Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב למשפחה (2+3) עם מושב גבוה לנהג ב-80,000 ש"ח

itamar01
שימו לב! השרשור הזה בן 1970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבת על סיטרואן C4 פיקאסו/גרנד פיקאסו?

הדגם האחרון אמין יחסית ולדעתי עונה על כל הבקשות: גבוהה יחסית, נוח, מרווח, חסכוני בדלק ויחסית אמין

ניתן למצוא במחיר של 80,000 דגמים מ-2016

הפיקאסו מתאים לרשימת הפרמטרים שהצבת כאן טוב מכל מתחרה אחר בגבול התקציב שלך ולטעמי כמובן. מרווח מאוד גם בתא הנוסעים גם בתא המטען, נוח, חזק, חסכוני למדי, שלושה כסאות נפרדים במושב האחורי, פתחי מיזוג בקורות האמצע, מקומות איחסון בשפע. לצרכיך יתאים גם הדגם הקצר שהוא גם זול יותר גם קצר יותר ולפיכך נוח יותר לתמרון. מנועי הבנזין ותיבות הילוכים זהים לאלו שב 3008 בגירסתה החדשה יותר. אשר לחשש מאמינות, לדעתי אין לו בסיס, אבל קל יותר לעקור את ביבי מבלפור מאשר דעה קדומה ולכן תצטרך להמשיך ולהתחבט.

איפה אפשר למצוא מידות ונתונים אחרים על הגרסה הקצרה, כמו נפח תא המטען? אני מוצא רק את נתוני הגרסה הארוכה.

הייתי שמח למצוא נתונים עדכניים ואובייקטיביים לגבי האמינות של יצרנים ודגמים מסויימים כדי שאפשר יהיה להשתחרר מהתדמית שמבוססת על ההסטוריה של היצרנים (בעיקר הצרפתים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר למצוא מידות ונתונים אחרים על הגרסה הקצרה, כמו נפח תא המטען? אני מוצא רק את נתוני הגרסה הארוכה.

בבקשה, מאתר היבואן.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

צמצמתי עוד יותר את הדגמים הרלבנטים ל- 3-4 אחרי שבגלל הקילומטרז' הגבוה יחסית לתת עדיפות לצריכת הדלק (דיזל הוא לא אופציה בשבילנו).

אני מתלבט כרגע בין שלושה דגמים:

• רנו קדג'אר 2016
  • סוזוקי קרוסאובר 2015
  • ניסאן קשקאי 2015

הופתעתי לגלות שלקדגאר מ-2016 מחירון דומה לקרוסאובר וקשקאי מ-2016. האם זה בגלל ירידת ערך מהירה יותר של הרנו?

אשמח לשמוע איזה דגם משלושתם עדיף בעיניכם.

אגב, לא פסלתי לגמרי את הסיטרואן C4 פיקאסו 5 מושבים אבל אני נוטה לוותר בגלל ההסתייגויות הרבות ששמעתי מסיטרואן ופז'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקאדג'ר והקשקאי בגדול אותו אוטו עם אותן מערכות מכניות ומרחב עדיף ועיצוב נחות לרנו, את הסיבה בשלה הצרפתי מחזיק פחות מחיר אתה יכול לחפש וגם למצוא בפוסט הקודם שלי כאן ( ביבי, בלפור וכיוצ"ב ). הסוזוקי אוטו משמים למראה, במיוחד בפנים ולטעמי, אבל נדמה לי לא רע מבחינת נתוניו, יכולותיו ומידותיו. לשתי הראשונות אין פתחי מיזוג מאחור, אצלי ובמיוחד אצל הקטנטנים מאחור, ביג no no, אשר לסוזוקי נדמה לי שגם שם הם חסרים, לא בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...