Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג צבאי - מה בתכנון?

itamars191
שימו לב! השרשור הזה בן 1787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההסכם הוא על שם המעסיק והלוג גם, אל זה אין מחלוקת.

מה שמנסים להסביר פה זה שיש מצב שאני מקבל רשימת מכוניות לבחירה.

יש סוזוקי אלטו ויש פיז'ו 5008. וכל מה שבאמצע.

למעסיק שלי בכל המקרים זה עולה אותו דבר כי את התשלום ליסינג הוא לוקח מהברוטו שלי.

שום דבר לא מגולם.

אז נכון, המעסיק והוא הלקוח ויש לוגו. אבל מי משלם על הרכב? המעסיק או העובד? העובד באופן בלעדי.

.

זה בכלל לא משנה מי משלם. אם אתה משתמש ברכב שלי אתה תתייחס אליו כאל רכב שלי ותשמור עליו או שתשכח ממנו (או מ קום העבודה כתלות ברמת הזלזול כי מי שמחרבן על הרכוש של מקום העבודה היא לכ אדם שאסמוך עליו). אם לא מוצא חן בעיניך אתה חופשי לקנות רכב בכספך ולהתייחס אליו איך שאתה רוצה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב הוא לא של החברה החוכרת גם במקרה של ליסינג - הרכב הוא בבעלות חברת הליסינג בלבד.

אני מודה שבגלל שהרכב הוא של חברת הליסינג יש דברים שאני לא דואג להם כמו ברכב פרטי - כמו לדוגמא איפה הרכב מטופל? אני הולך למכון שטיפה שבהסדר עם החברת שטיפות שבה הרכב מנוי ולא שוטף לבד או בוחר מכון שטיפה בקפידה כמו שאני אוהב לרוב ברכב משלי, אני לא אטרח לחפש חניה בפינה של החניון כדי להימנע מדלתות אלא אחנה ביותר חופשיות(כמובן לא אצמד בכוונה או משהו) ואפילו לא אריב עם החברת ליסינג על הצמיג הסיני שהיא שמה לי(למרות שזה מרגיז אותי - כי יש לזה משמעות בטיחותית לי).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין בכמה הצבא קנה/ השכיר כל אטרז' כזו.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לענייננו..

כל דרגות הקצונה, עד רס"ן - רכב שכור תמריץ עד 1300 סמק, בדר"כ מיקרה/פיקנטו.

מ"פ לוחם יקבל דימקס, מ"פ אחר, יקבל ברלינגו דיזל ידנית.

יש כל מיני רכבי יחידה המותרים לת"ש שבדר"כ אצל מנ"ע/רס"רים - קנגו 1.2 בנזין החדשות ויש שאריות של רכבים ישנים למינהם מתקופות קודמות.

רס"ן יקבל אטרג', רס"ן עם 4 ילדים פלוס, זכאי בתוספת מחיר לקבל רכב רמב"י (רכב משפחות ברוכות ילדים), כרגע זה דאצ'ה, לפני כן, הייתה טויטה ורסו ידנית.

סא"ל מקבל איוניק (בעבר סא"ל בכיר, לדוגמא מג"ד- יהיו מקבלים i25/ריאו), סא"ל רמב"י (לדעתי ללא תוספת תשלום כאשר זכאי), יקבל קיה קארנס, ויש כאלו עדיין עם טויוטה ורסו אוטומטיות.

אל"מ מקבל קיה פורטה דיזל, אל"מ רמב"י - לא סגור על זה, לדעתי רכב בגודל של יונדאי i800.

תא"ל - סונטה היברידית. רמב"י לדעתי כמו אל"מ, אולי יותר מפואר ברמת סוואנה/מרצדס (לא בטוח בנתונים).

אלוף - לדעתי לנד קרוזר, אולי תלוי תפקיד. לא בטוח.

רב אלוף -

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים ישמור, למה שארצה להכניס שינויים מכניים באוטו ליסינג?

ואפילו לא אריב עם החברת ליסינג על הצמיג הסיני שהיא שמה לי(למרות שזה מרגיז אותי - כי יש לזה משמעות בטיחותית לי).

אני מזדעזע רק מלחשוב על צמיג סיני על איוניק - מספיק שיש רעשי כביש עם מישלן שזה בא איתם מהיצרן, עם צמיג סיני זה יהיה זוועת עולם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאין עובדי הייטק שצריכים רכב חברה בתור צורך לעבודה? - אני לדוגמא צריך רכב כי אני נוסע ומתמיע טכנולוגיות שונות אצל לקוחות ולא נמצא במשרה סטטית למרות שאני עובד הייטק ואני נדרש לרכב לצורך העובדה שלי, נכון אני לרוב סוחב רק תיק עם לאפטופ ולא ערמה של חלפים אבל עדיין.

עובד כזה צריך במעמד חוזה ההעסקה להתעקש לשלם רק את שווי השימוש כי נכפה עליו הרכב מתוקף תפקידו. ואז מדובר בחסכון אדיר יחסית לאחזקת רכב רגיל.

עבור עובד כמו שתיאר מקס הליסינג לרוב לא משתלם יחסית לאחזקת רכב ולכן האנשים מתייחסים לרכבים/לעובדי חברת הליסינג "כאילו הם חייבים להם משהו".

לגבי עניין השעות, לא מקבל את התירוץ הזה כי המעסיק פשוט יכול לארגן הסעות (לדוגמא מונית). אין מפעלים/נותני שירות שעובדים בלילות/שבתות/חגים?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהרכב הוא עם תשלום על שווי שימוש כפי שאמרת, אבל הוא עדיין נחשב רכב חברה צמוד של עובד הייטק.

אתה מדבר פה על עבודה מסודרת(משמרת) בשישי/שבת/חג - כאן מדובר בהקפצות או במערכות real time שצריכות טיפול מיידי מהרגע להרגע, זה חלק מהעבודה הרבה פעמים בעולמות האלה(מן הסתם לא כולם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא לא של החברה החוכרת גם במקרה של ליסינג - הרכב הוא בבעלות חברת הליסינג בלבד.

אני מודה שבגלל שהרכב הוא של חברת הליסינג יש דברים שאני לא דואג להם כמו ברכב פרטי - כמו לדוגמא איפה הרכב מטופל? אני הולך למכון שטיפה שבהסדר עם החברת שטיפות שבה הרכב מנוי ולא שוטף לבד או בוחר מכון שטיפה בקפידה כמו שאני אוהב לרוב ברכב משלי, אני לא אטרח לחפש חניה בפינה של החניון כדי להימנע מדלתות אלא אחנה ביותר חופשיות(כמובן לא אצמד בכוונה או משהו) ואפילו לא אריב עם החברת ליסינג על הצמיג הסיני שהיא שמה לי(למרות שזה מרגיז אותי - כי יש לזה משמעות בטיחותית לי).

מבחינת העובד הרכב הוא שלי. אני זה שחת6ם מול הליסינג ואני זה שמספק את הרכב. מאיפה, איך ובכמה הרכב לא עניינו של העובד. כשהוא ישים כסף ויהיה שותף החברה זה כן יהיה עניינו.

מה שאתה מתאר מוגדר שימוש רגיל. איפה האוטו מטופל ואיך לע מעניין אותך כי זה לא בתחום האחריות שלך. שטיפה שנמצאת איתי בהסדר זו שטיפה שאני החלטתי שמספיק טובה ומעבר לזה לא עניינך. אם תחליט לעשות לאוטו ניקוי חול למשל אז בהחלט תחטוף על זה.

גם חנייה במקום מיתר היא לגיטימית. אף אחד לא מצפה ממך לחפש חניה נידחת ומבודדת בתוך מקלט אטומי אבל אם תחנה ביודעין מתחת למיכל חומצה מטפטף זה לא לגיטימי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מה שאני מנסה להגיד זה מעבר - העובד גם חתום מול הליסינג עצמה על חוזה ויש לו אחריות על הרכב מול החברת ליסינג במידה והוא השתמש ברכב בצורה לא נאותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב מעבר, מי נלחם בשביל בעל הרכב כשיש נזקים בסוף עסקה?

או כשמחליפים לו רק צמיג 1 ?

או בולם אחד?

אז להתנהג באנושיות זה הכל.

אני האויב מספר 1 של חברת הליסינג - ועדיין?

אשמח עבור מי שיקנה את הרכב ליסינג שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לענייננו..

יש כל מיני רכבי יחידה המותרים לת"ש שבדר"כ אצל מנ"ע/רס"רים - קנגו 1.2 בנזין החדשות ויש שאריות של רכבים ישנים למינהם מתקופות קודמות.

רס"ן יקבל אטרג', רס"ן עם 4 ילדים פלוס, זכאי בתוספת מחיר לקבל רכב רמב"י (רכב משפחות ברוכות ילדים), כרגע זה דאצ'ה, לפני כן, הייתה טויטה ורסו ידנית.

סא"ל מקבל איוניק (בעבר סא"ל בכיר, לדוגמא מג"ד- יהיו מקבלים i25/ריאו), סא"ל רמב"י (לדעתי ללא תוספת תשלום כאשר זכאי), יקבל קיה קארנס, ויש כאלו עדיין עם טויוטה ורסו אוטומטיות.

אל"מ מקבל קיה פורטה דיזל, אל"מ רמב"י - לא סגור על זה, לדעתי רכב בגודל של יונדאי i800.

תא"ל - סונטה היברידית. רמב"י לדעתי כמו אל"מ, אולי יותר מפואר ברמת סוואנה/מרצדס (לא בטוח בנתונים).

רב אלוף -

זה מאוד תלוי יחידה ותקן.

ראיתי גם קורולה,מאזדה 6,סופרב וכו'.

מדובר על חוזי ליסינג ולא על רכש,והרכבים משתנים כל הזמן.

לנד קרוזרים זה רכבים של מג"ב, בצבא ראיתי בעיקר פאג'רו.

אלוף ראיתי עם מאליבו ותא"ל עם מאזדה 6.

הרמטכל נוסע על פאסאט.

לגבי רכבי ליסינג.

99% מהאנשים משתמשים ברכב לנסיעות.

כן,קצת פחות נזהרים מאשר אם זה היה הרכב הפרטי,אבל זה חלק מהשקט הנפשי שמשלמים עליו סכום גדול מאוד כל חודש.

אף אחד לא יחנה מתחת למיכל חומצה,אנשים לא טיפשים ולא מחפשים להרוס.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולות היו בתקופת ביניים באופן זמני עד קבלת קיות פורטה. מזאדה 6 היו ממש מזמן. לא נתקלתי לאחרונה. הפג'ירו שיש בצבא הן חפ"ק קל, לא רכבי ת"ש, גם אם יש להן לוחית צהובה.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולות היו בתקופת ביניים באופן זמני עד קבלת קיות פורטה. מזאדה 6 היו ממש מזמן. לא נתקלתי לאחרונה. הפג'ירו שיש בצבא הן חפ"ק קל, לא רכבי ת"ש, גם אם יש להן לוחית צהובה.

יש עוד המון רכבים שיש בצהל שאתה פשוט לא מודע להם.

אולי בירוקים זה נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לענייננו..

רב אלוף -

נגדים מדרגת רס"ב ומעלה מקבלים קנגו/מיני 1300 (פיקנטו,מיקרה,i10) רנגים לדעתי אטארז'

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגדים מדרגת רס"ב ומעלה מקבלים קנגו/מיני 1300 (פיקנטו,מיקרה,i10) רנגים לדעתי אטארז'

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

נגדים בדרגת רס"ב לא מקבלים רכב.

יש בסיסים שמסתובבים בהם רכבים בין הנגדים בדרגה הזו,זה לא רכב צמוד.

למעט יוצאי דופן שמקבלים רכב צמוד בגלל התפקיד.

רנ"ג מקבל רכב של רס"ן-אטראג' כיום,אקסנט וריו לפני זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...