Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי וולוסטר - גיר הלך אחרי 6 שנים ו-44K והתיקון יקר מאד

Maydan Sharvit
שימו לב! השרשור הזה בן 937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אותה מלחמה כמו פה, פייסבוק זה כלי אפקטיבי.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת לדעת מה התקלה בגיר...

זה ממש שרשור מקסיזם 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה מלחמה כמו פה, פייסבוק זה כלי אפקטיבי.

גם אם צמפיון עושים הנחה זה בדרך כלל לאחר מלחמה וההנחה נמוכה,יש מספיק שרשורים כאלה בפורום.

יש לי חדשות בשבילכם - אין לכם (ולחלק גדול מאד מהאוכלוסיה) איך מתנהלים כשרוצים לקבל מקסימום מיבואן כמחווה של רצון טוב.

מה שבטוח במקרה שכשברור שמבחינת החוזה שבינך לבין נותן השירות הוא לא חייב לך כלום - והכל מרצונו הטוב, "ביריונות רשת" היא לא אפקטיבית, ולעיתים פועלת כבומרנג.

אם כבר צ'מפיון עלו פה - במוסך סקודה בו אני מטפל כבר קיבלו השתתפות משמעותית מאד מצ'מפיון בתיקון DSG גם בכלי רכב בני שש ושבע שנים (בלי פייסבוק) ובלבד שוטפלו באופן סדיר ורציף במוסכי הרשת.

אני יכול לומר מנסיון של כמה יבואנים וכמה כלי רכב, שהסיכוי למחווה של רצון טוב, עולה פלאים אם הפניה ליבואן נעשית דרך מרכז שירות מורשה יבואן שאינו בבעלות היבואן. המוסך מעוניין לשמר את הלקוח, ולכן עושה מאמצים מול היבואן, יתרה מכך - במקרה תקלה אם מדובר במוסך שאינו בבעלות היבואן בד"כ הלקוח יקבל עוד אופציות זולות בהרבה מ"תיקון לפי הספר" כמו ההצעה שכתבתי כבר להביא גיר מפירוק.

שימוש ב"ביריונות רשת" יכול להבהיר ליבואן שממילא מדובר בלקוח אבוד שחבל להשקיע בו גרוש משופשף - שכן גם אם תלך לקראתו מעל ומעבר, יש סיכוי סביר שהוא ימשיך ללכלך עליך גם הלאה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל העובדה שהמחיר ירד מ20 אלף רק אחרי הפירסום.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לאבא שלי את אותו סיפור עם יונדאי.

קנה רכב חדש מהחברה (אלנטרה), הרכב טופל אך ורק בחברה במוסך המרכזי באשדוד.

קילומטראז ממוצע לחלוטין בלי עומסים מיוחדים.

יום בעיר אחד (הרכב היה בן 6 סך הכל) הלך ראש מנוע.

תוקן ראש המנוע במוסך מורשה יבואן באשדוד, וכעבור שבוע...שוב הלך ראש מנוע!

אנחנו לא מתקרבים ליונדאי מאז.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ההבדל אם ניקח 15-20 שנה אחורה ורכבים אוטומטיים פלנטריים.

כל אחד מכיר מישהו שהלך לו גיר כזה.

ההבדל בגדול הוא המחיר.

שיפוץ גיר פלנטרי 4 מהירויות היה מסתכם בין 1,000 ל 4,000 תלוי במקרה הספציפי ובכשל.

כשהעלות נושקת ל 20K הגיוני שיצעקו.

שים לב ברכבים משפחתיים לא היו מעולם רכיבים שהחלפתם דרשה סכומים שאלו למעט גירים רובוטיים, ובמכאן הצעקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, לאחרונה מתרבים השרשורים על מכוניות יחסית חדשות (בעיניי) שטופלו כמו שצריך לפי הספר ובכל זאת הן מתקלקלות ברמה כזאת שהתיקון יקר מאוד. רוב האנשים שאני מכיר תיקון בעלות של 40K או אפילו 20K הוא יקר מאוד, בטח לרכב בן 6 ועדיף כבר לקנות אחר. אבל, וכאן זה אבל גדול, רכב זה לא מחשב, מדפסת וכו' שאתה זורק וקונה חדש כי חבל לתקן. חלק נכבד מהגולשים פו בפורום מקבל בהבנה שאותי אישית מאוד מתמיהה את העובדה הפשוטה שדברים כאלו לא אמורים לקרות (אחד למיליון אוליי). פעם חשבתי שאם אתה קונה רכב חדש, אתה פטור מתקלות אבל זה כבר לא נכון היום, ההרגשה היא שאתה קונה רכב היום, ולא משנה מאיזה יבואן, שזה לוטו, ואתה צריך להיות מוכן נפשית להוצאה כבדה על מנוע, גיר, מחשב רכב, והרשימה עוד ארוכה.

לפני 10-15 שנים אני חושב שדבר כזה לא היה מתקבל בכזו הבנה. סתם דעתי. וקל לומר שהוא לא צודק, סתם מנסה ללחוץ על היבואן ולקרוא לו חזיר, גנב ומה לא. אני בטוח שאם זה היה קורה לכם, התגובה הייתה שונה לחלוטין ואולי לו הייתם במקומו, גם הייתם כועסים ומעוצבנים "קצת".

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...