Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - קיה ריו

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוכל לתת דוגמה ספציפית.

כי כששילמתי על טיפול ראשון בספייס סטאר כ730 שקל ואבא שלי שילם סכום דומה ברנו קליאו שגם לה יש תדמית של חלקים יקרים וחבר עם איביזה שילם 550 שקל על טיפול ראשון, אני כבר לא בטוח שיש הבדלים גדולים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

כאחד שרוכש או מפנה לרכישה של נטו חלפים הרבה אנשים, מהתרשמות שלי חלפים לרכבים קוריאנים זולים by far מחלפים לשאר הרכבים. אני בטוח שכל אחד שמתעסק פה עם רכישה של חלפים ישירות מחנויות\מחו"ל יסכים איתי.

טיפול קטן זה לא מדד כי החלק היחיד שיש לך בו זה פילטר שמן (שאגב גם בזה הקוריאנים בד"כ יותר זולים אבל באמת שזה כמה עשרות שקלים בכל רכב אז זה לא מעניין). הדבר השני שיש בו זה שמן, שזה כבר תלוי איזה שמן המוסך בחר לשים, אבל מניסיון שלי רכבים אירופאים דורשים יותר תקנים על השמן מה שכמובן מייקר את השמן (כי צריך למצוא אחד שעומד בהם).

עריכה אחרונה על ידי wa11a

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז ככה.

בהשוואה לדגם הקודם (משווה את ה1.4 סדאן ידנית דור קודם ל1.4 האצ' אוטומט נוכחית (זה מה נהגתי, זה מה יש להשוות).

ההבדל המשמעותי ביותר שחשתי בו הוא בנוחות הנסיעה. אם הקודמת הייתה מתרסקת על שיבושים גדולים ומרסקת את הנוסעים תוך כדי ורוקדת על הקטנים , החדשה מטפלת בהם בצורה הרבה יותר טובה וכל זה במחיר של זוויות גלגול קצת יותר מורגשות.

את המושבים בדגם הזה מצאתי יותר אוחזים מהדגם הקודם, רק עם בסיס מושב קצת קצר מהרצוי.

הריו מציעה מרווח פנים מצוין ולא הרגשתי חוסר במרווח אם כנהג ואם כנוסע. איכות החומרים השתפרה, ישנם כעת פלסטיקה קשיחה יותר ואיכותית יותר מקודם וציפוי עור להגה במרקם נעים לאחיזה.

מעבר לחוסר במערכות בטיחות אקטיביות הריו מגיעה דיי מאובזרת ולא הורגש חוסר מסוים. המזגן עובד מצוין ונוח לשימוש תודות להנדסת אנוש פשוטה.

עם המולטימדיה פחות הסתדרתי. בתור דיבורית היא עובדת מצוין אבל אנדרואיד אוטו לא הצלחתי להפעיל (אולי זה האוטו ,אולי הכבל, אולי הפלאפון עצמו) והזרמת מוזיקה בבלוטות' שמשום מה הופסקה זמן קצר לאחר מכן. כמו כן איכות הסאונד של המערכת היא דיי בינונית.

המנוע עצמו אכן לא חזק ולא מהווה שיפור משמעותי מהדגם הקודם , אבל לא הרגשתי מחסור קריטי בכוח, גם בעליות או כבישים הררים.

תיבת ההילוכים דווקא מתפקדת דיי טוב, עם העברות הילוכים חלקות ותגובות זריזות לקיקדאונים.

הריו דיי סולידית ומכוונת לנהג ההממוצע שנוהג מא' לב', ומתנהגת באופן צפוי ובטוח.

בסופו של דבר ,הריו מהווה התקדמות לקיה בחלק מהתחומים , ובשאר היא פשוט דורכת במקום , לטוב ולרע.

בהשוואה לסופרמיני אוטומטיות אחרות, יש כמה שהייתי מעדיף לקחת את הריו על פניהן.

WhatsApp Image 2017-09-28 at 22.31.08.jpeg

קרדיט לקינן על התמונה.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...