Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר בדיקה: פגיעה בעמודים ימין וקורת רוחב הוחלפה

BruZo
שימו לב! השרשור הזה בן 2368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם אדגיש, מדובר על שני רכבים ניפרדים.

אני מחפש לקנות רכב מסוג מאזדה 3 אקטיב 2014.

באחת מסוכנויות הרכב הם הציעו לי שני רכבים, לבן ב64,000 ושחור ב63,000.

ביקשתי את הבדיקה והיו שני דברים שבלטו לי בעין, וגרמו לי לחשוד שהרכבים עברו תאונה.

הנה הבדיקות, הדגשתי את החלקים המחשידים אבל אני לא כזה מבין אז הייתי שמח אם תעיפו מבט:

הלבן-

הכל תקין חוץ מ:

קפיצים: בולמי זעזועים, בולם אחורי שמאלי פגום.

מרכב: תקוני מרכב, משמעות נמוכה: תקוני מרכב וצבע, מעיכות.מעוך.שריטות בצבע+פגמים, סימני פגיעה = דופן שמאל, סימני פגיעה דופן ימין, נזק פאנלים, נזק לפגושים=עמודים: משמעות שולית, סימני פגיעה עמודים ימין, סימני מילוי חומר, צבע עמודים לא מקורי.

השחור (אני כמעט בטוח שהרכב הזה אחרי תאונה!)-

הכל תקין חוץ מ:

תקוני מרכב, משמעות שולית: תיקוני מרכב וצבע, מעיכות שריטות בצבע+פגמים, נזק פגושים=תקוני מרכב, משמעות נמוכה: סימני פגיעה לפנים, הוחלפו חלקי מרכב, מכסה מנוע הוחלף, קורת רוחב מוחלפת עם ברגים, פח חזית הוחלף, כנף קדמית שמאלית הוחלפה, סימני פגישה דופן שמאל, סימני פגיעה דופן ימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזק לעמודים זה בעייתי.

הרכב השחור עבר תאונה בחזית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע.

בשני הרכבים מדובר בפגיעה מסחרית.

עם הרכב השחור הכל ברור-מכסה מנוע,פגוש,קורת רוחב קדמית,כנף שמאלית. הרכב עבר תאונה, לא בטוח שהכי קשה כי במציאות של היום מחליפים ישר הכל ברכב עם ביטוח מקיף. אין שום משמעות בטיחותית אלא רק מסחרית. קורת רוחב קדמית מחזיקה את הפגוש וברכבים מסויימים מאוד קל לפגוע בה.

בכל מקרה לא הייתי קונה.

הרכב הלבן הוא יותר תעלומה. אין אזכור לתיקון כנף/דלת אבל יש תיקון בעמוד. גם כן מוות מסחרי. מה גם שמטריד ברכב הזה הוא הבולם התקול, יש לנו בבית רכב 2011 שעומד על קרוב ל300 אלף קילומטר שרק עכשיו היה צורך להחליף לו בולמים. אולי נכנס לבור ממש עמוק.

דלג.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש במחיר לא שווה את זה.(בלי לדעת מה ההפרש,כי אני לא מאמין שנותנים לך אותם ב20 אלף כ"א)

בנוסף, קח בחשבון שאם זה מה שאתה רואה בבדיקה שלהם סביר להניח ששלך תראה הרבה יותר גרועה.

תבדוק מפרטי,תשב על הלוח ופשוט תחכה לרכב השמור ביותר שיעלה ללוח.

ללא ספק תמשיך הלאה ואל תסתכל אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אז רכב שחור. באופן כללי עדיף להמשיך הלאה ופחות להכנס למגרשים למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...