Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנות מוצרים מחו''ל - חוסכים כסף או יורים לעצמנו ברגל?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב, אתמול הגיעה משלוח נוסף מאסוס של שתי חולצות מבד איכותי

נו, התמזל מזלך, אל תצפה לקבל מהם עוד חבילות ומקווה שאין לך הזמנות פתוחות מהם שטרם נשלחו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נו, התמזל מזלך, אל תצפה לקבל מהם עוד חבילות ומקווה שאין לך הזמנות פתוחות מהם שטרם נשלחו.

מה גורם לך להגיד דבר כזה? אתמול הזמנתי עוד כמה פריטים וכבר היום ההזמנה נשלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.themarker.com/consumer/.premium-1.6758845

המניה של אסוס קרסה: האם זה צריך להדאיג את הלקוחות הישראלים?

מניית ענקית הקמעונות הבריטית קרסה אתמול ב-41% בצל אזהרה של אסוס מ"הידרדרות משמעותית" ■ הישראלים במקום ה-9 בעולם ברכישות מאתר האופנה הפופולרי - איך הנפילה תשפיע עליהם?

אתה יודע מה קורה יום-יומיים אחרי שחברה מודיעה לבורסה על "הידרדרות משמעותית" והמניה צונחת בתגובה ב 41%?

בקצרה, כדי לההפך לשחקן דומיננטי בשוק הם מכרו במחירי הפסד תוך התבססות על תזרים מזומנים שיכנס בעונת החגים ויכסה את הבור התקציבי.

הכסף לא נכנס ועכשיו כל החובות צפים לפני השטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לא ידעתי שהם בכלל בבורסה.

מה שכן, הבאת ציטוט שמראה רק חלק מהתמונה. החלק השני אומר

בשלב זה, חברת האופנה הבריטית לא הגיבה באופן רשמי לשאלות TheMarker, אך מאחר שהחברה במצב פיננסי סביר - ההערכות הן כי אין חשש להמשך פעילותה, וכי היא תמשיך למלא אחר התחייבויותיה - כולל המשלוחים לישראל.

אני לא משקיע שלהם. לא מעניין אותי המודל העיסקי שלהם. אם הם יקרוס, אני במקרה הגרוע אאבד כמה עשרות דולרים, במקרה הטוב אקבל את הכסף בחזרה. בכל מקרה אמצא אתר אחר שישלח לי בגדים.

אבל תודה על המידע, בהחלט מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.themarker.com/consumer/.premium-1.6758845

אתה יודע מה קורה יום-יומיים אחרי שחברה מודיעה לבורסה על "הידרדרות משמעותית" והמניה צונחת בתגובה ב 41%?

בקצרה, כדי לההפך לשחקן דומיננטי בשוק הם מכרו במחירי הפסד תוך התבססות על תזרים מזומנים שיכנס בעונת החגים ויכסה את הבור התקציבי.

הכסף לא נכנס ועכשיו כל החובות צפים לפני השטח.

קראת את הכתבה בכלל? עזוב להסתכל על הדוח הכספי, אבל לפחות לקרוא את הכתבה עד הסוף לפני תגובות כאלה?

בכתבה כתוב בפירוש שהם הורידו משמעותית את תחזית הצמיחה אבל מייצרים תזרים חיובי ללא חוב אז אין חשש להמשך פעילות. אין שום דבר לגבי מכירה במחירי הפסד תוך התבססות על תזרים בעונת החגים.

בהודעה עצמה הם מציגים צמיחה של 14% ביחס לרבעון מקביל, אבל מורידים את התחזית שהייתה לצמיחה של 20-25% מקודם. גם שיעור הרווח התפעולי צפוי לרדת משמעותית ל- 2% בלבד ביחס ל- 4% קודם. לחברה אין חוב פיננסי בכלל. בקיצור, השווי בהחלט נפגע מאוד אבל אין חשש לפעילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חשש לפעילות זה בדיוק מה שאמרו על אנרון, עד 5 דקות לפני ההודעה על הסוף של אנרון, מה קרה לך? זאת חברה ברזל!. כשחברה בעצמה מודיעה על "הידרדרות משמעותית", זה לא משהוא להקל בו ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער להגיד אבל אתה לא יודע איך העולם הזה עובד וניזון בעיקר מכותרות בומבסטיות ב"עיתונות" הכלכלית (שבמקרה הזה אפילו לא קראת עד הסוף). תפתח את הדוח של אנרון לפני הקריסה ותפתח את הדוח של אסוס, מצא את ההבדלים.

עריכה: ההצהרה שלך מתאימה לשיחה עם החבר'ה בפאב, אבל לא לפורום שבו יש בין השאר בעלי מקצוע בתחום שוק ההון שמסתכלים מעבר לכתבה בעיתון...

עריכה אחרונה על ידי BarryG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, המנכל יצא לעיתונות והזהיר מפני "הידרדרות משמעותי" סתם לדאחקה, הוא עשה עם החברה הימורים בכמה זה יוריד את המניה ומין הסתם צריך באיזה דרך לבדוק מי היה יותר קרוב...זה בעצם משחק "קרוב לקיר" של המליונרים.

בעצם הוא היה צריך להגיד "מצבנו מעולם לא היה טוב יותר..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bagira , לפחות תקרא את הכתבה עד הסוף לפני שאתה מגיב.מה שעשית כאן זאת ההגדרה של להוציא דבר מהקשרו. הטיב להסביר את זה BarryG לפני. ומה הקשר לאנרון ? שם היתה רמאות והסתרת הפסדים לאורך זמן.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער להגיד אבל אתה לא יודע איך העולם הזה עובד וניזון בעיקר מכותרות בומבסטיות ב"עיתונות" הכלכלית (שבמקרה הזה אפילו לא קראת עד הסוף). תפתח את הדוח של אנרון לפני הקריסה ותפתח את הדוח של אסוס, מצא את ההבדלים.

תגלה לנו איך העולם הזה עובד בבקשה... בבקשה.

אני לא אתפלא אם סבתא שלי ללא תואר בכלכלה יודעת טוב יותר ממך איך העולם הזה עובד.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגלה לנו איך העולם הזה עובד בבקשה... בבקשה.

אני לא אתפלא אם סבתא שלי ללא תואר בכלכלה יודעת טוב יותר ממך איך העולם הזה עובד.

הכוונה שלי הייתה שהוצאה של אזהרת רווח לא אומר שהחברה על סף פשיטת רגל. במקרה הזה, תחזית הצמיחה ירדה משמעותית, מ- טווח של 20-25% לכ- 15% ושיעור רווחיות נחתך לחצי. מבחינת המניה זאת דרמה, במיוחד לחברה שהשוק מצפה ממנה להמשיך לצמוח בקצב גבוה מאוד, אבל כל עוד החברה ללא חוב אין חשש להפסקת הפעילות וסגירתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשלמת התמונה , הנה החלק בכתבה שמי שואל לקרוא את כולה אולי יקבל תמונה מעט יותר מלאה

על אף הבעיות, ההערכה היא כי אין מה לדאוג להמשך פעילותה של החברה. אסוס מייצרת מזומנים - יש לה תזרים מזומנים חיובי של 94 מיליון ליש"ט - ואין לה התחייבויות כספיות, ולכן נראה שהחברה תהיה מסוגלת להמשיך ולקיים את התחייבויותיה.

[\Quote]

Sent from ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה שהוצאה של אזהרת רווח לא אומר שהחברה על סף פשיטת רגל. במקרה הזה, תחזית הצמיחה ירדה משמעותית, מ- טווח של 20-25% לכ- 15% ושיעור רווחיות נחתך לחצי. מבחינת המניה זאת דרמה, במיוחד לחברה שהשוק מצפה ממנה להמשיך לצמוח בקצב גבוה מאוד, אבל כל עוד החברה ללא חוב אין חשש להפסקת הפעילות וסגירתה.

נכון, זה לא אומר שהחברה על סף פשיטת רגל, אבל זה כן אומר שהמזכירה צריכה להזמין מגרסת נייר חדשה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשרי המאמין. כבר כתבתי קודם לכן בהלצה שאין צורך להיות כלכלן או להעמיק בדוחות הכספים של החברה אלא להפעיל הגיון בריא ועם מעט אינטלגציה רגשית ניתן להבין שבשלב זה לא להזמין כלום מהחברה שכנראה סופה מתקרב.

גם בתקופה של בטר פלייס הגיעו דוחות ופרסומים על מכירות של מאות רכבים בארץ וגם משתמשים בפורום אשר עובדים או עבדו במוסכי הייבואן (לטענתם) קצב המכירות לא יירד ועדיין נמצאים המון רכבים לשחרור מהמכס כאשר כולנו בפורום ידענו שהמוות מתקרב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשרי המאמין. כבר כתבתי קודם לכן בהלצה שאין צורך להיות כלכלן או להעמיק בדוחות הכספים של החברה אלא להפעיל הגיון בריא ועם מעט אינטלגציה רגשית ניתן להבין שבשלב זה לא להזמין כלום מהחברה שכנראה סופה מתקרב.

גם בתקופה של בטר פלייס הגיעו דוחות ופרסומים על מכירות של מאות רכבים בארץ וגם משתמשים בפורום אשר עובדים או עבדו במוסכי הייבואן (לטענתם) קצב המכירות לא יירד ועדיין נמצאים המון רכבים לשחרור מהמכס כאשר כולנו בפורום ידענו שהמוות מתקרב.

אתה מוכן להמר מה זה הסוף קרב ? חצי שנה ? חודש ? שנה ?

כי לא נראה לי איך חברה שמרוויחה ומכניסה מזומנים , ובקופה יש קרוב למאה מליון פאונד וללא חובות תפשוט רגל בקרוב.

להזכירך בטר פלייס שרפה מזומנים כל תקופת היותה חברה פעילה , וערימת החובות שלה רק הלכה וגדלה

ואנרון שהוזכרה למעלה הפסידה כסף אשר לא צץ בדוחות בגלל חשבונאות יצירתית במיוחד.

הייתי מוכן גם להתערב על ארוחה טובה , אבל זה נראה לי כמו לקחת סוכריה מתינוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...