Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם חברת הביטוח הסיעודי תשלם לי אותו, בבוא היום?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סבתא שלי מקבלת קצבה לאחר מספר בדיקות של רופא מטעם חברת הביטוח (כלל, המבטחת של קופת חולים מכבי).

לעומת זאת סבא שלי שהיה על ערש דווי עבר מספר בחינות מחדש מכיוון שסורב מספר פעמים,

כמה ימים לאחר מותו שלחו לנו מכתב שאושרה לו הקצבה.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי אישרו תשלום בגיל קרוב ל-92. לא הגיע לכך כיון שלא יצא מהאשפוז.

עוד דבר - מי שמסתפק בביטוח של קופת החולים, אבל רוצה יותר מ-5 שנים, יכול לרכוש ביטוח פרטי עם הפעלה דחויה, אשר נתבע כאשר מסתיים הכיסוי של ביטוח קופ"ח. כמובן שכיון שחולים סיעודיים רבים לא שורדים 5 שנים, וכיון שתקופת הפיצוי מתקצרת ב-5 שנים, הביטוח הזה הרבה יותר זול מהביטוח הרגיל "מהיום הראשון".

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשני מקרים אצלנו במשפחה, ביטוח סיעודי של קופ״ח התחיל לשלם בלי שום בעיה ובאופן כמעט מיידי.

אני מתכוון לביטוח פרטי, לא דרך קופת החולים אלא דרך חברת ביטוח שתעבוד מולי.

גם אצלנו במספר מקרים הביטוח שילם לאחר שהשתכנע כי אכן המבוטח נמצא במצב סיעודי.

הקביעה נעשתה במהירות וביעילות.

האם קיבלתם הכל עד הגרוש האחרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בריאות, בעדינות רבה אשאל: מה תעשו בעוד 5 שנים כשהביטוח של קופת החולים תפסיק לממן?
במקרה הספציפי, אם נגיע לזה, כנראה שנאלץ לממן את זה מחסכונות.

- בדוק את הסיפור של "ביטוח דרך העבודה" - כיון שביטוחים אלה פקעו ב-1.1.18.

זה בדוק. היינו מעורבים בשינוי שהיה, והוועד בשיתוף ההנהלה דאגו להמשך רצף הביטוח לעובדים שטרם הגיעו לגיל 60 במועד השינוי. היה עסק שלם עם אלו שעברו את הגיל, אבל זה לא רלוונטי כאן. אני מבוטח (וגם אשתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. אני נתקלתי דווקא בצד ההפוך - שמירת רצף החיתום היתה בעייתית מתחת גיל 60. מהסיבה הזו התהליך שלי (הייתי בן 60 וכמה חודשים) היה פשוט מזה של אשתי (60 מינוס). עקרונית היה מהלך להוריד את גיל הרצף ל-55, אינני יודע איך זה נגמר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספיריאל תודה על המידע, לא ידעתי את זה.

לעיניין,אני אישית לא נוהג לציין שם של חברה בפורומים ציבוריים,

אבל מקרה כן,

אנו תבענו ביטוח סיעודי אחרי שהבן הפך לנכה בעקבות מחלה קשה,

סיפור שלם שעברנו עם החברה שכמובן לא רצו לשלם,עד שבמקרה פגשתי

איש מקצוע שהסיפור נגע לליבו ושלח להם מכתב עם איום מרומז והם שילמו

רטרואקטיבית אפילו.

שתי השגות אישיות שלי,

בכל עיניין ביטוחי לערב עו''ד ולא לסמוך על הדחיה האוטומטית שלהם, לא רק בסיעוד,

גם בתביעת רכוש,רכב,נזקי גוף, וכו'.

מהניסיון שלי למכתב מעו''ד מתייחסים הרבה יותר בכובד ראש.

עיניינים רפואיים, לפתוח תוכנית חיסכון במקום ביטוח זה עדיף, אם ביטוח לוודא שיש לך

עו''ד אמין מאחוריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיניינים רפואיים, לפתוח תוכנית חיסכון במקום ביטוח זה עדיף

לא לכל אחד יש תוכנית חסכון, וגם אם יש, תלוי בסכומים. לצערנו, כידוע לך, מדובר בסכומים גדולים, שלא הרבה יכולים לעמוד בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו דרך מכבי זהב

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגן זהב זה 5 שנים מקס'. ואחרי זה?

לא לכל אחד יש תוכנית חסכון, וגם אם יש, תלוי בסכומים. לצערנו, כידוע לך, מדובר בסכומים גדולים, שלא הרבה יכולים לעמוד בהם.

אז כפי שכתבתי נדרש להצטייד בעו''ד בנוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...