Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בטיחות בישראל 3 כוכבים ובחו"ל 5

inon007
שימו לב! השרשור הזה בן 2392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קלעת בול!

לדעתי עדיין כל העניין עוד לא בשל. נסעתי בתור נוסע ברכב חדש עם מערכות הבטיחות שמונעות תאונה, בזמן תנועה עירונית הנהג לא שם לב, ובמהירות של 30 קמ"ש נכנס ברכב שלפניו ללא בלימה.

אולי אני OLD FASHION, אבל אני מאמין בבטיחות של המרכב עצמו ומאמין שאי אפשר להסתמך על אמצעי הבטיחות. אולי בעתיד כל המכוניות יהיו מצוידות במערכת שתזהה ותמנע תאונה חזיתית כמו שוולוו פתחה.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלעת בול!

לדעתי עדיין כל העניין עוד לא בשל. נסעתי בתור נוסע ברכב חדש עם מערכות הבטיחות שמונעות תאונה, בזמן תנועה עירונית הנהג לא שם לב, ובמהירות של 30 קמ"ש נכנס ברכב שלפניו ללא בלימה.

אולי אני OLD FASHION, אבל אני מאמין בבטיחות של המרכב עצמו ומאמין שאי אפשר להסתמך על אמצעי הבטיחות. אולי בעתיד כל המכוניות יהיו מצוידות במערכת שתזהה ותמנע תאונה חזיתית כמו שוולוו פתחה.

אני לגמרי איתך, ולכן עד היום אני לא סומך על החגורה ונותן קונטרה עם היד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק לא מבין למה אתה חושב שזה "או או". מפתחים מערכות בטיחות מתקדמות במקביל לשיפור הבטיחות הפאסיבית.

איזה "מערכת מונעת תאונה" הייתה ברכב שבו נסעת? אם זו מערכת שרק מתריעה (עם נורה בדאשבורד או צפצוף) היא לא מונעת כלום, אלא רק מצפצפת (מובילאיי).

מבחינת הציון עם/בלי מערכות בטיחות: בטיחות פאסיבית טובה ככל שלא תהיה, לא יכולה לזכות את הרכב בחמישה כוכבים, זהו. זה לא אומר שהבטיחות הפאסיבית של הרכב דומה לזו של רכב שקיבל 3 כוכבים לפני 4-5-10 שנים. אלא שהרף עלה.

זה כמו שלפני 20 שנה, אוטו משפחתי שהיה מגיע למאה קמ"ש תוך 10 שניות היה נחשב זריז, היום הוא אפילו לא בעשירייה הראשונה.

בכלל, כל ענייני הניקוד האלה של יורואנקאפ נהיו יותר מבלבלים ממועילים בשנתיים האחרונות. אי אפשר למצוא שם את הידיים ואת הרגליים. הם צריכים לשנות את כל שיטת הניקוד לכזו כמו של הIIHS או NHTSA, כשכל היבט מקבל ציון משלו. ציון לפגיעה חזיתית, ציון לבלימת חירום וכו'.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציונים בכל סעיף קיימים. פשוט צריך להקיש על הקישור ל-PDF בדף דגם הרכב באתר.

הכוכבים נותנים רק איזו התרשמות כוללת. בפירוט תמצא, למשל, את טיב ההגנה על נוסע במושב הקדמי ולעומתו של ילד במושב האחורי, ועל הקורא להחליט איזה פריטי מידע משמעותיים לו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...