Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאודורנט עם ריח טוב, שמחזיק לאורך זמן ולא משאיר כתמים על הבגדים?

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 1188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני משתמש כבר די הרבה זמן בדאודורנט ג'ל של ג'ילט - ריח טוב, מחזיק לאורך זמן אבל משאיר המון כתמים לבנים על החולצה באזור בית השחי, ולא רק שם (לפעמים אני מוצא סימנים לבנים גם בחלק התחתון של החולצה).

אני תמיד משתדל למרוח דאודורנט לפחות חצי שעה לפני לבישת החולצה, אבל זה לא עוזר. בנוסף, עם הזמן, הכתמים גם לא יורדים לגמרי אחרי כביסה.

השתמשתי במשך תקופה בדאודורנט סטיק של Fa - הריח טוב, אבל הוא לא מחזיק לאורך זמן כמו הג'ילט, וגם הוא משאיר כתמים לבנים (פחות, אבל משאיר).

יש למישהו המלצה לדאודורנט טוב, שגם מחזיק לאורך זמן וגם לא משאיר כתמים לבנים (או לפחות משאיר בכמות מינימלית), או שיטות להסיר את הכתמים בכביסה, מבלי להרוס את החולצה?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ניסיון חיובי עם axe סטיק (ואני מזיע המון).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש שנים רבות בדאודורנט ספריי, ממותגים שונים בהתאם למבצעים בשופרסל\סופרפארם. לא מכתימים, ובתנאי המחיה שלי (לא עובד פיזית) מחזיקים היטב 12-24 שעות. גם בסיום אימון בחדר הכושר אני לא חש בריח (אבל, תביאו בחשבון, בגיל שלי החושים פחות חדים), וממילא תוך 15 דקות מסיום האימון אני כבר רחוץ ולאחר התזת מנה טריה של דאודורנט.

הריח - זה עניין של טעם. אף אחד מאתנו לא יכול לבחור עבורך.

הסטיקים מכילים חומרים שומניים או ג'לים למיניהם, כלל לא מפתיע שמכתימים את החולצה. לא רוצים כתמים - עברו לספריי. וגם אז דאגו לייבש את בית השחי היטב לפני ההתזה, ובחרו בספריי שאינו גורם לכם גרוי (צריבה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בדיוק אותה דילמה, עברתי עשרות סוגים שונים של דאודורנטים, ובסוף מצאתי את האחד - רול און של רקסונה מסדרת invisble black and white.

מחזיק מצוין, מתייבש מהר, מורח אחרי המקלחת (אחרי ייבוש בית השחי כמובן) ועד שאני מגיע לארון הכל כבר יבש, מריח מאוד נחמד - ריח קליל ורענן כזה, ואין שום זכר לשום כתמים על שום חולצה.

רק שים לב שיש אותו אחד רק של נשים, קניתי כמה כאלה בטעות והם גם עובדים אבל קצת פחות יעילים מבחינת מניעת הזעה ואין לו את הריח הנעים. אז אל תתבלבל. כי לאשתי יש עכשיו אספקה של דאודורנטים לאיזה שנתיים :)

rexona-men-invisible-black-and-white-roll-on-50-ml-big-2x.jpg

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם במצב שלך, הייתי משתמש כמה שנים בג'ל סטיק מתקדם של ג'ילט, הוא כמו קרם שנמרח ונעלם בשחי, לא משאיר כתמים ומריח פצצה גם אחרי 24 שעות, אבל לצערי שינו שם משהו או שרמת הלחץ שלי עלתה :shock: והוא כבר לא כמו שהיה בעבר, בנתיים אני עם אקס ספריי ומתקלח כל כמה שעות בגלל החוסר יכולת של הספריי להתגבר על העניין.

מתעלק ומחכה להמלצה מעניינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בדיוק אותה דילמה, עברתי עשרות סוגים שונים של דאודורנטים, ובסוף מצאתי את האחד - רול און של רקסונה מסדרת invisble black and white.

מחזיק מצוין, מתייבש מהר, מורח אחרי המקלחת (אחרי ייבוש בית השחי כמובן) ועד שאני מגיע לארון הכל כבר יבש, מריח מאוד נחמד - ריח קליל ורענן כזה, ואין שום זכר לשום כתמים על שום חולצה.

רק שים לב שיש אותו אחד רק של נשים, קניתי כמה כאלה בטעות והם גם עובדים אבל קצת פחות יעילים מבחינת מניעת הזעה ואין לו את הריח הנעים. אז אל תתבלבל. כי לאשתי יש עכשיו אספקה של דאודורנטים לאיזה שנתיים :)

יש הבדל בין הרול לסטיק? אולי אנסה. הג'ילט אחלה אבל הופך את החולצות ליציקת בטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AXE הדגם עם הצבע השחור - יבש לגמרי. אחרי מקלחת המתן שתתייבש, והתזה יבשה קצרה לכל צד. מחזיק אצלי לפחות עד למחרת וגם ליומיים

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...