכב עם הנתונים שאני רוצה.(יד ראשונה 00, קילומטרז יחסית נמוך לשנתון והרכב נראה שמור חיצונית ופנימית.) לדבריו הוא עשה לרכב תיקוני צבע בטמבון.

הבחור נקב מחיר מסויים (5 מעל המחירון, לא המשוקלל - פירוט בהמשך)

הקילומטרז שנקוב במודעה נמוך יותר ב-7 אלף ממה שבפועל ראיתי במחשב רכב.

לאחר שעשיתי איתו נסיעת מבחן ובחינה יותר מדוקדקת חיצונית, שמתי לב שבטמבון האחורי יש מעין גלישה שמעידה על תיקון, כששאלתי את הבחור קיבלתי תשובה: "אחי אני לא יודע".

הבחור אמר שהסוכנות מתחייבת לגיר, שילדה ומנוע בבדיקה, מעבר לכך לא מתחייב לכלום. שאלתי לגביי תאונות וירידת ערך, הבחור חוזר ואומר

"זה המחיר לזה אני מתחייב". הוא מתחייב לרכב ש"נקי מתאונות שילדה" ומצהיר מראש שלא יהיו אי הבנות והמחיר לא יורד, שלא אתאכזב לאחר הבדיקה. הוא לא מוכן להתגמש במחיר, אלא רק לאחר לקיחת הרכב לבדיקה וגם אז מצהיר שיוריד מעט בשביל הטעם הטוב ("שלא תצפה ל5 אלף")

כבר פה הציפיות שלי לגביי הרכב ירדו, אך נתתי צ'אנס וביקשתי לראות את הרישיון רכב. ברישיון רשום שזה רכב בבעלות חברה(לא אמרתי לו עדיין כלום על זה) בשיחות בינינו הוא כן אמר שהרכב היה בבעלות מישהו שהייתה לו חברת הייטק, אבל לא ציין את העובדה שהרכב רשום על שם חברה.

ביקשתי לקבל היסטוריית תאונות, אמר שידבר עם השותף שלו. זה היה לפניי חצי שעה, נחכה נראה...

לסיכום הדברים:

יש פה התנהלות בעייתית של אי דיוקים, רכב חברה, הרכב צריך לעבור טיפול 60K עוד שבועיים(לפי המחשב דרך) ואין לבחור כוונה להוריד בהתאם.

מבחינת המחיר - אין בכלל ויכוח, הוא לא מוכן לזוז מילימטר מהמחיר ההתחלתי שגבוה מהמחירון (ללא התחשבות ברכב חברה)

אני מחפש הרבה זמן רכב שמור ולא מוצא - מה דעתכם האם מדובר בחתול גדול מאוד בשק? או שאם הוא באמת נקי משילדה וגיר מנוע תקינים השאר זניח?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה פשוטה ביותר : לא קונים רכב כזה מסוכנות.

יש לרכבים האלו שוק חזק מאוד ורובם נמכרים מפה לאוזן , הסיכוי שרכב כזה במצב מצויין יגיע לסוכנות הוא נמוך.

איזו שנה ה GTI המדוברת?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי לוקח רכב כזה מסוכנות זה רכב עם שוק מאוד חזק ואני לא רואה סיבה הגיונית שרכב כזה יגיע למגרש אלא אם כן יש משהו מסריח שם.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך סבלנות, תתכונן לאכול לקרדה. אין שום סיכוי שרכב כל כך מבוקש יגיע לסוכנות בלי סיבה טובה (או יותר נכון במקרה הזה סיבה רעה).

תמשיך לחפש בסבלנות עד שתמצא את מבוקשך. הרבה יותר טוב להיות בלי GTI מאשר להשקיע סכומי עתק בלתקן אחת שבורה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נסתכל על המצב מהצד...

רכב נישה, עם קילומטרג' נמוך, שהיה רשום על חברה אבל לא סיפרו לך את זה, שמוכר אותו סוחר רכב, במגרש רכבים, "עם תיקון טמבון".

נשמע כמו דיל מצויין! הייתי קונה גם בלי בדיקה.

וברצינות, תברח כל עוד כספך עדיין בכיסך.

אני לא אתפלא אם תצא לך הבדיקה הכי נקייה בארץ במכון שצמוד למגרש ובעוד חודש תתקע בכביש ובמוסך שיבדוק את הרכב שלך יספרו לך שהרכב הוכרז אובדן להלכה שהחזירו לכביש בעזרת שפכטל אמריקאי וצבע מספריי של טמבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח הרגתם אותי!

ברחתי ברחתי. תודה לכל המגיבים !

האם רכב כזה שמגיע לאוטודיל זה גם NO NO ? אגב, תעשו בדיקה ביד2 - חצי מהרכבים בסוכנויות למיניהן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי זה רכב נישה. הכל עניין של יחס פרטי למגרש. זה לא שיש הרבה מכוניות מסוחרים. יש מעט מכוניות מפרטי.

רכב פופולארי שיש ממנו המון בשוק אם תכנס ליד 2 אתה תראה שיש המון הודעות מפרטיים ויחסית פחות ממגרשים.

רכב נישה מפרטי לרוב נמכר מהר או נמכר בלי לעלות אפילו ליד 2, לכן כל מה שנשאר ביד 2 זה רכבי פח אשפה שהועף בגרוש וחצי לסוחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעקוב כאן בפורום, מפעם לפעם עולה GTI.

תעקוב בפורום Vagit, גם שם לפעמים צצה לה אחת.

תתכונן לשלם מעל מחירון ולהנות מההשקעה שלך כמה שנים טובות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעקוב כאן בפורום, מפעם לפעם עולה GTI.

תעקוב בפורום Vagit, גם שם לפעמים צצה לה אחת.

תתכונן לשלם מעל מחירון ולהנות מההשקעה שלך כמה שנים טובות.

אני לא מבין אגב למה היא נמכרת מעל למכירון, אומנם אני מחפש אחת כזאת עכשיו, אבל בזמנו שעשיתי עליה נסיעת מבחן בחרתי את הקופרה עליה.

הקופרה פשוט מתנהגת על הכביש ומרגשת הרבה יותר, אבל היא נמכרה ואני לא חוזר אחורה...

הגולף נותנת גם תחושת איכות לצד הדינאמיות, בכל קרה לא ממש בכוונתי לשלם עליה הרבה מעל המחירון, אלא אם כן היא שמורה מאווווד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...