Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוצרים מארהב שעובדים עם 110 - חייב ממיר מתח?

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 2084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה קראת? תחבר מכשיר של 110 ל220- הוא יישרף תוך דקות, ואני מצטט את מה שכתבת-

"טעות או לא טעות, אני לא הייתי מעיז להשאיר את המכשיר מחובר לחשמל שאני לא בבית ועירני למתרחש. לא הייתי רוצה לחזור הביתה ולגלות שכל הבית עלה חלילה באש."

התבלבלת בהודעות, זה לא אני רשמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
התבלבלת בהודעות, זה לא אני רשמתי.

סליחה ומחילה, אכן התבלבלתי, כל ההודעות שלי מתייחסות ספציפית להודעה הזו- אם פות"ש הפעיל את המכשיר כבר כמה חודשים ולא קרה עדיין כלום- אז הסיכוי שפתאום המכשיר "ייזכר" שהוא מתאים רק ל110 ויישרף קטן יותר מאשר הסיכוי שהשנאי 110-220 הסיני שיחובר אליו יישרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה תמונה של המוצר עם הפרטים המזהים או קישור לקנייה.

זה לדוגמה הכי מטריד אותי:

https://www.greenworkstools.com/40v-battery-335

השאר זה מטען למכונת גילוח, שואב אבק או מברגה, שכבר הוכיחו את עצמם.

תודה

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, קניתי בקנדה מכונת גילוח, כיון שמצאתי אותה בחצי המחיר של הדיוטי פרי ואפילו של אתרי סחר גדולים במרשתת. על הקופסא לא היה כתוב דבר לגבי המתח, אבל המוכר הבטיח שזו תוצרת גרמניה, והמתאם מתאים ל-220 וולט. מתברר כי המטען כמעט זהה לזה של המכונה הקודמת שלי, אבל ה"כמעט" עושה את ההבדל, למטען של המכונה הקודמת שנרכשה במחיר מציאה בדיוטי בנתב"ג ב-2011) מחבר למכונה בעל הצורה הנכונה, אבל עם קיפול של 90 מעלות שחוסם את החיבור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...