Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאודורנט עם ריח טוב, שמחזיק לאורך זמן ולא משאיר כתמים על הבגדים?

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 1193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש הבדל בין הרול לסטיק? אולי אנסה. הג'ילט אחלה אבל הופך את החולצות ליציקת בטון.

אין לי מושג. סטיקים (ג'ל) אצלי גם נגמרים יותר מהר (החבילה, לא ההגנה) וגם מרגיש כאילו הם נמרחים בכמות שתספיק לקבוצת פוטבול וקצת אוברקיל לבית שחי האשכנזי-אך-רציני שלי. מה שגורם כמובן לחלק מהחומר להגיע לחולצה ולהפוך את איזה הביתשחי לחסין כדורים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מחפש דאודורנט רול און (או סטיק) שיענה על הדרישות הבסיסיות:

1. ריח נעים (לא אקס ששורף באף).

2. מחזיק לאורך זמן, כולל במהלך אימוני כושר (או כל פעילות אחרת שמלווה בהזעה).

3. לא משאיר כתמים על הבגדים (או לפחות לא כאלו שלא יורדים בכביסה).

המלצות?

השתמשתי עד עכשיו בעיקר בדאודורנט "קלין קומפורט" של דאב, אבל כמעט ואי אפשר למצוא אותו בזמן האחרון (וגם הוא לא תמיד החזיק לאורך זמן).

ae533289.jpg.add6ce87352d936ebe17a674556a8e72.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדואודורנט הכי טוב שמצאתי עד היום, ובפער:

image.png.21bfc7a18df52df1f3e2895acab4c7d5.png

ריח נעים, ללא אלומיניום, מחזיק יומיים, ויורד במקלחת תוך שניה (להבדיל מאלו שצריך לסבן במשך שעות ועדיין נשארים...)

אני איתו כבר שנתיים לדעתי, לפעמים מנסה את הצבע השני בשביל הגיוון ואז חוזר לזה.

• אהבתי 1

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שבכל הדורדורנטים של ספריי למיניהם, הם פשוט לא מספיקים

אני וכל המשפחה משתמשים בג'ילט endurance cool wave (לא הג'ל אלא הסטיק)

גם לאחר יום שלם של אימונים ועבודה אין ריח. 

כן יש סיכוי שהוא ישאיר חותם על הבגד לאחר המון זמן אם אתה לא מחכה ולובש את החולצה מיד לאחר שאתה שם אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לאחרונה התחלתי להשתמש במוצר של חאלבין, לאחר שהשתמשתי במה שטל המליץ בשנים האחרונות, רציתי לגוון ולמצוא משהו אחר ובמקרה נתקלתי במוצר שלהם על המדף.

https://chichlavingroup.com/images/hlavin/brands/ts-stick-product.jpg

הריח סבבה לגמרי, כמעט ואין סימנים על הבגדים וכל שאר היתרונות האחרים, ללא אכוהול, פרבנים או אלומניום.

הבאסה היחידה שאני נתקלתי במוצר הזה הוא שהגלגלת לא הכי איכותית ויש מצב שזה מסתובב על ריק מבלי שהסטיק עולה למעלה.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...